Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 1889 0
11.11.2017

Jak znaleźć swoją "MAIN" postać ? PORADNIK

Witam Cię droga czytelniczko / drogi czytelniku. W tym oto mini poradniku chciałbym się z wami podzielić moimi spostrzeżeniami dotyczącymi dosyć ważnej, o ile nie najważniejszej kwestii w League Of Legends. O co chodzi? Otóż chodzi o postać "MAIN" . Dla tych którzy nie wiedzą co to jest postać main już spieszę z tłumaczeniem. Postać, którą mainujemy to taka postać, na której czujemy się najlepiej. Postać, która nigdy nam się nie nudzi, znamy jej możliwości, na co możemy sobie pozwolić w stosunku do przeciwnika, jakie składać przedmioty. Lecz jest to też taka postać, która jest tak zwanym "pewniakiem", co oznacza, że prawie zawsze zagramy daną postacią naprawdę dobrze. Składa się na to naprawdę wiele czynników. Ale jaką postać mainować? Jaka postać będzie dla mnie najlepsza? Zapraszam do krótkiej lektury :)
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Nasuwa się pytanie: Po co mam grać jedną postacią, skoro mogę grać tym co mi się podoba? Pomijam tutaj oczywiście sprawy kontrowania przeciwnika, wybierania postaci pod team. Otóż, jeżeli opanujemy swojego ulubieńca do pewnego maximum, mamy o wiele większe szanse na wyjście z brązu,srebra a nawet złota. Chciałbym także wspomnieć, że wielu ludzi myli "maina" z "OTP" danej postaci. Jaka jest różnica? Main gra postacią w większości gier, stara się rozwijać, jeżeli istnieje potrzeba bierze bohatera pasującego do drużyny. OTP zaś grają TYLKO i wyłącznie jedną postacią. Jeżeli jej nie dostaną - wychodzą z gry. Jeżeli chodzi o mnie, moim mainem jest Pantheon. Nie chodzi tutaj tylko o pozytywne aspekty postaci, jej słabe mocne strony. Jestem fanem sparty, a że Pantheon przypomina, jest jednym z spartan, to od razu się w nim zakochałem <3
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jeżeli pragniecie znaleźć idealną postać dla siebie, możecie zrobić to na kilka sposobów. Pierwszym sposobem jest metoda prób i błędów. Oznacza to, że testujecie, gracie wszystkimi bohaterami po kolei. A nóż jakiś wam się spodoba i zapragniecie osiągnąć nim coś więcej niż gold 5 :) Drugą metodą jest szukanie postaci na podstawie swoich zainteresowań z życia realnego. Jeżeli jesteś fanem "Assassin's Creed" mogę się założyć, że talon przypadnie Ci do gustu :) Trzecim, najbardziej oczywistym sposobem jest wybór swojej roli w grze. Co chcę robić dla drużyny? Chcę być wojownikiem, wspierającym czy asasynem ? Możecie mi wierzyć lub nie, ale kiedyś przyjdzie taka chwila, w której odnajdziecie drogę do sukcesu. Z mojej strony to tyle. Życzę wam powodzenia w szukaniu swoich ulubieńców, i jak największych dywizji :)
Peace!
Freo
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez PoProstuFreo

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Top 10 najlepszych tycoonów na Robloxie

Poradnik Mivi51
2

Najlepsze gry ubieranki

Poradnik Porarzo
3

Star Stable Szybki poradnik ~ jak zdobywac bananki na bananki pl i byc pro B)

Video NanaBanana132
4

Grepolis Poradnik do Grepolis

Poradnik tomkedz2000
5

BlockStarPlanet Gra BockStarPlanet- bardzo przyjemna gra

Recenzja Baldi191
6

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
7

Gothic II - Dzieje Khorinis - co wiemy już na pewno na temat gry.

Recenzja kabev1
8

Undertale - recenzja

Recenzja Zbyszko z Bogdańc
9

CSGO Prime (B2P) Czy Counter Strike Global Offensive upada ?

Recenzja OberLeutnant
10

Arena Mody Arena Mody - moja opinia

Recenzja RoseGold85
Chat