Jak to działa

Honkai Impact

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Honkai Impact

Jeżeli uwielbiasz gry w klimacie anime, warto będzie nieco bliżej przyjrzeć się rozgrywce o tytule Honkai Impact. Potężne armie, które właśnie przybyły zniszczyć ludzkość, będą chciały teraz zdemolować Twoje miasto. Nie poddaj się i staw im czoło już dziś!
Odważnie chwyć za broń i wyrusz do walki, by ochronić całą swoją planetę, powoli pogrążającą się w ciemności. Wybierz swojego bohatera gry Honkai Impact i rozpocznij emocjonującą przygodę, która doprowadzi Cię do wymarzonego zwycięstwa. Przepiękny i otwarty świat gry, tajemnicze lokalizacje oraz ciekawe zadania czekają właśnie na Ciebie. Będziesz mógł zdobywać przedmioty zarówno poprzez rozgrywkę, jak i za pomocą waluty w grze o nazwie „Kryształy” – ją można będzie albo zarobić, albo kupić za prawdziwe pieniądze. Gra Honkai Impact pozwala na łączenie różnych kombinacji w odpowiednim czasie, a także aktywowanie potężnych efektów, które mogą doprowadzić Cię do upragnionego zwycięstwa. Pamiętaj, od teraz staniesz się przecież kapitanem dowodzącym swoją sprytną drużyną. Tak, to właśnie Ty będziesz musiał stawić czoła największemu wrogowi ludzkości u boku swojej armii. Będzie to prawdziwa gratka dla fanów gier anime, która wciągnie Cię na wiele godzin emocjonującej zabawy.
Chcesz stać się Mistrzem Gry i zająć zaszczytne, pierwsze miejsce w Honkai Impact? A może w jakiś sposób chciałbyś wypełnić swój wolny czas w drodze do szkoły lub pracy? Koniecznie włącz więc Honkai Impact i daj się ponieść fascynującej zabawie, tylko na bananki.pl!

pełny opis gry
Screeny
Honkai Impact screenshot1 Honkai Impact screenshot2 Honkai Impact screenshot3 Honkai Impact screenshot4 Honkai Impact screenshot5 Honkai Impact screenshot6 Honkai Impact screenshot7 Honkai Impact screenshot8 Honkai Impact screenshot9 Honkai Impact screenshot10
Video

Honkai Impact wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • 1 GB
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat