Jak to działa

Ironsight

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Ironsight

Żądny władzy Zachód przejął kontrolę nad złożami Bliskiego Wschodu, co stało się przyczynkiem do zaostrzenia konfliktu z Rosją oraz Chinami. Rosja powołała do życia międzynarodową korporację EDEN, która odpowiada za zbrojne zabezpieczenie interesów w targanym wojną regionie. Zachód nie pozostał jednak obojętny... Stań w samym środku geopolitycznej sceny i dołącz do jednej ze stron konfliktu.

Twórcy przeniosą Cię do przyszłości - 2023 roku, w którym na skutek erupcji wulkanu fala Megatsunami przykryła oceanem Atlantyckie wybrzeża niegdyś przepełnione nuklearnymi elektrowniami. Ta bolesna strata zmusza mocarstwa do poszukiwania nowych źródeł mocy. Wpływy Zachodu na Bliskim Wschodzie osłabiają się, a EDEN postanawia wykorzystać sprzyjające warunki na odparcie oponenta. Europa i USA łączą siły powołując własną militarna organizację - NAF.

Jak na prawdziwego shootera akcji przystało, Ironsight oferuje widok FPP, a schemat rozgrywki opiera się na wieloosobowych bitwach. Twórcy przygotowali ogromną paletę broni - karabiny maszynowe, snajperskie, SMG, strzelby - Ty decydujesz jaki rodzaj ekwipunku najefektywniej przełoży się na styl gry. Dowolnie modyfikuj wygląd żołnierza dzięki dostępnymi w grze skórkami, które otrzymasz w miarę dalszego postępu lub które zakupić możesz w specjalnym sklepiku.

W Ironsight najważniejszą rolę pełni gra zespołowa. Każdy ruch, czy strzał może stanowić o losach całej potyczki. Poznawaj mapy, komunikuj się z kompanami i nie daj się pokonać!

pełny opis gry
Screeny
Ironsight screenshot1 Ironsight screenshot2 Ironsight screenshot3 Ironsight screenshot4 Ironsight screenshot5 Ironsight screenshot6 Ironsight screenshot7 Ironsight screenshot8 Ironsight screenshot9 Ironsight screenshot10
Video

Ironsight wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • Intel Core2 Duo E7500
 • 4 GB
 • NVIDIA GeForce 9600 GT
 • 8 GB
Podobne gry
Chat