Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
5.0 1 1124 0
19.12.2017

Hero Zero Recenzja 3

Hero Zero. Ehhhh , ta gra zaczęła fale wieloosobowych RPG'ów. Była jedną z pierwszych i mimo , że niewiele się w tej grze zmienia , jest dalej super produkcją , jak na tą kategorię RPG . Jest tu dużo możliwości jak na taką grę. Najbardziej podstawowe jest robienie misje. Dostaniecie za nie Expa i monety. Da się też przyśpieszać misje za oponki. Oponki można kupić oczywiście za prawdziwe pieniądze. Jest też pewien ranking ,w którym za walkę możecie się znajdować w rankingu wyżej (oczywiście wygrane) . Za przegrane walki , spadacie z rankingu. Za każdy level dostajecie punkty umiejętności , za które ulepszacie postać w: Sile , lub kondycji , albo inteligencji i intuicje. Jest również możliwość trenowania tych umiejętności , ale to kosztuje czas , lub oczywiście oponki. Monety są do tego by kupować rzeczy do postaci.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Te itemki do postaci są po to , aby ulepszać umiejętności w postaci (jak je zdejmiecie to znikają wam staty danego przedmiotu ,lecz możecie założyć inne ,które mogą być lepsze). Te ubrania są ,więc bardzo potrzebne , aby być lepszym. Ubrania są do kupienia w sklepie , który odnawia się codziennie ,lub za opłatą. Czasem wkurzające jest tylko to ,że mimo resetowania sklepu , nie ma tam nic dobrego. Niestety czasem zależy to od naszego levela . Fajną opcją jest też kupowanie tych punktów umiejętności. Szkoda tylko , że ta gra tak trochę jednak jest pod te pieniądze (za ,które są te oponki ,bo w większości są one potrzebne do podbicia tych statystyk ,czy tam rankingu). Jak już mówiłem by być w rankingu trzeba walczyć z ludźmi ,żeby mieć wyższą pozycję w tym naszym pięknym i trudnym do bycia lepszym rankingu.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jak widzicie naprawdę warto walczyć , lecz proszę nie kupujcie zbyt dużo ,bo dla nowych graczy naprawdę trudno wygrać wtedy te pojedynki. Poza tym na temat misji. Są w większości naprawdę trudne , bo nie dość ,że trzeba czekać to jak przegrasz misję to nic nie masz i zmarnowałeś tylko swój (może i cenny) czas. Patrzcie dlatego zawsze nie tylko na cennik misji ,ale patrzcie również na opis ,bo czasem mimo dużego wynagrodzenia jakaś misja może nie być taka łatwa , że ją wygrasz ,czyli że na tej misji zarobisz. Patrz również na staty innych ludzi z rankingu ,bo z nimi też nie zawsze możesz wygrać . Trzeba też zwrócić uwagę na to , jakie staty ma ten człowiek ulepszone bardziej , bo czasem może ktoś mieć lepszy 1 skill ,a ty 2 lub niech będzie też ten 1 ,ale ten skill i tak jest gorszy ,którego macie (jeżeli wiecie o co mi chodzi). Gra jest naprawdę fajna i godna polecenia przez jej rozbudowanie. Siemka :DD
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez StasiuxD

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Recenzja gry World of Warcraft

Recenzja evengace
2

CSGO Prime (B2P) Jak lepiej strzelać w CS:GO? Czyli mapy do trenowania Twoich umiejętności oraz celności

Poradnik Łupieżca
3

CSGO Prime (B2P) Osobista opinia na temat gry

Recenzja Pennard
4

Ciekawostki na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - [2#]

Poradnik JestemKacper
5

CSGO Prime (B2P) HellRaisers - krótka historia i opis drużyny

Recenzja wzarek
6

War Thunder Jest dużo takich gier, jednak ta jest niepowtarzalna.

Recenzja AngryPanda
7

Unturned Podstawy

Tutorial Kotlet v2
8

CSGO Prime (B2P) Co dropi z jakich skrzynek? CS:GO (II Część)

Poradnik _SkyLone
9

League of Legends Darius - poradnik do gry

Poradnik kosiu123
10

Doggi-Game - Jak zarobić $dgl?

Poradnik yeonrie
Chat