Jak to działa

Heroes at War

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Heroes at War

Witaj w magicznym świecie herosów! W krainie odważnych wojowników i sprytnych czarodziejów, mądrych dowódców i przebiegłych złoczyńców. To właśnie tutaj szlachetni rycerze walczą z bestiami przywołanymi na świat przez antyczne wiedźmy.

Stań się władcą, o którym legendy będą krążyć z pokolenia na pokolenie.Twoja armia spustoszy włości wroga, aby podbić nowe nieznane krainy i udowodnić raz na zawsze, do kogo należy tytuł najpotężniejszego gracza Heroes at War.

Swoją przygodę z tą darmową strategią MMO rozpoczniesz od odbicia i odrestaurowania utraconego niegdyś zamku. Przywrócisz budowli dawną chwałę, a na dworze zamieszkają waleczni żołnierze, którzy zapewnią bezpieczeństwo Twoim poddanym.

W Heroes at War zawrzesz korzystne sojusze z pozostałymi graczami. Razem weźmiecie udział w kampaniach, aby przynieść chwałę swojemu królestwu. Pamiętaj, że mądry władca dba nie tylko o potęgę militarną imperium, ale także o jego rozwój kulturowy, naukowy i gospodarkę.

Najlepsze jest to, że gra zapewni Ci wiele godzin pełnych atrakcji i osiągnięć do zdobycia zupełnie za darmo. Jeśli natomiast chcesz przyspieszyć postęp na terenie swojego królestwa, możesz zrobić to przy pomocy mikropłatności dostępnych w grze.

Będziesz władać ogromnymi armiami składającymi się z przeróżnych jednostek, od twardych strażników, poprzez strzelców, aż po magów bojowych. Pamiętaj, że nie ze wszystkimi graczami zawiążesz sojusz. W obliczu odmiennych interesów i konfrontacji wojsk musisz zadbać o to, aby wygnać przeciwnika z terenów i dołączyć kolejną część mapy do swojej internetowej potęgi.

Zarejestruj się w grze i dołącz do walki o tytuł najpotężniejszego władcy w Heroes at War.

pełny opis gry
Screeny
Heroes at War screenshot1 Heroes at War screenshot2 Heroes at War screenshot3 Heroes at War screenshot4 Heroes at War screenshot5 Heroes at War screenshot6 Heroes at War screenshot7 Heroes at War screenshot8 Heroes at War screenshot9 Heroes at War screenshot10
Video

Heroes at War wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat