Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
5.0 1 700 0
09.02.2018

Krótkie przedstawienie gry

Witam! Dzisiaj chciał bym mniej więcej opisać grę Hero Zero. Przedstawię najważniejsze elementy tej gry i na czym ona się skupia.

Na samym początku jesteśmy zwykłą postacią, ubraną tylko w bikini, ale nie ma się co martwić od razu po stworzeniu postaci gra daje nam można powiedzieć w gratisie jakieś "ciuszki" na start. W grze ważne jest zdobywanie doświadczenia, które możemy zdobywać po przez różnego rodzaju misje. Dzielą się one na dwie części. Pierwsza z nich to misje "czasowe", po prostu mamy wyznaczony czas który musimy odczekać by dostać wynagrodzenie, gdzie są to punkty doświadczenia oraz złote monety (główna waluta gra). Drugi rodzaj to misje walki, na samym końcu jesteśmy poddani walce, od bandytów po małych chuliganów. Są tak że trzy poziomy trudności owych zadań:

a) Łatwe
b) Średnie
c) Trudne

Po przez wykonywanie misji możemy także otrzymywać "zadania nadzwyczajne" praktycznie nie różnią się one od zwykłych zadań, lecz nagrody za wykonanie danego etapu, z każdym krokiem są co raz to rzadsze.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Oczywiście nasz bohater musi gdzieś przesiadywać, do tego służy mu jego "kryjówka". Główne schronienie znajduje się w piwnicy domu rodzinnego, który po przez różnego rodzaju ulepszenia zmienia się w "fortece". Zmieniać wygląd można zewnętrznie, od dachu aż po same drzwi wejściowe. Zdobywamy je za pomocą codziennych skrzynek zawierających elementy wyposażenia lub możemy je kupić za pomocą części wymiennych.
W owej kryjówce możemy tworzyć atak-o-boty, którymi możemy atakować "bazy" innych graczy, ale też można ulepszać "pozycję obronną" czym utrudniamy życie atakujących nas przeciwników.
Następny na naszej liście następny do omówienia sklep w którym można kupować wyposażenie bohatera, a mowa tu o tak zwanym "lumpeksie". Są w nim różnego rodzaju przedmioty, od zwyczajnych aż po epickie albo bardzo rzadkie. W "sklepiku" znajdują się również dwie dodatkowe opcje które otwierają się dla nas po zdobycie danego poziomu. Mowa tu o pralce, w której możemy wybrany przez nas przedmiot odwirować po to by zmienić podział jego atrybutów. Oraz o maszynie do szycia, po przez który możemy dany przedmiot "przerobić" na inny.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Naszego bohatera trzeba również rozwijać, a w tym pomogą punkty umiejętności. Zdobyć je można po przez misje lub za każdy "level" dostajemy trzy punkty treningowe. Możemy je wykorzystać w czterech różnych kategoriach:

a) Siła - wpływa ona na obrażenia, jakie zadajesz za jednym trafieniem swojego przeciwnika

b) Kondycja - krótko mówiąc za każdy jeden punkt zwiększa nam się poziom życia

c) Inteligencja - używana jest do zadawania obrażeń krytycznych, a dokładnie jak często możemy je zadać rywalowi

d) Intuicja - Wpływa na to jak często możemy unikać trafień kierowanych w naszą stronę od przeciwnika

Owe jednostki treningowe możemy zdobywać również po przez trening. Aby dana umiejętność wzrosła o pięć punktów trzeba wykonać trzy cykle treningowe, każdy z nich trwa 5 minut.
Na koniec chciał bym powiedzieć że jeśli lubisz "fikcyjnych" bohaterów to ta gra jest idealna dla ciebie, nie jest ona jakoś bardzo skomplikowana. Wręcz przeciwnie uważam że każdy człowiek jest w stanie zrozumieć o co w niej chodzi. To tyle z mojej strony pozdrawiam :)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Szefren

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
2

Czy to faktycznie takie proste. Boty do Wolni Farmerzy.

Poradnik Cesere
3

RETRO: Castlevania: Symphony of The Night (1997)

Recenzja LiquidSnake
4

Roblox ROBLOX Recenzja Epic Minigames , Zombie Rush , Silent Assassin

Recenzja Dziadek_Wiesia
5

CSGO Prime (B2P) Jak zrobić swój własny unikalny plik autoexec cz.3

Poradnik Seb0L03
6

League of Legends Kilka porad dla SUPPortów i nie tylko.

Poradnik Saphirkka
7

Rust (B2P) Pierwszy dzień - Jak przeżyć

Recenzja wegorz08
8

MovieStarPlanet MSP Recenzja najnowszego motywu - Light Up The Sky (Grudzień 2021 - Styczeń 2022)

Recenzja Sylwiszel
9

MovieStarPlanet MSP Dlaczego lubię MSP? Oto właśnie artykuł o tym

Recenzja Narutomanki
10

Hero Zero Krótka opinia o grze Hero Zero

Recenzja Roxipl1
Chat