Jak to działa

Kanpani Girls

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Kanpani Girls

Kanpani Girls to przeglądarkowa gra RPG w systemie graficznym 2.5D, w której przejmiesz kontrolę nad zagubioną postacią, która przysnęła w pociągu i obudziła się w świecie fantasy. Dołącz do potężnych wojowniczek i pomóż im zwalczyć złowrogich mężczyzn.

W tym RPG osadzonym w stylu anime wejdziesz w rolę przewodniczącej zespołu wojowniczych dziewczyn i razem z nimi przeżyjesz niezapomnianą przygodę. Rozwiniesz swoją klasę, uzbroisz pozostałe wojowniczki w coraz lepszy ekwipunek i stworzysz zawodowe oddziały specjalistek gotowych do walki z męską dominacją.

W grze zastosowano typowy dla tytułów RPG turowy system walki. Jedyną interaktywną cechą pojedynków jest korzystanie z umiejętności przywódcy, wliczając to wzmocnienia i czary, które raz na zawsze mogą odmienić losy potyczki. Poznając bliżej tło fabularne Kaapani Girls, odkryjesz nowe mapy, zrekrutujesz kolejne odważne bohaterki i zdobędziesz doświadczenie dzięki wykonywaniu wymagających misji.

Wybieraj spośród wielu klas wojowniczek i ulepszaj je, tworząc ze swoich podopiecznych łuczniczki, kapłanki, wojowniczki, łotrzyce lub żołnierki. Kierując swoimi bohaterkami możesz zaprowadzić je do miasta, w którym odwiedzisz rzemieślników, zdobędziesz nowe surowce i udoskonalisz swoje umiejętności przywódcze.

Udowodnij, że kobiety to wcale nie taka słaba płeć!

pełny opis gry
Screeny
Kanpani Girls screenshot1 Kanpani Girls screenshot2 Kanpani Girls screenshot3 Kanpani Girls screenshot4 Kanpani Girls screenshot5 Kanpani Girls screenshot6 Kanpani Girls screenshot7 Kanpani Girls screenshot8 Kanpani Girls screenshot9 Kanpani Girls screenshot10
Video

Kanpani Girls wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat