Jak to działa

Island Force

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Island Force

Island Force jest darmowa grą strategiczną, w której otrzymasz szansę wcielenia się w rolę dowódcy wojskowego. Twój cel jest niezwykle jasno i prosto sprecyzowany – musisz po prostu podbić cały… świat! Taktycznie zarządzaj swoimi wybudowanymi konstrukcjami, posiadanymi zasobami i wybranymi jednostkami, aby zniszczyć i przejąć bazy Twoich wrogów. Miej oczy szeroko otwarte, ponieważ przeciwnicy nie śpią i mają podobny do Ciebie cel! Pamiętaj, że nie tylko Ty chcesz bowiem przejąć panowanie w świecie Island Force.

Swoją kampanię rozpoczniesz od pojawienia się na zupełnie nieznanych wodach – będziesz musiał naprawdę ciężko pracować, aby szybko objąć kontrolę nad całym lądem, morzem i… powietrzem. Aby to wszystko osiągnąć, musisz stopniowo budować swoją kwaterę główną i ulepszać ją. Używaj swoich fabryk, aby pobierać przydatne w grze materiały (np. beton, węgiel, stal i ropę naftową). Oprócz tego, będziesz musiał także tworzyć potężne jednostki wojenne – takie jak chociażby opancerzone czołgi, helikoptery, doskonale wyposażone odrzutowce, łodzie, okręty podwodne i specjalne okręty wojenne – czy dzięki takiej artylerii zdołasz zyskać panowanie?

Stań się niepowstrzymany i pokaż wszystkim, gdzie jest ich miejsce! Sformułuj plan bitwy, rozwiń swoje imperium poprzez więzy i spory z setkami innych gracz, bezlitośnie zarządzaj swoją jednostką wojskową i udowodnij przeciwnikom, kto jest niepokonany! Koniecznie odpal Island Force już dziś na bananki.pl i stań się najlepszym graczem w historii rozgrywki!

pełny opis gry
Screeny
Island Force screenshot1 Island Force screenshot2 Island Force screenshot3 Island Force screenshot4 Island Force screenshot5 Island Force screenshot6 Island Force screenshot7 Island Force screenshot8 Island Force screenshot9 Island Force screenshot10
Video

Island Force wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat