Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
0 0 57 0
19.12.2017

Hero Zero Recenzja 3

Hero Zero. Ehhhh , ta gra zaczęła fale wieloosobowych RPG'ów. Była jedną z pierwszych i mimo , że niewiele się w tej grze zmienia , jest dalej super produkcją , jak na tą kategorię RPG . Jest tu dużo możliwości jak na taką grę. Najbardziej podstawowe jest robienie misje. Dostaniecie za nie Expa i monety. Da się też przyśpieszać misje za oponki. Oponki można kupić oczywiście za prawdziwe pieniądze. Jest też pewien ranking ,w którym za walkę możecie się znajdować w rankingu wyżej (oczywiście wygrane) . Za przegrane walki , spadacie z rankingu. Za każdy level dostajecie punkty umiejętności , za które ulepszacie postać w: Sile , lub kondycji , albo inteligencji i intuicje. Jest również możliwość trenowania tych umiejętności , ale to kosztuje czas , lub oczywiście oponki. Monety są do tego by kupować rzeczy do postaci.
Grając w tę grę możesz zdobyć 550 Graj
Te itemki do postaci są po to , aby ulepszać umiejętności w postaci (jak je zdejmiecie to znikają wam staty danego przedmiotu ,lecz możecie założyć inne ,które mogą być lepsze). Te ubrania są ,więc bardzo potrzebne , aby być lepszym. Ubrania są do kupienia w sklepie , który odnawia się codziennie ,lub za opłatą. Czasem wkurzające jest tylko to ,że mimo resetowania sklepu , nie ma tam nic dobrego. Niestety czasem zależy to od naszego levela . Fajną opcją jest też kupowanie tych punktów umiejętności. Szkoda tylko , że ta gra tak trochę jednak jest pod te pieniądze (za ,które są te oponki ,bo w większości są one potrzebne do podbicia tych statystyk ,czy tam rankingu). Jak już mówiłem by być w rankingu trzeba walczyć z ludźmi ,żeby mieć wyższą pozycję w tym naszym pięknym i trudnym do bycia lepszym rankingu.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 620 Graj
Jak widzicie naprawdę warto walczyć , lecz proszę nie kupujcie zbyt dużo ,bo dla nowych graczy naprawdę trudno wygrać wtedy te pojedynki. Poza tym na temat misji. Są w większości naprawdę trudne , bo nie dość ,że trzeba czekać to jak przegrasz misję to nic nie masz i zmarnowałeś tylko swój (może i cenny) czas. Patrzcie dlatego zawsze nie tylko na cennik misji ,ale patrzcie również na opis ,bo czasem mimo dużego wynagrodzenia jakaś misja może nie być taka łatwa , że ją wygrasz ,czyli że na tej misji zarobisz. Patrz również na staty innych ludzi z rankingu ,bo z nimi też nie zawsze możesz wygrać . Trzeba też zwrócić uwagę na to , jakie staty ma ten człowiek ulepszone bardziej , bo czasem może ktoś mieć lepszy 1 skill ,a ty 2 lub niech będzie też ten 1 ,ale ten skill i tak jest gorszy ,którego macie (jeżeli wiecie o co mi chodzi). Gra jest naprawdę fajna i godna polecenia przez jej rozbudowanie. Siemka :DD
Hero Zero Recenzja 3 0.0 0
0 0
Art napisany przez StasiuxD

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
2

Minecraft Nadchodzi Minecraft 1.13

Poradnik KreiziGames
3

Dragon Awaken Dragon Awaken - Recenzja

Recenzja Jiyam
4

Roblox Czym jest ROBLOX?????

Tutorial Domi5212
5

Roblox Co to dla mnie jest Roblox ?

Recenzja M133BARTEK
6

RETRO: Castlevania I (1986)

Recenzja LiquidSnake
7

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor
8

Don"t starve poradnik do potworów #2

Poradnik MrWadzik
9

Clash royale, wskazówki i ciekawostki

Recenzja lisus
10

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper