Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
0 0 129 0
01.11.2017

Bohaterowie League of Legends - Kayn

Kayn jest jednym z trudniejszych bohaterów występujących w League of Legends, jednak gdy opanujemy grę nim w dobrym stopniu jesteśmy w stanie zdziałać naprawdę dużo. Jest to stosunkowo nowa postać - wydana 12 lipca 2017 - przez co nadal nie jest on do końca zbalansowany, co czyni go prawdziwą maszynką do zabijania w późniejszej fazie gry. Postacią tą gra się głównie na jungli, jednak zdarzają się także osoby, które chodzą nim na topa. Osobiście uważam, że jest to postać typowo przeznaczona do jungli ze względu na mocny late game i ma masę przydatnych do tej roli doskoków, a także jedyną w swoim rodzaju umiejętność pozwalającą mu przez kilka sekund przechodzić przez wszelkie ściany i przeszkody. Grając Kaynem ważne jest jak najszybsze zapełnienie paska orbów, których znaczenie jest omówione poniżej.
Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj
Posiada on unikalną mechanikę, która zapewnia mu orby, gdy zadaje on obrażenia wrogim bohaterom. W zależności od tego, czy przeciwnik atakuje z bliska czy z daleka, otrzymuje on czerwone lub niebieskie orby (podczas używania skórek kolory orbów mogą ulec zmianie np. jedyna dostępna obecnie skórka Kayn Łowca Dusz zmienia kolory kolejno na zielony i pomarańczowy). Po zebraniu wystarczającej liczby orbów można (w obszarze fontanny) zmienić się w "Cienistego Skrytobójcę" lub "Rhaasta". O tym w którego z nich możemy się zmienić decyduje ostatni zebrany przez nas orb przed zapełnieniem paska (czerwony - Rhaast, niebieski - cienisty skrytobójca). Jeśli jednak nie chcemy zmienić się daną postać musimy poczekać 4 minuty, aby móc wybrać dowolnego z nich. Wybór jest bardzo ważną częścią rozgrywki bowiem zależą od niego umiejętności Kayna.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
Warto już na początku każdej gry zdecydować którą formą Kayna będziemy grać, ponieważ od tego w dużym stopniu będą zależeć przedmioty które kupimy, aczkolwiek w obu przpadkach pierwszym przedmiotem powinna być "niebieska maczeta" z (czerwonym) wzmocnieniem Wojownik. W przypadku gry "niebieskim kaynem" - cienistym skrytobójcą najpopularniejszym buildem jest kupowanie przedmiotów z destrukcją takich jak: Mroczne Ostrze Draktharru, Widmowe Ostrze Youmuu i Ostrze Nocy. W przypadku wybrania Rhaasta popularnymi przedmiotami są: Czarny Tasak, Oblicze Ducha, Pancerz Umrzyka, Omen Randuina, Anioł Stróż a także Taniec Śmierci, który jeszcze bardziej zwiększa nasze leczenie.
Wybór też zależy od formy, którą zamierzamy grać - dla cienistego skrytobójcy najlepszym wyborem jest Dekret Władcy Piorunów, a dla Rhaasta Ferwor Walki.
Bohaterowie League of Legends - Kayn 0.0 0
0 0
Art napisany przez Ara

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
2

Minecraft Nadchodzi Minecraft 1.13

Poradnik KreiziGames
3

Dragon Awaken Dragon Awaken - Recenzja

Recenzja Jiyam
4

Roblox Czym jest ROBLOX?????

Tutorial Domi5212
5

RETRO: Castlevania I (1986)

Recenzja LiquidSnake
6

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor
7

Co i jak? Doki Doki Literature Club!

Recenzja iRossie
8

Roblox Co to dla mnie jest Roblox ?

Recenzja M133BARTEK
9

Jak daleko skakać w grze Ski Jump Challenge?

Poradnik MatiSzelka007
10

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper