Jak to działa
Przejdź do gry Heavy Metal Machines
Heavy Metal Machines
5.0 1 587 0
30.07.2018

Jak grać żeby wygrać? Jakie pojazdy? Czym warto czym nie?

Witam. W tym poradniku przedstawię wam jak opłaca się grać w grę heavy metal machines, aby szybko zdobywać poziomy oraz sławę. Gra jest bardzo przyjemna, sterujemy w niej małymi samochodzikami, a każdy z nich ma swoje własne "super moce".
Żeby wygrać rozgrywkę należy przetransportować i wrzucić bombę do bramki przeciwnej drużyny. Jest to jedyny sposób na zwycięstwo, nie ma tutaj jak w innych grach - sposobu na eliminację zawodników. Po śmierci odczekamy 13 sekund i wracamy do gry.
Najważniejszy jest początek. Już na samym starcie musimy się postarać aby przejąć bombę lub umożliwić to sojusznikom. Jest to kluczowy moment gry, gdyż wioząc bombę zbliżamy się do przeciwnej bramki. W razie naszej śmierci przesyłkę może zabrać nasz inny sojusznik lub przeciwnik, jednak nie będzie to duża strata - bomba itak jest już po stronie przeciwnika więc trudno mu będzie uciec.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Każdy może mieć swój ulubiony pojazd. Ja do przewozu bomby zdecydowanie polecam pojazdy z największą ilością pancerza lub maksymalnym odnawianiu życia. Musimy być odporni na ataki wrogów. Warto zwrócić uwagę na mapę. Jeśli jest stosunkowo prosta przyda nam się jak najszybszy pojazd, którym umkniemy przed wrogiem.
Jeśli chodzi o pomoc w dostarczeniu bomby na pewno musimy leczyć naszego sojusznika, osłaniać przed wrogami oraz ich niszczyć. Tutaj przyda się każdy samochodzik z dużą ilością zadawanych obrażeń, lub odnawianiem żywotności. Jeśli chodzi o konkretne modele to opiszę je niżej. Przy bliskiej odległości od bramek jest specjalne pole znajdujące się od razu przy drogach, przeważnie na zakrętach. Spychając przeciwnika w to miejsce traci on bombę i możemy łatwo ją przejąć.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Osobiście mam dwa ulubione pojazdy. Jeden z nich jest dostępny od razu, a gra się nim przyjemnie. Z pewnością mogę go polecić każdemu, kto zaczyna przygodę z tą grą. Drugi pojazd trzeba niestety zakupić za fame. Jest to jedna dobry wydatek. Pojazd ten, czyli koparka - zadaje chyba największe obrażenia ze wszystkich pojazdów. Jego specialne umiejętności pozwalają atakować wroga z bliskiego i dłuższego dystansu. W dodatku, gdy ma opuszczoną łyżke pociski przeciwnika nie ranią go. Jest też świetny w odzyskiwaniu bomby. Wraz z większeniem prędkości może wypchać wroga z drogi i wtedy sojusznik może przechwycić bombę. Drugi pojazd to duch potrafiący przyzywać galopujące bawoły. Odpychają przeciwnika dając nam czystą drogę do przebycia. Jest to świetna umiejętność. Zadaje również obrażenia oraz bardzo łatwo się nim steruje
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez BananekEw

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

| Bananki.pl | jak szybko zbierać i wydawać bananki ?

Poradnik Baca1234pl
2

Gry jeja - recenzja strony.

Recenzja Typowypolak nr 1
3

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
4

Star Wars The Old Republic SWTOR - Szybka droga do wzbogacenia się.

Poradnik Lawliet00
5

Grepolis Jak dobrze zacząć grę w GREPOLIS

Poradnik PaniczSekta
6

Shakes & Fidget Jak zacząć grę i być dobrym

Poradnik BoBeS
7

My Free Zoo My Free Zoo. Fajna gra!

Recenzja Kaktus_2225
8

One Piece 2 - Pirate King JAK ZAREJESTROWAĆ SIĘ W GRZE ? BANANKI.PL

Video ★✘нαcкεd✘★™
9

Battlefield 4 (B2P) Battlefield 4 - Arcydzieło dla wielu graczy

Recenzja Cesere
10

CSGO Prime (B2P) Przed nami MAJOR w Krakowie, a wcześniej kwalifikacje.

Poradnik lynnSSky
Chat