Jak to działa
Przejdź do gry Heavy Metal Machines
Heavy Metal Machines
5.0 1 235 0
18.01.2018

Heavy metal machines- hate it or love it

Heavy metal machines

Witajcie.
Jeśli czytacie tę recenzję to znaczy, że zainteresowaliście się nietuzinkową grą. Jedni ją kochają a inni nienawidzą. Z pewnością warto w nią zagrać by wyrobić sobie o niej własne zdanie. Pozytywne czy negatywne to zostawiam Wam. Ja powiem tak, zainstalowałem ją i na razie nie będę jej usuwał.
Nie będę ukrywał, że gdyby nie ten portal to zapewne bym nie trafił na tę grę. Ale trafiłem i się z tego cieszę. Dlaczego? A już piszę.
Po pierwsze i co chyba najważniejsze, jest to gra online przeciwko inny graczom, a więc nie walczymy z inteligentną maszyną tylko takim ludkami jak my.
Pomimo wielu negatywnych opinii w grę tą gra chyba wielu ludzi, ponieważ na uruchomienie rozgrywki nie trzeba długo czekać, w moim przypadku to średnio minuta i skład był pełen.
To ważne w tego typu grach ponieważ czekanie na pozostałych po 10 minut skutecznie do grania.
Grając w tę grę możesz zdobyć 1160 Graj
Jeśli chodzi o samą grę, od początku mamy do wyboru kilka samochodów o różnej charakterystyce i można je dopasować do własnych upodobań tudzież zdolności. Sposoby ataku na przeciwnika są różne, od strzelania przez otaczanie się ogniem poprzez spycharkę, która tłucze ramieniem. Każde auto ma dwa podstawowe ataki oraz jeden specjalny, do dyspozycji mamy również Nitro.
W skład każdej z drużyn wchodzą po cztery osoby więc na planszy mamy łącznie ośmiu graczy, co jest wydaje mi się liczbą optymalną bo ani ich za dużo ani za mało.
Prawie zawsze będziemy mieć kogoś w polu widzenia kogo możemy tłuc. Tak, w moim przypadku tłuc ponieważ spodobała mi się tłucząca spycharka.
Cel rozgrywki to przeniesienie bomby do bramki przeciwnika i choć brzmi to łatwo to wcale takie nie jest. Trasa usłana jest niewidzialnym na pierwszy rzut oka ograniczeniami.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 1400 Graj
Dopiero po zbliżeniu się do nich z bombą stają się widoczne. Pojawia się również droga ze strzałek, które informują nas gdzie należy się kierować.
Co do grafiki? Moim zdaniem nie ma się co czepiać. Sama rozgrywka jest na tyle wciągająca, że nie brakuje tu jak dla mnie niczego. Postapokaliptyczny klimat, lektor rodem piekła, muzyka, dziwne auta sprawiają, że ta gra ma w sobie to coś. Micro machines połączona z carmagedonem co daje smaczne danie ale wytrawne, nie każdemu musi smakować..
Ja osobiście mogę polecić tę grę z czystym sumieniem. Warto sprawdzić tę pozycję choćby z racji tego, że jak pisałem na początku na rozgrywkę nie trzeba długo czekać, a przecież gramy w gry po to żeby pograć a nie czekać na innych. Gra w to co prawda sporo Rosjan, natomiast nie trzeba mieć super siła by pokonać kilku gości. Polecam słychać z i przyswajanie się przy miejscach, gdzie po zepchnięciu przeciwnika traci bombę ;)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Kalamondin

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
3

Vikings: War of Clans Vikings: War of Clans. Jak szybko wbijać poziom?

Poradnik ExeNati
4

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
5

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Nowy Motyw!

Video Tviiss
6

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
7

Big Farm BIG FARM - RECENZJA TYTUŁU

Recenzja Mesashii
8

Grand Theft Auto V (B2P) Grand Theft Auto V - Gra warta pięni

Recenzja Cesere
9

CSGO (B2P) SK Gaming - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
10

The walking dead trochę o grze i serialu

Recenzja Hubert2017
Discord