Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
1.0 1 1276 0
10.06.2017

Darmowa gra czy pochłaniacz pieniędzy?

Większość osób pewnie spotkała się z grą Hero Zero. Dzieciaki mogą w niej spełnić swoje marzenia i stać się bohaterami i walczyć ze złoczyńcami i innymi superbohaterami. Brzmi pięknie lecz czy taka jest prawda? Po chwili grania przychodzi do nas wiadomość że możemy kupić pakiet startowy w którym dostajemy więcej oponek niż zwykle. Większość osób myśli ,, o fajna promocja, ale nie mam zamiaru ładować w tą grę pieniędzy'' i olewa ofertę. Gdy wykończą się nam oponki które dostajemy za zadania i na samym początku gra staję się trochę trudniejsza ale większości osób to nie przeszkadza. Gdy dojdziemy do 25 lub 30 levelu chcemy albo dojść do nie najgorszej drużyny lub założyć swoją. Gdy założymy własną drużynę musimy jakoś przekonać innych graczy aby do nas dołączyli, a najlepszym sposobem jest ulepszenie naszej bazy. Na początku jest łatwo bo potrzebujemy tylko monet lecz jeśli chcemy ulepszyć bazę mocniej musimy wydać na nią oponki lecz gra nie pozwala władować do bazy oponek które dostaliśmy lecz musimy je kupić za pieniądze których nie chcieliśmy wydawać na grę.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jeśli jednak chcemy dołączyć do jakiejś dobrej drużyny to mamy podobny problem gdyż gracze w tej drużynie też chcą rozwijać swoją bazę i aby dołączyć do nich musimy do bazy wpłacić pewną ilość oponek które również musimy kupić za własne pieniądze. Ale dajmy że udało nam się jakoś dojść do 110 lub 140 levelu bez dokupywania czegoś do gry i gdy walczymy z innymi graczami możemy zauważyć że mają bardzo dobre itemy i zwykle z nimi przegrywamy. Takie itemy możemy kupić w sklepie spod lady. Niektóre stroje mamy dostępne od razu inne w zależności w jakiej lidze jesteśmy. Za jeden item z jednego stroju zapłacimy około dwadzieścia złotych, a to nie jest tak mało jak na taką grę. Jeśli kupujemy cały strój czyli pięć itemów to dostajemy rabat i zamaiast stu złotych płacimy osiemdziesiąt co i tak jest nie małą kwotą jak do gry przeglądarkowej.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Więc podsumowując jeśli chcesz coś znaczyć w grze Hero Zero nie łudź się że nic nie wydasz. Możesz i nic nie wydawać ale będziesz się równał z milionami graczy którzy myślą że wszystko jest za darmo. Wiem że tworzenie i utrzymywanie gry też kosztuje ale mogli by chociaż trochę przystopować z tymi płatnościami. Top tysiąc lub nawet do top pięć tysięcy graczy na każdym serwerze przynajmniej raz musiało kupić albo oponki lub sety za prawdziwe pieniądze. Wiem że wiele osób się ze mną nie zgodzi, że nie mam racji i że spokojnie można coś znaczyć w tej grze bez kupowania czegoś do tej gry. Szanuję wasze zdanie ale szczerze pokażcie mi kogoś kto jest jednym z lepszych graczy w Hero Zero i nigdy przenigdy nie kupił czegoś do Hero Zero, a odpowiedz na tytuł artykułu pozostawiam wam samym gdyż każdy może mieć własny pogląd po przeczytani tego artykułu.
1.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Jmfpl

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Początki w League of Legends

Poradnik Ara
2

League of Legends Rotacja bohaterów w lolu.

Recenzja Cesere
3

Minecraft Opowieści o Minecraft

Recenzja Freeze3361
4

RETRO: Castlevania I (1986)

Recenzja LiquidSnake
5

CSGO Prime (B2P) CS ma zalety jak i wady

Poradnik Lexixus
6

Garry's Mod (B2P) Krótkie zasady podstawowych trybów

Tutorial kubb
7

War Thunder War Thunder - droga przez mękę

Recenzja Kalamondin
8

CSGO Prime (B2P) Czym jest nadzór i jak uzyskać do niego dostęp?

Poradnik JestemKacper
9

The Crew - Recenzja kontrowersyjna jak sama gra

Recenzja Mezil
10

War Thunder War Thunder - dwa w jednym

Recenzja Bananek2012
Chat