Jak to działa
Przejdź do gry Howrse
Howrse
5.0 1 3850 0
26.06.2017

Jak zdobyć kupony na Howrse?

Howrse to gra opierająca się głównie na stworzeniu jak największej hodowli koni czy osłów. Oczywiście prócz zbierania hodowli można wykonać przeróżne czynności: Stworzyć swój ośrodek jeździecki i zbierać zarobki na nowe konie, uczestniczyć w przeróżnych eventach (bądź inaczej zwanymi wydarzeniami), można brać udział w aukcjach i szperać w sprzedażach koni czy wysyłać konie na zawody. Oczywiście jest jeszcze wiele zajęć, ale bez owijania w bawełnę przejdźmy do pytania.
Na początku zacznijmy od tego - co to są właściwie kupony?
Kupony to jeden z środków pieniężnych za które można kupić konie bądź przedmioty z czarnego rynku. Przedmiot który jest pożądany przez każdego gracza jak pierścień z "The Lord of the Rings"
Wielu graczy jednak pyta jak zdobyć takie kupony, a jest na to wiele możliwości...
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
- Sprzedaż koni niepotrzebnych - Rzecz który wie prawie każdy
- kupowanie koni w wieki 30 lat - za jednego konia który zostanie uśmiercony w wieku 30 lat otrzymamy kupon. Uwaga! W jednym miesiącu możemy uśmiercić jedynie 10 koni. Za 11 konia zawyż otrzymamy przedmiot z czarnego rynku o wartości jednego kuponu. Każdego pierwszego dnia miesiąca licznik nam się zeruje, co oznacza że znów możemy uśmiercić następne konie.
- Zdobywanie diamentów - Co jakiś czas za opiekowanie się dziki końmi otrzymamy 1 diamencik. Można również głaskać Topazy (max. 5 na dzień) przez to mamy szanse zdobyć 1 diament bądź 50 equus .By znaleźć Topaza klikamy: Społeczność->Katalogi->Konie i wpisujemy Topaz oraz zaznaczamy "legendarne konie". UWAGA za diamenty nie możemy kupić koni
- Nazywanie konia Krezus Junior - raz na miesiąc jeden gracz który nazwał jednego z swych koni Krezus junior otrzyma Krezusa - boskiego konia który każdego 13 dnia miesiąca ofiarowuje właścicielowi jeden kupon, a gdy 13 dzień miesiąca wypada w piątek otrzymamy 2 kupony. Niestety trudno takiego krezusa zdobyć, ale myślę że nazwanie jednego konia krezus junior może być opłacalne, a co jeśli ty będziesz tym szczęściarzem co go otrzyma? :)
- kupon wiernego gracza - po 30 dniach stażu i po potwierdzonym adres e-mail otrzymamy możliwość zdobycia kuponu wiernego gracza. By zdobyć kupon musimy logować się na stronę i opiekować się końmi .Za opiekę nad końmi otrzymamy 10 pkt, czyli max na dzień. Opiekując się końmi przez 30 dni będziemy mieli 300 pt, czyli tyle potrzeba by zdobyć kupon. A tak przy okazji po zdobyciu 300 pkt zagramy krótką mini gierkę i nie bójcie się że przegracie, można zagrać w nią jeszcze raz.
- Kupić za realne pieniądze - kupony możemy kupić również za prawdziwe pieniądze... ale czy warto? zależy dla kogo. nie każdy może sobie pozwolić na zakup kuponów wiec ta opcja jest możliwa tylko dla niektórych graczy
- Czarna perła - Masz talent do rysowania koni bądź krajobrazów? Świetnie!
Możesz narysować kilka koni bądź krajobrazów. Z narysowanie koni możemy otrzymać naprawdę dużo kuponów. Niestety by się zgłosić potrzebny jest jeden kupon, ale nie obawiajcie się, jeśli wasz obrazek się nie spodoba otrzymacie kupon spowrotem
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Czy zdobywanie kuponów jest wiec łatwe?
Do najłatwiejszych rzeczy do zdobycia to nie należny ale pamiętajcie !
jak ktoś chce, to ktoś potrafi!
Tak czy siak z kuponami będziemy mieli się spotykali cały czas. Oszczędzajmy je a nie wydajmy wszystko na raz, pomyślcie również trochę by mieć w swoich funduszach odrobinkę kuponów, na przykład na event bo może jeden krok może wasz dzielić od zdobycia fajnego konika czy drogich przedmiotów.
Tak przy okazji uważające na siebie nikt nie wie czy osoba z którą chcemy się wymieniać jest dobra czy złą. Niejeden gracz został oszukany przez złodzieja, ponieważ nie dotrzymał obietnicy tylko chciał kupić kupon wytapiając np 2 Kamienie Filozoficzne. Zgłaszanie gracza do admina niezbyt co da, jedynie może mu karmę odjąć, ale wy nie otrzymacie przedmiotów powrotem .
Na tym zakończymy nacz poradnik. Do zobaczena
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez KrzysiuJemZupe

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Warface Jak poradzić sobie w Warface?

Poradnik Killeq
2

Dark Orbit Jeżeli masz ochotę zagrać w dobrą grę to napewno nie będzie to ta gra

Recenzja Banujek
3

Crossout Fenomenalna rozwałka!

Recenzja Banagus
4

Tanki Online Czołgi przyszłości

Recenzja JuLeKAN
5

Assassin's Creed Odyssey czyli piękny świat Grecji

Recenzja adrianos253
6

Yandere Simulator- recenzja

Recenzja bananasx
7

Unturned Jak osiągać sukcesy na serwerach UNTURNED ?

Poradnik Korpov
8

Red Dead Redemption 2 - najlepsza gra o Dzikim Zachodzie?

Recenzja Kubsoon243
9

Momio Momio - co to jest i jak tego używać?

Tutorial Dimtyy
10

Star Stable STAR STABLE | AKTUALIZACJA 14.02.2024/07.02.2024

Tutorial pytelcnie990
Chat