Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
1.0 1 1457 0
10.06.2017

Darmowa gra czy pochłaniacz pieniędzy?

Większość osób pewnie spotkała się z grą Hero Zero. Dzieciaki mogą w niej spełnić swoje marzenia i stać się bohaterami i walczyć ze złoczyńcami i innymi superbohaterami. Brzmi pięknie lecz czy taka jest prawda? Po chwili grania przychodzi do nas wiadomość że możemy kupić pakiet startowy w którym dostajemy więcej oponek niż zwykle. Większość osób myśli ,, o fajna promocja, ale nie mam zamiaru ładować w tą grę pieniędzy'' i olewa ofertę. Gdy wykończą się nam oponki które dostajemy za zadania i na samym początku gra staję się trochę trudniejsza ale większości osób to nie przeszkadza. Gdy dojdziemy do 25 lub 30 levelu chcemy albo dojść do nie najgorszej drużyny lub założyć swoją. Gdy założymy własną drużynę musimy jakoś przekonać innych graczy aby do nas dołączyli, a najlepszym sposobem jest ulepszenie naszej bazy. Na początku jest łatwo bo potrzebujemy tylko monet lecz jeśli chcemy ulepszyć bazę mocniej musimy wydać na nią oponki lecz gra nie pozwala władować do bazy oponek które dostaliśmy lecz musimy je kupić za pieniądze których nie chcieliśmy wydawać na grę.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jeśli jednak chcemy dołączyć do jakiejś dobrej drużyny to mamy podobny problem gdyż gracze w tej drużynie też chcą rozwijać swoją bazę i aby dołączyć do nich musimy do bazy wpłacić pewną ilość oponek które również musimy kupić za własne pieniądze. Ale dajmy że udało nam się jakoś dojść do 110 lub 140 levelu bez dokupywania czegoś do gry i gdy walczymy z innymi graczami możemy zauważyć że mają bardzo dobre itemy i zwykle z nimi przegrywamy. Takie itemy możemy kupić w sklepie spod lady. Niektóre stroje mamy dostępne od razu inne w zależności w jakiej lidze jesteśmy. Za jeden item z jednego stroju zapłacimy około dwadzieścia złotych, a to nie jest tak mało jak na taką grę. Jeśli kupujemy cały strój czyli pięć itemów to dostajemy rabat i zamaiast stu złotych płacimy osiemdziesiąt co i tak jest nie małą kwotą jak do gry przeglądarkowej.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Więc podsumowując jeśli chcesz coś znaczyć w grze Hero Zero nie łudź się że nic nie wydasz. Możesz i nic nie wydawać ale będziesz się równał z milionami graczy którzy myślą że wszystko jest za darmo. Wiem że tworzenie i utrzymywanie gry też kosztuje ale mogli by chociaż trochę przystopować z tymi płatnościami. Top tysiąc lub nawet do top pięć tysięcy graczy na każdym serwerze przynajmniej raz musiało kupić albo oponki lub sety za prawdziwe pieniądze. Wiem że wiele osób się ze mną nie zgodzi, że nie mam racji i że spokojnie można coś znaczyć w tej grze bez kupowania czegoś do tej gry. Szanuję wasze zdanie ale szczerze pokażcie mi kogoś kto jest jednym z lepszych graczy w Hero Zero i nigdy przenigdy nie kupił czegoś do Hero Zero, a odpowiedz na tytuł artykułu pozostawiam wam samym gdyż każdy może mieć własny pogląd po przeczytani tego artykułu.
1.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Jmfpl

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Tanki Online Recenzja gry Tanki Online CHCESZ ZAGRAĆ? KONIECZNIE PRZECZYTAJ!

Recenzja MIKInar
2

MovieStarPlanet MSP Hejeczka to mój pierwszy artykuł

Poradnik natxva213
3

Momio Jak zarabiać diamenty?

Poradnik kinderdzojka
4

Minecraft Minecraft - PRZEGLĄD

Recenzja Cesere
5

Margonem Recenzja gry dynamiczno-przygodowej Margonem !

Tutorial Go Bankai
6

Stadia gry

Recenzja TurboBagiety
7

Czy to faktycznie takie proste. Boty do Wolni Farmerzy.

Poradnik Cesere
8

Gry o policji

Recenzja Cesere
9

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
10

World of Tanks Jak zostać kolekcjonerem wirtualnych czołgów?

Poradnik HansOmen
Chat