Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
5.0 1 1717 0
27.12.2017

Zadania nadzwyczajne

Witam na wstępie zaznaczę że gram w hero zero ponad 3 lata i posiadam wielkie doświadczenie w tej grze z serwera na serwer oraz z konta na konto zdobywam coraz większe doświadczenie w tej grze.

Wiec czego będzie dotyczył ten poradnik? Otóż będzie on dotyczył zadań nadzwyczajnych jak na pierwsze(tryb podstawowy) oraz drugie(tryb specjalny) nie ma sposób to po ukończeniu ich mamy co 5 dni zadania nadzwyczajne które resetują się co 5 dni.Jak na początku zrobienie 1,2 zadań nie ma znaczenia jakiegoś większego tak 9 zadań po 10 przeciwnikach na zadanie 90przeciwników to masa expa,kasy oraz itemów.Więc warto wiedzieć jak je robić w jednym dniu a nie w tydzień lub miesiąc.Pomogą one nam osiągać dużo doświadczenia w turnieju doświadczenia warto je wtedy zacząć w niedziele po 21 gdy turniej się zresetuje.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Wiec zacznijmy że siła ma wynosić max 400-500 pkt podstawowych z przedmiotów może nawet wynosić 2k po zdjęciu ma być max 400-500 siły. Dlaczego aż tyle grając w hz tyle lat wiem że posiadanie 1k siły do zadań równa się z tym że robienie jest bardzo ciężkie i nie mamy 100% na wygraną.Najwięcej ma być kondycji też nie potrzebujemy mieć jej w podstawie 2k a z przedmiotów daje nam 1k ponieważ kupimy itemy tylko z kondycją bez broni.Dlaczego bez broni? Ponieważ broń tak samo nam psuje całe robienie zadań.Co jeżeli mam 2k siły w podstawie?Jest to mini problem który możemy rozwiązać na 1 sposób szukać młotku amnezji którym obniżymy siłę.Co do pupila to nie możemy mieć pupila który posiada siłę oraz ma jakąkolwiek umiejętność związaną z siłą np wzrost naszej podstawowej siły o ileś procent. Najlepiej posiadać pupila z kondycją i umiejętnością ucieczka spod łopaty.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Oto mój bohater który jest zrobiony pod zadania nadzwyczajne i tak każdy powinien mieć rozdane statystyki siłę i kondycje cały ubiór jest pod kondycje.
Po tym jak każdy z was będzie miał takie statystyki raczej da sobie rade na 100% z zadaniami oraz będzie miał 100% na wygranie. Wracając do tego na co nam robienie tych zadań najważniejsza do herocon ponieważ z zadań można pozyskać przedmioty co daje nam punkty w heroconie jak będzie takowy. Także jest herocon związany z wygrywaniem walk w zadaniach specjalnych ostatnio dodali to że jak będzie taki herocon to zadania nadzwyczajne będą dostępne po 1dniu od zakończenia poprzedniego. Zadania której będą po 1dniu dadzą nam mase expa oraz kasy więc dla każdego kto zbiera 100milionów warto znać ten sposób. Także dla tych co chcą znaleźć się w top10 w turnieju doświadczenia.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez VIP lulkin

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Recenzja gry World of Warcraft

Recenzja evengace
2

CSGO Prime (B2P) Jak lepiej strzelać w CS:GO? Czyli mapy do trenowania Twoich umiejętności oraz celności

Poradnik Łupieżca
3

CSGO Prime (B2P) Osobista opinia na temat gry

Recenzja Pennard
4

Ciekawostki na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - [2#]

Poradnik JestemKacper
5

CSGO Prime (B2P) HellRaisers - krótka historia i opis drużyny

Recenzja wzarek
6

War Thunder Jest dużo takich gier, jednak ta jest niepowtarzalna.

Recenzja AngryPanda
7

Unturned Podstawy

Tutorial Kotlet v2
8

CSGO Prime (B2P) Co dropi z jakich skrzynek? CS:GO (II Część)

Poradnik _SkyLone
9

League of Legends Darius - poradnik do gry

Poradnik kosiu123
10

Doggi-Game - Jak zarobić $dgl?

Poradnik yeonrie
Chat