Jak to działa
Przejdź do gry Howrse
Howrse
5.0 1 539 0
04.01.2018

POCZUJ SIĘ JAK WŁAŚNICIEL STADNINY

Swoją przygodę z Howrse zacząłem jakoś w 2011 roku. Niestety skończyły się wakacje i na nowo musiałem wrócić do nudnej podstawówki. Dzięki banankom na nowo odkryłem magię tej gry. Patrząc z perspektywy czasu mogę wam powiedzieć że jest tak samo dobra, a nawet lepsza niż wcześniej. Zacznijmy od tego czym jet Howrse? W grze na początek dostajemy źrebaka. Dbamy o niego, karmimy go, trenujemy, głaszczemy itd. Trenując naszego konia sprawiamy że staje on się lepszy w różnych dziedzinach. Możemy wziąć udział w zawodach za co dostajemy Equs (walutę w grze). Za Equs możemy kupić różne siodła, uzdy, ogólnie mówiąc ekwipunek dla naszego konia który daje nam bonusy do umiejętności. Możliwość rywalizacji z graczami również sprawia że ta gra ma swój specyficzny urok. Trudno jest przebić się w ogólnym rankingu ale gdy już się to zrobi to czuje się ogromną satysfakcję.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Dla twórców Howrse normalne konie to za mało. Dostępne są też konie dzikie, wędrowne, boskie, pegazy, jednorożce. Ich zdobycie umożliwiają eventy których jest naprawdę dużo. Konie "specjalne" nie dość że wyglądają niecodziennie, wręcz bosko to uzupełniają naszą kolekcje wyróżniając się wśród normalnych zwierząt. Nawiązując do klasycznych koni ilość ich ras jest ogromna, przez co skompletowanie wszystkich jest rzeczą wręcz niemożliwą do zrobienia. Do wyboru mamy konie andaluzyjskie, francuskie, fryzyjskie, arabskie i wiele wiele innych. Rzeczą interesującą jest też czarny rynek gdzie poza bonusami do umiejętności naszego konia możemy kupić różne specyficzne rzeczy np. Puszkę Pandory (przywróć do życia jednego ze swoich martwych koni), Kamień Filozoficzny (spraw, aby twój koń stał się nieśmiertelny), Krew Meduzy (Zmień swojego konia w pegaza).
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Podsumowując, Howrse to idealna gra dla osób które uwielbiają konie, przez chwile można poczuć się jak właściciel stadniny. Niezbędne do osiągnięcia sukcesu jest wykazanie się dobrymi umiejętnościami ekonomicznymi, przywódczymi. Myślę że choć ta gra ma już parę lat to nadal drzemię w niej nieodkryty potencjał który twórcy mogą jeszcze wykorzystać i sprawić że w Horwse będzie grać jeszcze większa liczba osób. Cenię też sobie to że choć są tutaj mikropłatności to nie jest to system PAY TO WIN. Wiadomo że zakup wirtualnej waluty ułatwi nam rozgrywkę ale nie jest to konieczne do dobrej zabawy. Zachęcam do grania w Howrse razem ze znajomym/znajomymi wtedy gra stanie się jeszcze bardziej ciekawa bo będziemy rywalizować z osobą którą znamy, a nie z graczem oddalonym o nawet kilkaset kilometrów. Pozdrawiam Ravvis123 ;)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Ravvis123

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak z GTA V zrobić ,,prawdziwe życie"

Poradnik Namirt
3

Hero Zero Poradnik do Hero Zero

Poradnik Stykuś
4

Fortnite Fortnite Dla Początkujących

Poradnik Kubapiekus
5

BlockStarPlanet Blockstarplanet - recenzja

Recenzja WiktoriaBananek!
6

Warface Złote bronie - marzenie każdego gracza Warface

Recenzja Bananek2012
7

Crossout Fenomenalna rozwałka!

Recenzja Banagus
8

Najlepsze gry Free to play ze steama na słabe komputery!

Tutorial Diamentowicz
9

Big Farm Recenzja gry: Big Farm- Czyli jak zostać farmerem.

Recenzja Bax04
10

League of Legends TSM historia drużyny

Poradnik margoni12
Chat