Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 4946 0
11.11.2017

Jak znaleźć swoją "MAIN" postać ? PORADNIK

Witam Cię droga czytelniczko / drogi czytelniku. W tym oto mini poradniku chciałbym się z wami podzielić moimi spostrzeżeniami dotyczącymi dosyć ważnej, o ile nie najważniejszej kwestii w League Of Legends. O co chodzi? Otóż chodzi o postać "MAIN" . Dla tych którzy nie wiedzą co to jest postać main już spieszę z tłumaczeniem. Postać, którą mainujemy to taka postać, na której czujemy się najlepiej. Postać, która nigdy nam się nie nudzi, znamy jej możliwości, na co możemy sobie pozwolić w stosunku do przeciwnika, jakie składać przedmioty. Lecz jest to też taka postać, która jest tak zwanym "pewniakiem", co oznacza, że prawie zawsze zagramy daną postacią naprawdę dobrze. Składa się na to naprawdę wiele czynników. Ale jaką postać mainować? Jaka postać będzie dla mnie najlepsza? Zapraszam do krótkiej lektury :)
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Nasuwa się pytanie: Po co mam grać jedną postacią, skoro mogę grać tym co mi się podoba? Pomijam tutaj oczywiście sprawy kontrowania przeciwnika, wybierania postaci pod team. Otóż, jeżeli opanujemy swojego ulubieńca do pewnego maximum, mamy o wiele większe szanse na wyjście z brązu,srebra a nawet złota. Chciałbym także wspomnieć, że wielu ludzi myli "maina" z "OTP" danej postaci. Jaka jest różnica? Main gra postacią w większości gier, stara się rozwijać, jeżeli istnieje potrzeba bierze bohatera pasującego do drużyny. OTP zaś grają TYLKO i wyłącznie jedną postacią. Jeżeli jej nie dostaną - wychodzą z gry. Jeżeli chodzi o mnie, moim mainem jest Pantheon. Nie chodzi tutaj tylko o pozytywne aspekty postaci, jej słabe mocne strony. Jestem fanem sparty, a że Pantheon przypomina, jest jednym z spartan, to od razu się w nim zakochałem <3
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jeżeli pragniecie znaleźć idealną postać dla siebie, możecie zrobić to na kilka sposobów. Pierwszym sposobem jest metoda prób i błędów. Oznacza to, że testujecie, gracie wszystkimi bohaterami po kolei. A nóż jakiś wam się spodoba i zapragniecie osiągnąć nim coś więcej niż gold 5 :) Drugą metodą jest szukanie postaci na podstawie swoich zainteresowań z życia realnego. Jeżeli jesteś fanem "Assassin's Creed" mogę się założyć, że talon przypadnie Ci do gustu :) Trzecim, najbardziej oczywistym sposobem jest wybór swojej roli w grze. Co chcę robić dla drużyny? Chcę być wojownikiem, wspierającym czy asasynem ? Możecie mi wierzyć lub nie, ale kiedyś przyjdzie taka chwila, w której odnajdziecie drogę do sukcesu. Z mojej strony to tyle. Życzę wam powodzenia w szukaniu swoich ulubieńców, i jak największych dywizji :)
Peace!
Freo
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez PoProstuFreo

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

BlockStarPlanet Kopanie dla początkujących - BlockStarPlanet

Poradnik Waziaaa
2

Minecraft Nadchodzi Minecraft 1.13

Poradnik KreiziGames
3

CSGO Prime (B2P) Najpiękniejsze skórki do popularnych broni poniżej 10$.

Poradnik JestemKacper
4

CSGO Prime (B2P) Pewny zarobek w CS:GO.

Poradnik lynnSSky
5

Vikings: War of Clans Vikings : War of Clans to czyste arcydzieło !

Recenzja Osa1020
6

Crossout Na co zwracać uwagę i jak budować w grze Crossout

Poradnik KacperMalac
7

OGame Świat to za mało - Recenzja gry OGame

Recenzja LeonardoPL
8

Dofus Moja luźna recenzja na temat gry "Dofus"

Recenzja marcin072
9

World of Tanks World of Tanks 202200000

Recenzja Kacper Pawłowski
10

War Thunder war thunder - moja opinia

Recenzja quick1231
Chat