Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
0.0 0 356 0
03.02.2018

SILNA POSTAĆ <dla początkujących>

MONETY

Aby nasza postać w Hero Zreo była silna wybieramy te misje, w których dostajemy dużo monet. Pozwoli nam to ulepszać nasze statystyki dzięki czemu mimo mniejszego poziomu będziemy mogli wygrywać w pojedynkach z osobami o wyższym lvl'u. Za pieniądze zdobyte w misjach możemy również kupować lepsze przedmioty, które oferuje nam lumpeks. Dzięki monetą możemy również wyrównywać statystyki swojej postaci, ponieważ często się zdarza, że założymy jakiś nowy przedmiot, dużo silniejszy od poprzedniego, ale mamy rozwiniętą np. tylko siłę co nie jest najlepszym rozwiązaniem... Dlatego warto jest mieć jakieś dodatkowe środki na wyrównanie statystyk. Można je również podnieść w siłowni, gdzie możemy ćwiczyć każdą umiejętność, lecz im więcej ćwiczymy tym więcej treningów będziemy musieli wykonać...
Grając w tę grę możesz zdobyć 240 Graj
OPONKI

Nie warto wydawać bezsensownie oponek np. na natychmiastowe zakończenie misji... Na samym początku gry zdobywa się je szybko i łatwo za zadania specjalne czy potwierdzenie e-maila, ale później jest coraz ciężej... Od tak sobie już ich nie odstajemy... Zadania są coraz cięższe oraz bardziej czasochłonne a w grze ciężko je zdobyć... A mogą one nam się przydać do przedmiotów w lumpeksie, które zazwyczaj są dużo lepsze od tych, które możemy kupić za monety a mogą one kosztować czasami nawet aż 4 oponki!!! Można je również wpłacać do drużyny i ją rozwijać a im bardziej rozwinięta drużyna tym większe bonusy np. do statystyk naszej postaci!!! Misje zamiast skracać oponkami możemy skócić za pomocą baterii, które dostajemy od znajomych lub drużyny lub obejrzeć film, który skróci naszą misję o 50%.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 270 Graj
PRZYDATNE WIADOMOŚCI

1. Wykonywanie bohaterskich czynów - warto sobie przeglądać bohaterskie czyny i je wykonywać. Pozwoli nam to zdobywać monety, oponki, przedmioty, doświadczenie oraz darmowe punkty umiejętności.
2. Wykonywanie zadań nadzwyczajnych - zadania są ciężkie ale po ukończeniu każdego zadania dostajemy bardzo dobre przedmioty a po ukończeniu całego epizotu dostajemy oponki.
3. Misje walki - trwają krótko i dostajemy dużo doświadczenia/monet, lecz gdy przegramy dostajemy tylko "nagrodę pocieszenia".
4. Liga - zdobywając dużo punktów w cotygodniowej lidze możemy dostać bardzo fajne nagrody.
5. Drużyna - będąc w dobrze rozwiniętej drużynie dostajemy dodatkowe punkty umiejętności i nagrody po wygranych walkach drużynowych.
6. Wspomagacze - warto pamiętać o ich uzupełnieniu gdy się skonczą... Skracają czas misji, podnoszą umiejętnośći i wspomagają zdobywanie monet w pracy.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez kozaczek27

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) "Jak dobrze zarobić w grze pt. GTA V online"

Poradnik Kamil135
2

Najlepsze gry - piłka nożna

Recenzja Typowypolak nr 1
3

CSGO Prime (B2P) Kolejna super mapka z warsztatu steam | CS:GO

Video IKY
4

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
5

Czy Crysis to przełom w branży gier wideo?

Recenzja BLAZEJ1
6

World of Tanks Absolutny gigant w swojej klasie.

Recenzja AngryPanda
7

CSGO Prime (B2P) Wszystko o operacjach w CSGO!

Poradnik JestemKacper
8

League of Legends Kayn - Żniwiarz Cienia

Poradnik LeeCoper
9

Margonem Jak zarobić kasę na pierwsze eq

Poradnik Nevetorni
10

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
Discord