Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
0.0 0 451 0
01.07.2017

Farma, nie kille wygrywa gre

Witam.
W tym krótkim artykule chciałbym Was uświadomić tylko o jednej sprawie. Gry wygrywa ilość farmy, nie zabójstwa! Każda fala minionów (3 wojowników i 3 magów - bez cannona) to zarobek ok. 100 szt. złota. Dobrze farmiąc do 12 minuty powinniśmy mieć ok 100-110 co daje nam pieniądze na pierwszy pełny item. Starajmy się farmić, nie zabijać przeciwnika. Chyba, że ten na siłe pragnie nas zabić, w takim razie czekamy na odpowiedni moment - zazwyczaj jest to nadejście naszego leśnika i zabijamy delikwenta, co powinno ostudzić jego zapał przy następnej okazji. Wiem co mówię, sam jestem na poziomie Diamentu IV, gram w tę grę od sezonu 2 :) Oczywiście to nie znaczy, że mamy uciekać od zabójstw. Jeśli widzimy potencjalnego killa, straćmy te kilka minionów na rzecz 300 szt. złota płynących z zabójstwa.
Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Sayo
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Na tym zdjęciu widać, jak typowy zawodnik LCS farmi miniony. Jest to screen z tkz. solo kolejki, więc to oczywiste, że poziom graczy znajdujących się w tamtejszej lidze jest nieco niższy od poziomu reprezentowanego na zawodach, lecz jego wynik 614 minionów w niespełna 50 minut robi wrażenie. Oczywiście przekroczenie progu 400 minionów daje już nam na tyle dużo złota, że jesteśmy w stanie zazwyczaj już kupić pełen pakiet przedmiotów, lecz dla samej satysfakcji warto czasami spędzić te kilka minut dużej na linii, jeśli nie godzi to w pomyślność gierki. Zdjęć takich jak to jest o wiele więcej na internecie, sam niestety nigdy nie osiągnąłem takiego wyniku, gdyż staram się szybko wygrywać gry, więc po osiągnięciu 250-300 minionów zaczynam po prostu zabijać przeciwników, którzy tych minionów mają zazwyczaj 100 szt. mniej.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Na tym zdjęciu widać, że zawodnicy profesjonalnych lig nie skupiają się na zabójstwach. Ich wynik w farmieniu to np. w przypadku Twisted Fate'a 289 farmy w 33 minucie, co daje świetny wynik ok 10 minionów/min (gdyż miniony wychodzą dopiero w 1:30,a zanim dojdą na linie mamy już 2 minutę gry). Jest to zdjęcie oczwyiście z oficjalnego meczu 2014 EU SUMMER PROMOTION TOURNAMENT, gdzie poziom graczy pozwala na swobodne farmienie, gdyż na tym poziomie gracze dobrze wiedzą, że droga do bogactwa to tak naprawdę miniony, nie zabójstwa. Także reasumując kluczem do wygranej gierki są itemy zakupione dzięki farmie, nie dzięki killom, gdyż farmi się o wiele szybciej, niż zabija a w dodatku, żeby zabić przeciwnika musimy podjąć pewne ryzyko związane z opuszczeniem bezpiecznej pozycji, co naraża nas na gank od przeciwnego leśnika, co skutkuje śmiercią, następnie powrotem do bazy i powrotem na linie, dzięki czemu tracimy naprawdę dużo złota.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Wczorajszyy

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Momio Najsłodsza gra w internecie!

Poradnik Sanderka23
2

A Plague Tale: Innocence - Recenzja

Recenzja Kacper12361838
3

POU Pou - mój najlepszy przyjaciel, czyli recenzja gry!

Tutorial Wiki2018nr2
4

Margonem Margonem co to jest?

Recenzja lisus
5

Smite Recenzja - Opinia o grze po 3 latach gry.

Recenzja Isune
6

CSGO Prime (B2P) Cs:go - najlepszą grą FPS

Recenzja Bananek2012
7

Rocket League (B2P) Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Poradnik CreaMper
8

CSGO Prime (B2P) Najlepsza strzelanka + historia Virtus.pro

Recenzja Saszeta123
9

League of Legends Patch 7.16 - Hecarim Jungle

Poradnik TurboBagiety
10

Paladins Paladins - jedna z lepszych gier free-to-play.

Recenzja AkaiKage
Chat