Jak to działa
5.0 1 1455 0
21.08.2017

Jak rozpocząć grę w Playerunknown's Battlegrounds? [PUBG]

Rozpoczynając rozgrywkę lądujemy na wyspie, która jest pełna graczy.. Przez kilkadziesiąt sekund jesteś nieśmiertelny, więc ten czas poświeć na szukanie broni na ziemi, amunicji, hełmu (zwany też kaskiem).. Przez ten czas najlepiej poszukać jakiegoś kałasznikova czy też m4. Lądując rozejrzyj się wokoło czy nie lądują koło Ciebie jacyś inni gracze.. Jeśli zauważysz do jakiego budynku wchodzi to zapamiętaj ten budynek, idź do jakiegoś innego, zdobądź jak najszybciej broń i spróbuj wyeliminować go. Jeśli uda Ci się, a on będzie miał broń, to możesz go zebrać tak jak jest w innych grach!
Samolot, z którego zeskakujemy leci przez cały czas! Co oznacza, że im szybciej wyskoczymy ze samolotu tym szybciej mamy szansę się uzbroić niż przeciwnik, który będzie leciał na drugi koniec mapy!
Co ciekawe, że samolot co nową rundę leci z innej strony, więc jeśli nie znamy mapy, to będzie ciężko zdecydować się gdzie wylądować.
Lądując zdecyduj się w jakie miejsce pójdziesz! Upewnij się, czy w pobliżu nie ma jakiegoś przeciwnika, który mógłby nam zaszkodzić.. Jeśli wiesz, że w pobliżu jest wróg to staraj się nie hałasować. Aby nie hałasować naciśnij przycisk CTRL, wtedy będziesz po cichutku chodził, więc wróg Ciebie nie usłyszy, za to, jeśli on nie wie o Tobie to możesz mu zafundować niemiłą niespodziankę, sprzedając mu headshota!

Jak wylądujesz to nie biegnij to budynku, który sobie upatrzyłeś tylko wbiegaj do pierwszego lepszego. Jak już uzyskasz jakąś ciekawą broń to wtedy spróbuj splądrować ten upatrzony budynek ;)

W PUBG nie chodzi o to, żeby cały czas plądrować budynki.. Jeśli uzyskasz już itemy niezbędne do walki czyli kask, broń, bandaże to nie plądruj reszty domków no bo po co.. Staraj się eliminować wrogów;)
Kieruj się sprytem ale też bądź ostrożny.. W PUBG nie chodzi o to, żeby latać z otwartym jęzorem po całej mapie, tylko staraj się zaskoczyć przeciwnika.. Jeśli jesteś na otwartym terenie to możesz być pewny, że ktoś będzie chciał Ciebie zestrzelić.. W końcu nie masz za czym się schować a próbując nawiązać walkę z wrogiem on ma przewagę, ponieważ ma za co się schować.. Jeśli zaczniesz krwawić to w końcu będziesz musiał użyć bandażu, co wiąże się z tym, że będziesz stał w bezruchu... Wtedy jest sto procent po Tobie!

Korzystając z auta kontroluj miasta.. I nie chodzi mi tu o to, żebyś na okrągło zerkał na jedno miasto, tylko okrążając miasto spróbuj wykorzystać swój wzrok orła i staraj się wyszukać przeciwnika w jakimś domku.. Tak, jest to trudne, lecz pamiętaj, trening czyni mistrza!
Nigdy się nie poddawaj, jeśli zostaniesz zestrzelony na samym początku to nie kończ od razu gry, twierdząc, że się nie nadajesz.. Uwierz, że im częściej będziesz grał to poznasz mechanikę gry jak i strzelania, a w końcu uda Ci się zdobyć to pierwsze miejsce! Zawsze wierz w siebie:)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez OSKKKKAAAARRRRR

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

Metin2 Metin2 - Gra do 30lvl włącznie.

Poradnik Sferus
4

World of Tanks SU-100 - Wstęp do potęgi

Recenzja HansOmen
5

Grand Theft Auto V (B2P) Franklin - dwudziestoparoletni kryminalista pochodzenia afroamerykańskiego

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
6

F1 2019 - Recenzja - Informacje

Recenzja Golcuniuniu
7

Paladins Paladins - podróbka Overwatch'a czy świetna gra? - RECENZJA

Recenzja MarbleXeno
8

Diablo III (B2P) Diablo III - czyli jedna z lepszych produkcji jakie znam.

Recenzja kabev1
9

Smite Jedna z lepszych gier typu MOBA

Recenzja SecondDeltaclav
10

Football Team Zostań gwiazdą footbolu!!

Recenzja Sferus
Chat