Jak to działa
Przejdź do gry Howrse
Howrse
5.0 1 1429 0
26.12.2017

Przedmioty z czarnego rynku - jak je zdobyć?

Przedmioty z czarnego rynku od zawsze były dostępne w grze i od zawsze gracze starali się je zdobywać. Pomagają one bardzo w hodowli koni oraz zdobywaniu poszczególnych osiągnięć. Pytanie brzmi czy da się bez nich grać? Oczywiście, że tak będzie to trudniejsze i bardziej czasochłonne, ale dla chcącego nic trudnego. Przedmioty z CR praktycznie cały czas możemy zakupić za kupony, a w zależności od okazji, promocji lub wydarzenia pojawiają się w nim inne lub całkiem nowe przedmioty ( dwustronny medalion, złote runo) lub zestawy dotyczące wydarzeń ( zestawy kart, zestaw ozdób świątecznych). Wraz z ich pojawieniem powstają nowe trofea (często do tych które zmieniają wygląd, umiejętności lub dodają bonusy wierzchowcowi który je nosi). Więc jak można je zdobyć nie wydając prawdziwych pieniędzy ani samych kuponów?
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Loterie:
Co pewien czas po większych wydarzeniach organizowana jest loteria gdzie za equus kupujemy losy i czekamy na godzinę o której losy zostaną wymienione na nagrody. Nie mamy wpływu jednak na to co dostaniemy a cena z każdym kolejnym losem się podwaja.

Wydarzenia:
Zdarzają się one częściej niż loterie i jest w nich prościej zdobyć interesujące nas przedmioty. W większości posiadamy możliwość wyboru o co chcemy zawalczyć. Często zajmuje to więcej czasu niż loteria ale i szansa na wymarzoną rzecz jest większa. Możemy wykorzystać kupony do przyspieszenia wszystkich akcji ale czy nie wyjdzie na to samo jakbyśmy kupili przedmiot a czasami zupełnie się nie opłaca. W wydarzeniach często możemy spotkać się z przedmiotami których wcześniej nie było i zostaną dodane na stałe albo są dostępne tylko na czas tego wydarzenia.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Wymiany:
Tutaj do dyspozycji mamy 3 wymiany tygodniowo gdzie możemy wybrać konkretny przedmiot który chcemy zdobyć ale w zamian za niego musimy zaproponować coś na wymianę. Często o podobnej wartości w kuponach np. trzy przedmioty za 1 kupon chcemy oddać za jeden przedmiot wart 3 kupony lu odpowiedniej ilości equus. Czasami gdy danemu graczowi bardzo zależy na danym przedmiocie jest w stanie przepłacić lub trafić na ofertę gdzie gracz proponujący nie wie ile warty jest jego przedmiot i wystawia go za bardzo niską stawkę. Czasami opłaca się przeszukać kilka stron a może trafi nam się coś czego aktualnie potrzebujemy. Wymiany możemy zarezerwować dla naszych znajomych ale nie możemy już sami na współdzielonym koncie się wymieniać. Jeszcze zostaje jeden sposób gdzie to nasi znajomi dają nam potrzebny przedmiot jako prezent.

Tak więc to już koniec, zbierajcie przedmioty i do następnego.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Szynszylak

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Transformice Myszowata gierka czyli Transformice.

Poradnik WiktoriaBananek!
2

Team Fortress 2 Ekonomia w Team Fortress 2 Oraz rodzaje scamerów!

Recenzja Siemkazbieramnasteam
3

CSGO Prime (B2P) Sekrety i ciekawostki, ukryte znaki i inne w skinach! [2#]

Poradnik JestemKacper
4

H1Z1: King of the Kill (B2P) Jak zwiększyć FPSY w grze H1Z1

Poradnik KrzychuXD
5

Heavy Metal Machines Gameplay z gry Heavy Metal Machines

Video Nostalgic
6

The Pride of Taern The Pride of Taern - Gildie.

Poradnik Povered
7

Wildstar Wildstar - Czemu taki niedoceniany ??

Recenzja Soemix
8

CSGO Prime (B2P) Zwiększenie FPS-ów w CSGO!

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
9

Dlaczego (nie)warto kupować Attack on Titan: Wings of Freedom

Recenzja toya_xd
10

World of Tanks T57 Heavy Tank - Opis czołgu i jego krótka historia!

Poradnik JestemKacper
Chat