Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
3.6 17 500 0
11.06.2017

Hero Zero mocno wciągająca gra!

Gdy założyłem po raz pierwszy konto na Hero Zero wybrałem serwer PL14 za radą mojego kuzyna, który grał w tą grę już wcześniej. Początki były łatwe tutorial, potwierdzenie e-maila i tym podobne. Nagle zacząłem codziennie wchodzić w tą grę, robić misje, treningi, walczyć w pojedynkach. Stawałem się w tej grze co raz lepszy i lepszy. Niedługo po tym zacząłem wchodzić w to po prostu cały czas! Gdy byłem jeszcze słabym graczem to oponki traktowałem jak po prostu zwykłe monety czego nie polecam robić i zacząć je zbierać, bo jak będziecie bardziej profesjonalnymi graczami to oponki bardzo ale to bardzo wam się przydzadzą przykładowo do "MultiTaskingu". Dla osób, które nie wiedzą co to jest multitaksing już tłumaczę. Multitaksing na Hero Zero to umiejętność wykonywania wielu rzeczy na raz czyli w tym samym czasie możemy robić misję, treningi i zadania nadzwyczajne. Jest to bardzo przydatne i pomaga nam zaoszczędzić czas na grze.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Ta gra tak mnie wciągnęła, że po prostu nie mogłem się od niej oderwać!
Zacząłem aż zbierać oponki o kupiłem Multitasking na tej grze w cenie 99 oponek. Znalazłem drużynę z top 10, dobrego towarzysza i rozwijałem się co raz bardziej. Po graniu w tą grę dobry rok zaczęła mi się powoli nudzić. Po kilku dniach naprawdę mi się znudziła więc skończyłem w nią grać. Napisałem na swojej tablicy, że to koniec, po czym wyłączyłem grę. Nie wchodziłem w nią kilka miesięcy, a po kilkunastu tygodniach z ciekawości wszedłem na grę. Wyrzucili mnie z drużyny, bo to logiczne, straciłem wszystkie punkty ligowe, bardzo dużo honoru a to wszystko dlatego, że użyłem młotka amnezji i zdjąłem wszystkie ubrania i zostało mi 20 siły.
Po długim czasie mojej nieobecności na grze, do gry zostały pododawane co raz to nowsze rzeczy. Po długim czasie wszedłem z ciekawości na grze to nie wiedziałem do czego służy np. Bohaterska Kryjówka.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Grę oczywiście oceniam na ocenę 9/10 z racji moich wszystkich przeżyć związanych z tą grą. Jest bardzo wciągająca co daje jej dodatkowe plusy. Gra niestety jak każda inna może się znudzić po danym okresie czasu grania w nią.
Polecam tą grę wszystkim. Gra ta rozwija się w krótkim czasie na lepsze. Polecam zarejestrować się na Hero Zero przez serwis bananki.pl , bo grając w tą fajną grę możemy dodatkowo zyskać na tym bananki. Jeżeli założylibyście konto na polskim serwerze PL14 moglibyście mnie zobaczyć wpisując w ranking Szymoneqq. Oprócz wciągania w tą grę nas ta gra uczy nas cierpliwości, bo jak misja się zacznie trzeba odczekać dany okres czasu wybrany przez nas oraz można skrócić czekanie płacąc oponkami. Oponki można zdobywać kupując je w sklepie, przypadkowo dostać za misję lub zająć dobra miejsce w turnieju tygodniowym.
Pozdrawiam, Szymoneqq
3.6 (głosów: 17)
Art napisany przez _SkyLone

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
2

Gra Barman/Zrób Drinka

Recenzja LiquidSnake
3

Aion Co się dzieje z tym Aionem...

Recenzja Niiepozorna
4

Jak ukraść to AUTO | PAYDAY 2 - Car shop

Video Kowalski03
5

Forge of Empires Nowości w Forge of Empires

Recenzja Bart1607
6

CSGO Prime (B2P) Najpopularniejsze metody scamowania (NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ)

Poradnik ArrivalPL
7

Tom Clancy's Rainbow Six Siege (B2P) Rainbow Six Siege czyli najlepsza taktyczna strzelanka ostatnich lat

Recenzja BLAZEJ1
8

Karty w Clash Royale - Knight

Poradnik TheMaślak
9

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
10

World of Tanks Materiały Eksploatacyjne

Poradnik Bax04
Chat