Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 4304 0
01.11.2017

Bohaterowie League of Legends - Kayn

Kayn jest jednym z trudniejszych bohaterów występujących w League of Legends, jednak gdy opanujemy grę nim w dobrym stopniu jesteśmy w stanie zdziałać naprawdę dużo. Jest to stosunkowo nowa postać - wydana 12 lipca 2017 - przez co nadal nie jest on do końca zbalansowany, co czyni go prawdziwą maszynką do zabijania w późniejszej fazie gry. Postacią tą gra się głównie na jungli, jednak zdarzają się także osoby, które chodzą nim na topa. Osobiście uważam, że jest to postać typowo przeznaczona do jungli ze względu na mocny late game i ma masę przydatnych do tej roli doskoków, a także jedyną w swoim rodzaju umiejętność pozwalającą mu przez kilka sekund przechodzić przez wszelkie ściany i przeszkody. Grając Kaynem ważne jest jak najszybsze zapełnienie paska orbów, których znaczenie jest omówione poniżej.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Posiada on unikalną mechanikę, która zapewnia mu orby, gdy zadaje on obrażenia wrogim bohaterom. W zależności od tego, czy przeciwnik atakuje z bliska czy z daleka, otrzymuje on czerwone lub niebieskie orby (podczas używania skórek kolory orbów mogą ulec zmianie np. jedyna dostępna obecnie skórka Kayn Łowca Dusz zmienia kolory kolejno na zielony i pomarańczowy). Po zebraniu wystarczającej liczby orbów można (w obszarze fontanny) zmienić się w "Cienistego Skrytobójcę" lub "Rhaasta". O tym w którego z nich możemy się zmienić decyduje ostatni zebrany przez nas orb przed zapełnieniem paska (czerwony - Rhaast, niebieski - cienisty skrytobójca). Jeśli jednak nie chcemy zmienić się daną postać musimy poczekać 4 minuty, aby móc wybrać dowolnego z nich. Wybór jest bardzo ważną częścią rozgrywki bowiem zależą od niego umiejętności Kayna.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Warto już na początku każdej gry zdecydować którą formą Kayna będziemy grać, ponieważ od tego w dużym stopniu będą zależeć przedmioty które kupimy, aczkolwiek w obu przpadkach pierwszym przedmiotem powinna być "niebieska maczeta" z (czerwonym) wzmocnieniem Wojownik. W przypadku gry "niebieskim kaynem" - cienistym skrytobójcą najpopularniejszym buildem jest kupowanie przedmiotów z destrukcją takich jak: Mroczne Ostrze Draktharru, Widmowe Ostrze Youmuu i Ostrze Nocy. W przypadku wybrania Rhaasta popularnymi przedmiotami są: Czarny Tasak, Oblicze Ducha, Pancerz Umrzyka, Omen Randuina, Anioł Stróż a także Taniec Śmierci, który jeszcze bardziej zwiększa nasze leczenie.
Wybór też zależy od formy, którą zamierzamy grać - dla cienistego skrytobójcy najlepszym wyborem jest Dekret Władcy Piorunów, a dla Rhaasta Ferwor Walki.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Ara

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Metin2 Recenzja Gry Metin2 po 7 latach grania.

Recenzja Diana07
2

Naruto Online Naruto online - "niby wszystko fajnie, ale jednak p2w"

Recenzja Szustii
3

World of Tanks Vickers Medium Mk. 1 - czyli "fenomenalny" 1 tier

Poradnik Dziobaty
4

League of Legends Patch 7.16 - Ryze Mid

Poradnik TurboBagiety
5

Twoje decyzje, twoje wybory- Recenzja gry The Walking Dead

Recenzja JanuszB
6

Omówienie dodatku Popioły Rubieży - Hearthstone

Poradnik TurboBagiety
7

XCOM: Enemy Unknown – czyli gra o tym jak poradzić sobie z nieproszonymi gośćmi.

Recenzja Banankowiec2453
8

Roblox Home Tycoon Co to ? i na czym polega ?

Poradnik Mimimen
9

Jaką strategię przyjąć dla postaci? - Poradnik dla Enter the Gungeon #1

Poradnik Dawid035
10

Revelation Online Revelation online recenzja gry z dalekiego wschodu

Recenzja impuls54
Chat