Jak to działa

Heroes Evolved

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Heroes Evolved

Heroes Evolved to gra z gatunku MOBA, która jest właściwie powieleniem pomysłów oferowanych przez swoich wcześniejszych odpowiedników – DOTA 2 i League of Legends. Nie znajdziesz tutaj żadnych innowacji, ani rozwiązań, których nie można było spotkać w wyżej wymienionych tytułów – nawet postaci są podobne.

Zasady gry są bardzo proste. Dołączasz bowiem do jednej z dwóch pięcioosobowych drużyn, które stają przeciwko sobie na dwóch przeciwnych końcach mapy. Waszym celem jest niszczenie kolejnych budynków wroga, które stoją na drodze do jego fortecy – tę też trzeba na końcu zniszczyć. Tylko wtedy osiągnięcie ostateczne zwycięstwo na polach chwały.

Ten klon popularnych gier MOBA obejmuje rozgrywkę na dwóch etapach. Na początku gracze dobierają się w grupy i ustawiają się na konkretnych „alejkach”, aby tam zdobyć przewagę nad drużyną przeciwną. W pewnym momencie gracze schodzą z wcześniejszych linii i rozpoczyna się walka drużynowa, w której będziesz mógł wykorzystać przedmioty zdobyte za złoto zebrane ze stworków nacierających na Twoje konstrukcje.

Dołącz do walki wybierając jedną z 55 postaci, z której każda posiada zestaw oryginalnych umiejętności. W zależności od tego, czy preferujesz rolę obrońcy, chcesz być wsparciem, czy też wolisz siać spustoszenie wśród oddziałów przeciwnika, na pewno od najdziesz się w którejś z oferowanych przez grę klas.

Heroes Evolved może nie jest odkryciem roku, ale na pewno zapewni Ci wiele godzin świetnej rozgrywki ze znajomymi. Jej klient waży tylko 35 MB, a prosta grafika sprawi, że gra będzie działać nawet na bardzo starym komputerze.

Wypróbuj Heroes Evolved i rzuć się w wir walki na polach sprawiedliwości!

pełny opis gry
Screeny
Heroes Evolved screenshot1 Heroes Evolved screenshot2 Heroes Evolved screenshot3 Heroes Evolved screenshot4 Heroes Evolved screenshot5 Heroes Evolved screenshot6 Heroes Evolved screenshot7 Heroes Evolved screenshot8 Heroes Evolved screenshot9 Heroes Evolved screenshot10
Video

Heroes Evolved wymagania

 • Windows XP, Vista, 7, 8
 • 2,2 GHz or higher
 • 2 GB
 • 256 MB VRAM or more
 • 2 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat