Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
2.3 3 1600 0
09.06.2017

Jarzi na Rumblu

Rumble to jedna z najtrudniejszych postaci na summoners , ale czy nie da się nią grać ? Dodatkowo jest dziwnym champem ponieważ nie ma ani many ani energii , ma natomiast tajemniczy pasek nagrzania ze wskaźnikiem procentowym.Ale co oznaczają te wartości 25%,50%,100% ? No i jak to Rumble Ad czy Ap ? Dlaczego nie możesz używać skili i ,czemu jesteś czerwony.Przyjrzymy mu się bliżej.Podstawą dobrej gry na rumblu jak i na każdej postaci jest dobra farma, to na niej opiera się zdobywanie golda i kupowanie itemów. Jak zdobyć farmę , mamy od tego ogniopluja pod literka Q , jest to pierwszy skill który ulepszam kiedy widzę ze przeciwnik jest nastawiony defensywnie. Q pomaga zdobyć duża farme oraz golda co daje ogromną przewagę nad przeciwnikami. Do powstrzymywania zapędów przeciwnika będziemy używać E , zabiera sporą część hp i dodatkowo spowalnia , możemy użyć 2 razy, praktycznie zaraz po sobie. Używając Q i E do kontroli wroga trzymamy go na dystans więc nie może zadać nam w większych obrażeń.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Kolejnym skilem na który zwrócimy uwagę jest tarcza złomu ,zwiększa nasza obronę oraz szybkość ruchu. Pozwala uciec bezpiecznie pod wierzę w razie ataku junglera, albo kiedy przeciwnik rusza kontratakując .No dobra ale co oznacza ten współczynnik nagrzania? Już wyjaśniam. Każdy ze skili ma wartość która podwyższa ten współczynnik kiedy dojdzie do 50 % champion wchodź i w stan nagrzania który daje bonus do naszych umiejętności. No dobra ale co dalej. Kiedy dojdzie do 100% rumble wchodzi w stan przegrzania zadawane przez niego obrażenia fizyczne zwiększają się natomiast magiczne maleją gdyż nie możemy używać skili dopóki stan licznika nie spadnie do 0. Omówiliśmy wszystkie skile pozostało R. Rumble wyrzuca rakiety w górę które żądają duże obrażenia obszarowe oraz spowalniają przeciwników. Świetnie nadaje się do tego żeby przejść do kontry lub odciąć drogę ucieczki przeciwnikowi..Kilka rad co do samej gry:
Grajcie defensywnie i cierpliwie czekajcie na swojego killa ,gromadząc farme ognioplujem , i haszujac przeciwnika waszym E.
Ustawiajcie swój build typowo pod Ap a kiedy poczujecie się już mocni zaatakujcie. Starajcie się utrzymywać Rumbla w stanie nagrzania.
Pamiętając o tym że każda umiejętność podwyższa jego współczynnik.
Uważajcie na stan PRZEGRZANIA używajcie go kiedy jest to konieczne ( ucieczka przed jg).
(Daje wam przykładowe runy i specjalizacje)
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Runy,i specjalizacje są dość ogólne nie dopasowane typowo do Rumbla ale jak najbardziej pod AP. Takie ułożenie specjalizacji bardzo ułatwia Rumblowi grę w poczatkowej fazie gdy jest najsłabszy. Co do itemów jeśli nie jesteście jeszcze pewni swojej wiedzy w składaniu itemów radzę kupować je w kolejności.
Dla cwaniaków mogę polecić Rabadon Build , ale to już dalsza faza gry no i oczywiście umiejętności.Według mnie dobrze jest przyjąć zasadę im więcej mocy umiejętności tym lepiej.

Dziękuje wam za poświęcony czas mam nadzieje że Rumble już nie będzie dla was tajemnicą w razie gdybyście potrzebowali pomocy piszcie służę radami. Będę wdzięczny za łapkę w górę to wiele dla mnie znaczy. Następny tekst już wkrótce. Powodzenia w grze Trzymajcie się ciepło :D


Jarzi.
2.3 (głosów: 3)
Art napisany przez Jarzi12

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

World of Tanks Czy warto było zmarnować na tą grę parę tysięcy godzin?

Recenzja nałogowygracz
2

War thunder to fajna gra

Recenzja Inwestor
3

Fortnite Fortnite gra free to play oparta na mikropłatnościach ?

Recenzja Piotrekjh
4

Retro Sektor XIII. Warcraft III: The Frozen Throne

Recenzja Tybero
5

Crossout Crossout - Pobaw się w post apokaliptycznego inżyniera!

Recenzja Zakatarzony
6

League of Legends Warwick bóg lifesteala

Poradnik TOXICxHENTAI
7

Movie star planet hack tool. Czy coś takiego istnieje.

Poradnik Cesere
8

Hero Zero Prostsza gra nie istnieje...

Poradnik Natalia280
9

Anocris Anocris - co i jak? Poradnik

Poradnik smiesznie
10

Roblox Roblox - Top 3 Roleplay Gier!

Recenzja xOliwicia
Chat