Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
5.0 1 2743 0
03.02.2018

SILNA POSTAĆ <dla początkujących>

MONETY

Aby nasza postać w Hero Zreo była silna wybieramy te misje, w których dostajemy dużo monet. Pozwoli nam to ulepszać nasze statystyki dzięki czemu mimo mniejszego poziomu będziemy mogli wygrywać w pojedynkach z osobami o wyższym lvl'u. Za pieniądze zdobyte w misjach możemy również kupować lepsze przedmioty, które oferuje nam lumpeks. Dzięki monetą możemy również wyrównywać statystyki swojej postaci, ponieważ często się zdarza, że założymy jakiś nowy przedmiot, dużo silniejszy od poprzedniego, ale mamy rozwiniętą np. tylko siłę co nie jest najlepszym rozwiązaniem... Dlatego warto jest mieć jakieś dodatkowe środki na wyrównanie statystyk. Można je również podnieść w siłowni, gdzie możemy ćwiczyć każdą umiejętność, lecz im więcej ćwiczymy tym więcej treningów będziemy musieli wykonać...
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
OPONKI

Nie warto wydawać bezsensownie oponek np. na natychmiastowe zakończenie misji... Na samym początku gry zdobywa się je szybko i łatwo za zadania specjalne czy potwierdzenie e-maila, ale później jest coraz ciężej... Od tak sobie już ich nie odstajemy... Zadania są coraz cięższe oraz bardziej czasochłonne a w grze ciężko je zdobyć... A mogą one nam się przydać do przedmiotów w lumpeksie, które zazwyczaj są dużo lepsze od tych, które możemy kupić za monety a mogą one kosztować czasami nawet aż 4 oponki!!! Można je również wpłacać do drużyny i ją rozwijać a im bardziej rozwinięta drużyna tym większe bonusy np. do statystyk naszej postaci!!! Misje zamiast skracać oponkami możemy skócić za pomocą baterii, które dostajemy od znajomych lub drużyny lub obejrzeć film, który skróci naszą misję o 50%.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
PRZYDATNE WIADOMOŚCI

1. Wykonywanie bohaterskich czynów - warto sobie przeglądać bohaterskie czyny i je wykonywać. Pozwoli nam to zdobywać monety, oponki, przedmioty, doświadczenie oraz darmowe punkty umiejętności.
2. Wykonywanie zadań nadzwyczajnych - zadania są ciężkie ale po ukończeniu każdego zadania dostajemy bardzo dobre przedmioty a po ukończeniu całego epizotu dostajemy oponki.
3. Misje walki - trwają krótko i dostajemy dużo doświadczenia/monet, lecz gdy przegramy dostajemy tylko "nagrodę pocieszenia".
4. Liga - zdobywając dużo punktów w cotygodniowej lidze możemy dostać bardzo fajne nagrody.
5. Drużyna - będąc w dobrze rozwiniętej drużynie dostajemy dodatkowe punkty umiejętności i nagrody po wygranych walkach drużynowych.
6. Wspomagacze - warto pamiętać o ich uzupełnieniu gdy się skonczą... Skracają czas misji, podnoszą umiejętnośći i wspomagają zdobywanie monet w pracy.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez kozaczek27

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Poradnik tragarza, czyli jak carrować.

Poradnik lipko007
2

Lineage II Lineage II - czy warto?

Recenzja Kalamondin
3

MovieStarPlanet MSP Jak zacząć w msp? Poradnik dla początkujących

Poradnik AnitovaBanankova
4

Shakes & Fidget Najlepsze taktyki w Shakes & Fidget #2 - Statystyki i lochy

Poradnik FRACKOWIAK
5

POU Pou - przedstawienie gry

Poradnik yeonrie
6

Star Stable Gra o koniach pełna przygód- doskonałe określenie!

Recenzja pupkacz
7

Animal Jam Animal Jam, gra idealna dla najmłodszych !

Recenzja Osa1020
8

CSGO Prime (B2P) Counter Strike GO - Aktualizacja

Recenzja wegorz08
9

Shakes & Fidget Poradnik do gry Shakes and Fidget dla początkujących

Poradnik Karudek
10

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zarobić dużo StarCoins na MovieStarPlanet?

Poradnik Arines
Chat