Jak to działa

Kings and Legends

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Kings and Legends

Dołącz do graczy w ekscytującej karciance przeglądarkowej i pnij się w górę w potyczkach z pozostałymi graczami. Powiększ swoją talię kart i zyskaj pozycję lidera rankingu w świecie Królów i żywych Legend.

W Kings and Legends przeniesiesz się do mistycznego świata, w którym magię da się wyczuć w każdym jego zakątku. Na swojej drodze spotkasz przeróżne stworzenia i niezwykłe rzeczy, których charakter jest mocno nasycony elementami typowymi dla gier fantasy.

Dzięki toczeniu walk z pozostałymi graczami i osiąganiu coraz lepszych wyników, odblokujesz kolejne karty i tym samym wzbogacisz swoją kolekcję o potężne pozycje. Do tego dochodzą nowe umiejętności, które również zyskasz za zwycięstwa nad przeciwnikami. Nie załamuj się, jeśli nie od razu dołączysz do grona elitarnych zawodników karcianek - z czasem uda Ci się opracowywać taktyki, które utorują Ci drogę do zwycięstwa.

Kings and Legends oferuje zarówno pojedynki 1 na 1, jak i mniej spotykany tryb Wyzwań, w którym walczysz ramię w ramię z innymi graczami, łącząc się w trzyosobowe drużyny. Im więcej wyzwań podejmiesz i pokonasz w nich swoich wrogów, tym ciekawsze nagrody na Ciebie czekają.

Wybierz swojego głównego bohatera i zadecyduj, która klasa postaci będzie Ci towarzyszyć przez resztę gry. Do wyboru masz cztery klasy: wojownik, mag, strzelec i kapłan. Każda z nich wyróżnia się innymi umiejętnościami, które będziesz musiał przyswoić, aby nie mieć sobie równych w potyczkach. Wybierz rozsądnie i dopasuj bohatera do Twojego ulubionego stylu gry.

Jeśli lubisz dynamiczne gry karciane i masz żyłkę do strategii, to Kings and Legends będzie dla Ciebie idealnym tytułem. Zagraj już dziś zupełnie za darmo.

pełny opis gry
Screeny
Kings and Legends screenshot1 Kings and Legends screenshot2 Kings and Legends screenshot3 Kings and Legends screenshot4 Kings and Legends screenshot5 Kings and Legends screenshot6 Kings and Legends screenshot7 Kings and Legends screenshot8 Kings and Legends screenshot9 Kings and Legends screenshot10
Video

Kings and Legends wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat