Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
0.0 0 222 0
03.02.2018

SILNA POSTAĆ <dla początkujących>

MONETY

Aby nasza postać w Hero Zreo była silna wybieramy te misje, w których dostajemy dużo monet. Pozwoli nam to ulepszać nasze statystyki dzięki czemu mimo mniejszego poziomu będziemy mogli wygrywać w pojedynkach z osobami o wyższym lvl'u. Za pieniądze zdobyte w misjach możemy również kupować lepsze przedmioty, które oferuje nam lumpeks. Dzięki monetą możemy również wyrównywać statystyki swojej postaci, ponieważ często się zdarza, że założymy jakiś nowy przedmiot, dużo silniejszy od poprzedniego, ale mamy rozwiniętą np. tylko siłę co nie jest najlepszym rozwiązaniem... Dlatego warto jest mieć jakieś dodatkowe środki na wyrównanie statystyk. Można je również podnieść w siłowni, gdzie możemy ćwiczyć każdą umiejętność, lecz im więcej ćwiczymy tym więcej treningów będziemy musieli wykonać...
Grając w tę grę możesz zdobyć 240 Graj
OPONKI

Nie warto wydawać bezsensownie oponek np. na natychmiastowe zakończenie misji... Na samym początku gry zdobywa się je szybko i łatwo za zadania specjalne czy potwierdzenie e-maila, ale później jest coraz ciężej... Od tak sobie już ich nie odstajemy... Zadania są coraz cięższe oraz bardziej czasochłonne a w grze ciężko je zdobyć... A mogą one nam się przydać do przedmiotów w lumpeksie, które zazwyczaj są dużo lepsze od tych, które możemy kupić za monety a mogą one kosztować czasami nawet aż 4 oponki!!! Można je również wpłacać do drużyny i ją rozwijać a im bardziej rozwinięta drużyna tym większe bonusy np. do statystyk naszej postaci!!! Misje zamiast skracać oponkami możemy skócić za pomocą baterii, które dostajemy od znajomych lub drużyny lub obejrzeć film, który skróci naszą misję o 50%.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 270 Graj
PRZYDATNE WIADOMOŚCI

1. Wykonywanie bohaterskich czynów - warto sobie przeglądać bohaterskie czyny i je wykonywać. Pozwoli nam to zdobywać monety, oponki, przedmioty, doświadczenie oraz darmowe punkty umiejętności.
2. Wykonywanie zadań nadzwyczajnych - zadania są ciężkie ale po ukończeniu każdego zadania dostajemy bardzo dobre przedmioty a po ukończeniu całego epizotu dostajemy oponki.
3. Misje walki - trwają krótko i dostajemy dużo doświadczenia/monet, lecz gdy przegramy dostajemy tylko "nagrodę pocieszenia".
4. Liga - zdobywając dużo punktów w cotygodniowej lidze możemy dostać bardzo fajne nagrody.
5. Drużyna - będąc w dobrze rozwiniętej drużynie dostajemy dodatkowe punkty umiejętności i nagrody po wygranych walkach drużynowych.
6. Wspomagacze - warto pamiętać o ich uzupełnieniu gdy się skonczą... Skracają czas misji, podnoszą umiejętnośći i wspomagają zdobywanie monet w pracy.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez kozaczek27

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
3

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
4

CSGO (B2P) CS:GO - Recenzja popularnej strzelanki

Recenzja mat2mar
5

CSGO (B2P) Counter Strike GO - Aktualizacja

Recenzja wegorz08
6

Lineage II Jak grać by wbić szybko wysoki poziom

Tutorial PatryZiza
7

Paladins Ciekawa gra która ciągle się rozwija

Recenzja Mrkefirek
8

Star Stable Jak zakupić Star Ridera przez telefon?

Tutorial LoveBanankiPL
9

CSGO (B2P) Największe błędy podczas wychylania w CSGO!

Poradnik JestemKacper
10

Karty w Clash Royale - Royal Giant

Poradnik TheMaślak
Discord