Jak to działa
Przejdź do gry Imperia Online
Imperia Online
5.0 1 1444 0
02.08.2017

Imperia - co sądzę o grze?

Rozpoczynając grę nie posiadamy nic. Wszystko na pierwszym poziomie, zero wojska.. Na szczęście w grze przychodzi nam samouczek. Samouczek powoli pokazuje nam grę, odkrywa to co nieznane, pomaga robić misje.. Wiadomo, samouczek też nie będzie trwał przez całą grę, dlatego jak gramy troszkę dłużej zauważamy, że samouczek znika? Więc co wtedy poczniemy? Otóż to banalnie proste.. Robiąc misje zdobywamy surowce, które wykorzystujemy do budowy coraz to lepszych budynków, kamieniołomów, tartaków itp. Surowce także możemy sprzedawać na rynku oczywiście za złoto które też jest potrzebne do rozbudowywania budynków. Surowce też nie służą TYLKO do budowy ale także do rozbudowywania naszej armii.
Wojsko jakie możemy z rekrutować do naszej armii:
- strzelcy
- kawalerzyści
- szpiedzy
- maszyny oblężnicze
- piechota
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Drugą świetną rzeczą w Imperii Online jest to, że możemy atakować inne miasta, wioski barbarzyńskie, anektować tereny, atakować zamki, innych graczy.. Atakując zdobywamy surowce.
Do tego też w Imperium posiadamy własnych ludzi, którym musimy zapewnić mieszkanie, pracę w kamieniołomie lub też w tartaku.
Tworząc naszą potężną armie wykorzystujemy właśnie naszą ludność z imperium..

W grze posiadamy także pałac, gdzie jest cała cesarska rodzinka.. Ulepszając pałac powiększamy limit osób które możemy dodać do rodziny. Rodziny mają pokolenia, a każdym uczestnikom rodziny wbijamy poziomy i ulepszamy im ich umiejętności. Aby nabijać im doświadczenie musimy właśnie atakować innych graczy, wioski barbarzyńskie, niezależne miasta itp. W grze jest sojusz.. Aby się do niego dostać musimy dostać zaproszenie od założyciela.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
W sojuszu także rozwijamy budynki, na które składają się surowcami członkowie sojuszu. Rozbudowując budynki w sojuszu dostajemy właśnie jakieś bonusy w kształcie lepszych morali armii, szybszych budować budynków itp. W grze są eventy. Biorąc udział zdobywamy surowce które wiadomo do czego służą.. Ale co jest najlepszego właśnie w tych eventach? Już wam mówię! Kończąc event zdobywamy.. Uwaga... DIAMENTY! Jest to waluta premium a służy ona do skracania np. budowanych budynków.. Dzisiaj ukończyłem event i dostałem 5k diamentów co jest ogromną sumą jak na 23 level. Jest jednak tego minus.. Musimy te diamenty wydać w jeden dzień bo po jednym dniu niewykorzystane diamenty po prostu znikną nam z konta.

Podsumowując gra jest świetna, musimy poświęcić dużo czasu na wbijanie poziomów, musimy strategicznie myśleć, analizować dobrze, dbać o nasze Imperium. Gra pochłonie każdego,a najlepsze jest to, że uzależniłem się od niej właśnie przez bananki, za co bardzo chciałbym podziękować administracji :) W Imperie możemy też pykać na telefonach! ;)
Jeśli jesteście cierpliwi to z miłą chęcią zapraszam Was do grania w Imperie :)

Myślę, że moją recenzją zaciągnę Was do Imperii :)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez OSKKKKAAAARRRRR

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Margonem MMO-RPG, Czy warto zagrać?

Recenzja Trykpiarz
2

Recenzja gry World of Warcraft

Recenzja evengace
3

Forge of Empires Forge of Empires czyli gra, która wciąga.

Recenzja Keroina
4

Plemiona Plemiona - jak stworzyć imperium, o którym nikt nie zapomni?

Recenzja toya_xd
5

War Thunder Jest dużo takich gier, jednak ta jest niepowtarzalna.

Recenzja AngryPanda
6

League of Legends Jak wyjść z brązu/silvera - Porady

Poradnik Davi69
7

League of Legends Mechaniczny potwór - Urgot

Recenzja LeeCoper
8

MovieStarPlanet MSP Recenzja damskiego pakietu sylwestrowego 2021

Recenzja Sylwiszel
9

Fortnite Fortnite szczegółowy poradnik

Poradnik Zlatko
10

League of Legends Ocena bohatera - Zyra

Recenzja NibyFajna
Chat