Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
4.9 67 1184 0
03.12.2020

Jhin - uniwersalny build

Jhin jest specyficznym strzelcem, który posiada broń z załadowanymi czterema pociskami, z czego ostatni z nich jest zawsze krytyczny. Specyfika postaci i brak mechanik uciekania powoduje, że sprawdzi się on jedynie na dolnej alejce jako adc. Jego pasywna umiejętność jest dość rozbudowana, ponieważ oprócz wspomnianej wcześniej broni z magazynkiem ma on stałą prędkość ataku (zwiększającą się wraz z poziomem), a każda dodatkowa prędkość ataku zwiększa jego obrażenia zadawane każdym atakiem (polecam przeczytać opis w grze, ponieważ wraz z zakupem artefaktu będziemy mogli zauważyć jak wyglądają zmiany). Pierwszą umiejętnością Jhina jest Q. Jest to pastylka, która może trafić maksymalnie cztery cele i zwiększa obrażenia wraz z każdym zabójstwem dlatego jest ona dobrą i najczęściej niezbędną opcją do za dobijania minionów w alejce. Następna umiejętność W to wystrzelenie pocisku na sporą odległość, który przebija miniony i zatrzymuje się na pierwszym bohaterze, który zostaje unieruchomiony jeżeli niedawno znalazł się pod wpływem umiejętności czy ataków Jhina lub jego sojuszników. Ostatnią umiejętnością jest E. Jej użycie spowoduje rozłożenie kwiatu, który znika i spowalnia przeciwników, którzy w niego wejdą, a następnie wybucha. Na samym końcu mamy superumiejętność R, która spowoduje rozstawienie kurtyny i daje nam możliwość wystrzelenia czterech pocisków, które przebijają miniony oraz zatrzymują się na pierwszym bohaterze (podobnie jak umiejętność W) spowalniając go. Ostatni strzał podobnie jak przy autoatakach jest zawsze krytyczny.

Na koniec przedstawię w jakiej kolejności należy rozwijać umiejętności: Q,W,Q,E,Q,R,Q,W,Q,W,R,W,W,E,E,R,E,E.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Omówmy teraz runy, które obecnie są najlepszym wyborem do Jhina. Pierwsze drzewko run powinno zawierać czerwoną dominację z runą kluczową "mroczne żniwa". Pierwsza linia to runa "smak krwi", zapewniającą nam dodatkowe leczenie. W drugiej linii powinniśmy wybrać "kolekcję oczu". W ostatniej trzeciej linii wybieramy "krwiożerczego łowcę", który zapewni nam jeszcze więcej kradzieży życia. Na drugie drzewko run najlepiej wybrać precyzję z "rozwojem myśli" oraz "ostateczny cios" (który w wielu sytuacjach pozwoli nam zabić przeciwnika lub chociaż wyciągnąć z niego duszę do naszych "mrocznych żniw"). Można też wybrać drzewko czarnoksięstwa z "nadchodzącą burzą" i "opaską przepływu many" lub "płaszczem nimbu", ale jest to wybór bardziej asekuracyjny, który da nam możliwość zaistnienia w późnej fazie rozgrywki mimo bycia do tyłu w złocie względem adc przeciwnika. Jako zwiększenie statystyk powinniśmy wybrać zdecydowanie 2x dodatkową siłę adaptacyjną oraz dodatkowy pancerz lub dodatkową odporność na magię jeżeli oboje przeciwników na dolnej alejce będzie zadawać głównie ten typ obrażeń.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Na koniec omówimy przedmioty, które najlepiej się spisują na Jhinie. Jako pierwszy przedmiot powinniśmy zrobić Zaćmienie, ewentualnie możemy też jako pierwsze złożyć Buty Prędkości, aby być w stanie szybciej wracać na linię i łatwiej unikać prób inicjacji walki przeciwnika lub szybciej gonić przeciwników. Kolejny przedmiot to kolekcjoner, który jeżeli uda nam się szybko złożyć oraz jeżeli będziemy zabijali dużo przeciwników doda na nasze konto dodatkowe złoto oraz nie pozwoli uciec przeciwnikowi z resztą punktów zdrowia (ten przedmiot posiada umiejętność pasywną, która zabija każdy trafiony oprze nas cel, który posiada mniej niż 5% swojego maksymalnego zdrowia co bardzo dobrze współgra z naszymi runami). Kolejnym bardzo ważnym przedmiotem jest Ognista Armata. Kolejne przedmioty zależą od rozwoju rozgrywki. Mogą to być: Ostrze Nieskończoności, jeżeli potrzebujemy jeszcze bardziej zwiększyć swoje obrażenia, Anioł Stróż, jeżeli jesteśmy do przodu ze złotem i musimy zadawać możliwie jak najwięcej obrażeń (chodzi o sytuację, gdzie to nasze obrażenia są głównym warunkiem wygranej walki), a ostatnim wartym rozpatrzenia przedmiotem jest Widmowe Ostrze Youmuu, które po użyciu daje nam na pewien czas dodatkową prędkość ruchu.
To już wszystkie informacje, które warto wiedzieć przed rozpoczęciem przygody z Jhinem. Przypomnę jeszcze o tym, aby czytać opisy umiejętności, run oraz przedmiotów, aby lepiej zrozumieć rozgrywkę i czerpać z niej więcej radości.

4.9 (głosów: 67)
Art napisany przez Gremlininio

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

The Outpost Nine: Episode 1 Recenzja Outpost Nine: Część pierwsza

Recenzja makan2k17
2

Jak zdobyć 800 robux za darmo

Poradnik PanPillager
3

Zula Oto 5 porad, które pomogą Ci osiągnąć sukces w grze Zula:

Poradnik Adix74
4

Elvenar Moja SUBIEKTYWNA ocena tej gry.

Recenzja Szynszylak
5

World of Warships Recenzja niemieckich pancerników wows

Recenzja Rozwalacz_328
6

Harvest Land (Android) Harvest Land - opis pierwszego wrażenia z gry

Recenzja Chemiczek
7

Sam w ciemności. Recenzja Alan Wake

Recenzja Tybero
8

Star Stable Konie fryzyjskie-star stable

Recenzja Julaa._.horse
9

Metin2 Metin2 - Czy nadal warto grać ?

Recenzja PoProstuFreo
10

League of Legends Twitch - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
Chat