Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 1157 0
29.07.2017

Duże arcydzieło Riot Games

League of Legends to gra, z którą styczność mam od drugiego sezonu. Początkowo będąc wielkim fanem gier gatunku fps byłem negatywnie nastawiony do tej produkcji. Po przyjrzeniu się tej grze i zagraniu paru meczy dosyć się wkręciłem. Bogaty asortyment postaci powoduje, że produkcja raczej szybko się nie znudzi.
Gra oferuje tryby takie jak:
3 vs 3 na mapie "Twisted Treeline"
5 vs 5 na mapie "Summoner's Rift"
Aram ( jedna linia 5 vs 5 "Howling Abyss")
oraz rotacyjne tryby gry, które modyfikowane są na różne sposoby, a czasem są rozgrywane
na mapie "The Crystal Scar".
Dla niedoświadczonych graczy dostępne są również gry przeciw botom (AI).
W League of Legends, jak w każdą produkcję online, warto jest grać z przyjaciółmi, ponieważ daje to większą satysfakcję i zabawę. Warto jest również dodać, że jeśli ktoś nie chce trafić na losowego gracza, może zebrać całą piątkę, lub trójkę w zależności od mapy.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Gry rankingowe

Jak wiadomo League of Legends nie mogło obyć się bez meczy rankingowych. Spowodowało to rywalizację na wielkim poziomie. W grze znajduje się kilka dywizji, zaczynając od brązu, kończąc na pretendencie. Oczywiście z doświadczenia wiem, że żaden mecz nie obejdzie się bez obelg czy innych wyzwisk w stronę słabszych graczy. Każdy dąży do tego, aby uzyskać jak najwyższą rangę, lub chociaż złoto, od którego można dostać nagrodę na sam koniec sezonu. Według mnie problemem jest też podział serwerów europejskich na dwa różne. Powoduje to, że część graczy postanawia przenosić swoje konta głównie do Europy Zachodniej, gdyż sądzą, że znajdą tam lepszy poziom. Dla mnie jest to absurdem, gdyż Europa to jeden kontynent i nie powinno się jej rozdzielać pomiędzy dwa serwery. Oczywiście w meczach można znaleźć sporo przyjaźnie nastawionych ludzi, którzy współpracują z całą drużyną. Ponadto twórcy wprowadzili dosyć ciekawe rozwiązanie gier rankingowych, które można rozegrać wraz z przyjaciółmi.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Dodatki i podsumowanie

League of Legends posiada również mikropłatności. Oferują duży wybór skórek zmieniających wygląd każdej postaci. Jakiś czas temu oczywiście twórcy wprowadzili możliwość otrzymania kluczy i skrzynek, z których jest możliwość trafienia skórek lub bohaterów. Dla graczy z niskim poziomem konta dostępne są "boosty" do doświadczenia oraz do Punktów Zasług dla wszystkich użytkowników, za które następnie można wykupić bohaterów.
League of Legends to bardzo dobra gra, która na pewno będzie utrzymywać się na topie przez bardzo długi czas. Twórcy aktualizują ją cały czas i nie zaniedbują jej w żadnym stopniu. Gra jest nastawiona na dużą współpracę między graczami i całą społecznością. League of Legends daje nam także dużą różnorodność w postaciach, przedmiotach i czarach. Każdy może znaleźć postać odpowiednią dla siebie.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez MrDamiano

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Początki w League of Legends

Poradnik Ara
2

Perfect World International PWI - czyli najlepsza darmowa gra MMORPG!

Recenzja toya_xd
3

Overwatch - poradnik dla początkującego Torbjörna

Poradnik Porarzo
4

Overwatch - recenzja

Recenzja Porarzo
5

World of Tanks Matilda - OP na swoich tierach

Recenzja Bax04
6

ARK: Survival Evolved (B2P) ARK: Survival Evolved

Recenzja Igi pigi
7

Stardoll Stardoll - recenzja gry

Recenzja kacperk997
8

Shakes & Fidget Jak grać w sf (bez grzybków)

Tutorial VIP lulkin
9

League of Legends Jak gankować linie - Czym grać

Poradnik Davi69
10

MovieStarPlanet MSP Recenzja damskiego pakietu sylwestrowego 2021

Recenzja Sylwiszel
Chat