Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 1336 0
11.01.2018

LAGI, BUGI, PROBLEMY GRY - Jak sobie z nimi radzić?

Witam, na wstępie chciałbym zaznaczy, że wszystkie porady wymienione poniżej nie muszą być w 100% skuteczne, więc wszelkie zażalenia proszę zachować dla siebie.
Nasza Kochana, tak przez wielu graczy uwielbiana gra - league of legends, jest grą, która zrzesza już od wielu lat miliony ludzi żądnych walki w wirtualnym świecie pełnym stworów, epickich herosach, i wiele, wiele innych rzeczach, o których nawet nie śniło się nikomu. Producentem tej gry, jest znana i charakterystyczna firma RIOT GAMES.
Skoro jest to gra wielka na skalę światową, nieporozumieniem by było gdyby co jakiś czas nie pojawiały się różne eventy, dodatki i zmiany, a co za tym idzie - niedociągnięcia. Takie niedociągnięcia, często nazywane właśnie Bugami, czy Lagami mogą mniej, lub bardziej wpłynąć na nasz status czy grę. Najważniejsze jest to, aby nie dać się unieść emocjom, bo jak wiele osób wie, te, mogą wyżądzić znaczne szkody, stąd połamane klawiatury, rozbite monitory.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Ale przecież nie można tak po prostu ,,żyć'' z tymi problemami, trzeba je rozwiązać! Właśnie dlatego przychodzę Wam z pomocą.
Po pierwsze, Warto zapoznać się z błędem, tzn. poznać jego przyczynę, konsekwencje idące za nim, oraz czy jesteśmy w stanie sami sprostać temu zadaniu. Jeśli problem jest na tyle ciężni, najlepiej udać się po pomoc do supportu Riot, czyli specjalnego oddziału gdzie właśnie pracownicy tej firmy zajmują się takimi problemami. Czasami wystarczy nawet drobna notka do kolegi, aby aby ten pomógł, i rozwiązał błąd. Niestety, są przecież większe kłopoty, które ani samodzielnie rozwiązać się nie da, ani pomoc kolegi się nie przydaje. Wtedy trzeba już się rozpisać, i wyjaśnić dla supportu Riotu w czym jest problem. Warto też mieć na wzglądzie, że podobnych zgłoszeń jest bardzo dużo, a Riot nie koniecznie jest wszechmocny, więc może to trochę potrwać (sam miałem problem na który odpowiedzieli mi po tygodniu).
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Na koniec chciałbym krótko opowiedzieć wam o moim problemie. Dostałem bana na 20 min. 5x przed grą (pozdro dla kumatych) i czekałem 30 min na jedną grę, cały czas mając bana. Nie wiedziałem o co chodzi, ale napisałem do RIOTU, który odpowiedział mi po zaledwie godzinie. Dostarczyli mi szczegółowej instrukcji dotyczącej mego konta, i na szczęście udało mi się to naprawić i mogłem cieszyć się grą!
Warto również pamiętać że w ligę legend gra mnóstwo ludzi i podobnie jak nam takie problemy przydażają się innym, stąd trzeba być wyrozumiałym i mieć na uwadze, że w Riot nie ma takiej ilości ludzi pracujących co graczy, więc statystycznie rzecz biorąc, dziennie jedna osoba sprawdzająca zgłoszenia musi przeczytać, rozważyć a następnie odpowiedzieć jak najtrafniej i najprościej w dodatku z użyciem odpowiedniego słownictwa, tak więc naprawdę nie ma co się denerwować i zamieszczać postów na forach z sarkastycznym tytułem ,,dzięki Riot''.
Szczególną uwagę zwracam tutaj do młodszych graczy gdyż właśnie oni charakteryzują się porywczością oraz bardzo ograniczoną cierpliwością. Sam nie jestem taki, jaki powinienem być.
To tyle na dzisiaj z mojej strony, życzę wam miłych chwil na summoners rift'cie tudzież na innej mapie, oraz spełnienia swoich postanowień na nowy sezon w 2018 roku.
Życzy wam brat z bronzu z krwi i kości.
Gl HF!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez yeyoh

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Bleach Online Bleach Online, czyli kolejny klon

Recenzja Osa1020
2

Star Stable Aktualizacja 28.09.2022 | STAR STABLE

Poradnik pytelcnie990
3

Beefighters Poznaj świat pszczół!

Recenzja RoseGold85
4

CSGO Prime (B2P) Jak być coraz lepszym w cs go?

Poradnik J3DI
5

Margonem Ukryte waluty w Margonem - Głowy zbira

Poradnik TurboBagiety
6

CSGO Prime (B2P) SCAR-20 VS G3SG1 - to ma różnicę?

Poradnik JestemKacper
7

League of Legends Dołącz do społeczności League of Legends!

Recenzja Julcia1
8

Star Stable Szybki poradnik ~ jak zdobywac bananki na bananki pl i byc pro B)

Video NanaBanana132
9

CSGO Prime (B2P) Czy CS:GO to rzeczywiście najlepsza strzelaninka?

Recenzja JestemKacper
10

Drakensang Online Co nowego? - update 192

Recenzja Tomaszor
Chat