Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 2850 0
28.12.2017

League of Legends- lethality

Witam serdecznie wszystkich graczy Ligii Legend i zapraszam do mojego cudownego tutoriala- który właściwie ma bardziej funkcję informacyjną. Tak jest- chce wam ukazać nowy sposób na stosunkowo proste zwycięstwo niskim kosztem grając jako adc. Oczywiście mój poranik nie sprawdzi się dla takich postaci jak Ezreal czy Corki, ale może być cudowny dla Dravena, Miss Fortune, Tristany czy nawet Vayne (jak się uprzesz). Skąd ta różnorodność? Kluczem do zwycięstwa jest lethality, czyli po polsku przebicie pancerza. Najbardziej działa więc w kombinacji z postaciami polegającymi na szybkości ataku i na ad, a takiej Corki i Ez nie posiadają. Mam nadzieję, że tym krótkim wstępie zachęciłem was do zgłębienia się do jakże ciekawego tematu dotyczącego przebicia pancerza, wszyscy na pokład i ruszamy w kierunku obliczeń :D
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
W jakich sytuacjach sprawdza się przebicie pancerza? Pewnie myślicie, że wtedy, kiedy gra się na drużynę tanków. Jest to prawda, jednak lethality jest także skuteczne na bardziej "kruchych" bohaterów. Otóż okazuje się, że przebicie pancerza może osiągnąć ujemne wartości (wtedy, gdy osłabienie pancerza jest większe niż pancerz przeciwnika), a co za tym idzie, nasze ataki będą mogły zadać obrażenia ponad zadaną skalę. Dla ciekawskich- tak samo działa przebicie odporności w przypadku obrażeń magicznych, jednak buildy wykorzystujące duże ilości przebicia nie są skuteczne przynajmniej na obecny stan gry. Lethality zdaje egzamin nie tylko w przypadku autoataków, ponieważ jej właściwości łączą się także z czarami bazującymi na obrażeniach fizycznych. Dlatego q Ezreala czy Jayce`a, a nawet dash Fiory będzie w stanie przebić pancerz.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jakie buildy się sprawdzają? Jeśli gramy np. Miss Fortune, możemy złożyć Yomumu, Duskblade oraz Lord Dominik's Regards. Pragnę zauważyć, że lethality jest tak ważne, że w prawie każdym buildzie adc znajduje się choćby jeden przedmiot z tą właściwością. Jeszcze jedna kwestia: mimo że są bardzo podobne, przebicie pancerza i osłabienie pancerza różnią się od siebie. Podczas gdy osłabiony pancerz liczymy normalnie i może on spaść do ujemnych wartości, przebicie pancerza może "zbić" go tylko do zera i skaluje się ono wraz z lvlem bohatera: Flat Armor Penetration = Lethality × (0.6 + 0.4 × level ÷ 18). Jeśli mamy 10 lvl i 20 Lethality, to jest to faktycznie 16,4 osłabienia pancerza, czyli nie ma się co przejmować :D Mam nadzieję, że lektura nie była dluga i zbyt męcząca... A jakie są wasze ulubione buildy z wykorzystaniem osłabienia pancerza? Piszcie proszę.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez kacithebest

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Crossout WoT dla niespokojnych

Recenzja mb_bananki
2

Jak urozmaicić rozgrywkę w The Sims

Poradnik Tekka
3

Metin2 Metin2 - GRA DLA FANÓW GRINDOWANIA.

Recenzja Mesashii
4

Czy FunZone się opłaca?

Recenzja piotrusinio
5

Aion Aion - opis, wady i zalety klas (cz 1)

Tutorial Pr-
6

Margonem Moja przygoda w Margonem

Recenzja Flughe
7

Vikings: War of Clans Vikings: War of clans - przyjemna strategia

Recenzja Kalamondin
8

World of Tanks Churchill I - Brytyjski rewolwerowiec

Recenzja HansOmen
9

Agar io Agar.io - najpopularniejsza gra ".io"

Recenzja Montezuma0987
10

8 Ball Master Magiczna Przepowiednia: Recenzja 8 Ball Master

Recenzja Noelle001
Chat