Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
3.6 17 308 0
11.06.2017

Hero Zero mocno wciągająca gra!

Gdy założyłem po raz pierwszy konto na Hero Zero wybrałem serwer PL14 za radą mojego kuzyna, który grał w tą grę już wcześniej. Początki były łatwe tutorial, potwierdzenie e-maila i tym podobne. Nagle zacząłem codziennie wchodzić w tą grę, robić misje, treningi, walczyć w pojedynkach. Stawałem się w tej grze co raz lepszy i lepszy. Niedługo po tym zacząłem wchodzić w to po prostu cały czas! Gdy byłem jeszcze słabym graczem to oponki traktowałem jak po prostu zwykłe monety czego nie polecam robić i zacząć je zbierać, bo jak będziecie bardziej profesjonalnymi graczami to oponki bardzo ale to bardzo wam się przydzadzą przykładowo do "MultiTaskingu". Dla osób, które nie wiedzą co to jest multitaksing już tłumaczę. Multitaksing na Hero Zero to umiejętność wykonywania wielu rzeczy na raz czyli w tym samym czasie możemy robić misję, treningi i zadania nadzwyczajne. Jest to bardzo przydatne i pomaga nam zaoszczędzić czas na grze.
Grając w tę grę możesz zdobyć 270 Graj
Ta gra tak mnie wciągnęła, że po prostu nie mogłem się od niej oderwać!
Zacząłem aż zbierać oponki o kupiłem Multitasking na tej grze w cenie 99 oponek. Znalazłem drużynę z top 10, dobrego towarzysza i rozwijałem się co raz bardziej. Po graniu w tą grę dobry rok zaczęła mi się powoli nudzić. Po kilku dniach naprawdę mi się znudziła więc skończyłem w nią grać. Napisałem na swojej tablicy, że to koniec, po czym wyłączyłem grę. Nie wchodziłem w nią kilka miesięcy, a po kilkunastu tygodniach z ciekawości wszedłem na grę. Wyrzucili mnie z drużyny, bo to logiczne, straciłem wszystkie punkty ligowe, bardzo dużo honoru a to wszystko dlatego, że użyłem młotka amnezji i zdjąłem wszystkie ubrania i zostało mi 20 siły.
Po długim czasie mojej nieobecności na grze, do gry zostały pododawane co raz to nowsze rzeczy. Po długim czasie wszedłem z ciekawości na grze to nie wiedziałem do czego służy np. Bohaterska Kryjówka.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 310 Graj
Grę oczywiście oceniam na ocenę 9/10 z racji moich wszystkich przeżyć związanych z tą grą. Jest bardzo wciągająca co daje jej dodatkowe plusy. Gra niestety jak każda inna może się znudzić po danym okresie czasu grania w nią.
Polecam tą grę wszystkim. Gra ta rozwija się w krótkim czasie na lepsze. Polecam zarejestrować się na Hero Zero przez serwis bananki.pl , bo grając w tą fajną grę możemy dodatkowo zyskać na tym bananki. Jeżeli założylibyście konto na polskim serwerze PL14 moglibyście mnie zobaczyć wpisując w ranking Szymoneqq. Oprócz wciągania w tą grę nas ta gra uczy nas cierpliwości, bo jak misja się zacznie trzeba odczekać dany okres czasu wybrany przez nas oraz można skrócić czekanie płacąc oponkami. Oponki można zdobywać kupując je w sklepie, przypadkowo dostać za misję lub zająć dobra miejsce w turnieju tygodniowym.
Pozdrawiam, Szymoneqq
3.6 (głosów: 17)
Art napisany przez _SkyLone

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
2

Roblox Roblox - Top 6 Tycoonów

Recenzja Sucharek39
3

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
4

Travian Travian gra która uczy strategii i na pewno spędzisz w niej długie godziny!

Recenzja Crisovski
5

Margonem Nowy kolos na 63 poziomie już w grze! + minievent sierpniowy

Poradnik Deez
6

Roblox Szybkie sposóby na Lamborghini. w trybie Jailbreak.

Poradnik ketty
7

Roblox Chcesz zarabiać na graniu ? To coś dla CIEBIE

Video Florep
8

Fortnite Fortnite: Battle Royale gra

Tutorial HAPPY345
9

Jak zdobywać gry za darmo?

Poradnik Wiktor0204
10

Margonem Gdzie expić w Margonem?

Poradnik Gerluk
Discord