Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
0.0 0 237 0
29.04.2018

League of Legends - plusy, minusy, opis gry, recenzja

Witam!
W moim artykule w bananapedii chciałbym wystawić swoją recenzję gry League of Legends, pokazać plusy i minusy oraz po krótce przedstawić wam tę grę.

League of Legends jest to typowa gra MOBA 5 na 5. Przy zróżnicowanych 4 umiejętnościach ( oraz zdolności pasywnej) dla każdego z ponad 130 bohaterów naszym zadaniem jest kupować przedmioty wbijać poziomy do 18 lvl'a ulepszając zdolności oraz zabijać przeciwników. Celem gry jest niszczyć wieże na trzech liniach by dobrać się do inchibitorów obstawionych jedną wierzą a następnie zniszczyć Nexus wroga, po drodze niszcząc dwie wieże chroniące go. Jak już wspomniałem, na mapie głównej (Summoners Rift) są trzy linie oraz jungla. Na każdej z liń pojawiają się potwory. Zabijając je możemy uzyskać określoną ilość złota oraz doświadczenia. W jungli także są potwory, smok, baron oraz herold. Zabicie tych potworów daje wzmocnienia dla całej drużyny ( przy heroldzie tylko dla osoby, która go zabije) . Podczas niszczenia wież, musimy mieć w pobliżu potwory, które zawsze będą przyjmowały obrażenia wieży, do czasu aż nie zaatakujemy przeciwnika znajdującego się pod wieżą. Na jednej linii są trzy wieże. Po zniszczeniu ich musimy się uporać z trzecią wieżą chroniącą inchibitor. Po zniszczeniu inchibitora, na parę minut nasze potwory są zniszczone. Po upływie tego czasu inchibitora się odrodzi byśmy mogli go zniszczyć jeszcze raz. Po zniszczeniu inchibitora możemy zająć się wieżami chroniącymi nexusa, a następnie nim samym by zakończyć grę. Po wygranej grze dostajemy doświadczenie oraz punkty, za które możemy kupić nowych bohaterów.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Czas na recenzję:
Gra opiera się na współpracy, logicznym myśleniu, refleksie oraz rywalizacji. Gra rozwija u nas umiejętność angielskiego, bo takiego najczęściej używa się w LOL'u. Nowi bohaterowie pojawiają się średnio ran na pół miesiąca, są oni zapowiedziani trilerem. Co jakiś czas pojawiają się nowe eventy, mapy oraz tryby gier np. URF (skrót od Ultra Rapid Fire). Ten tryb daje nam skrócenia czasów odnowienia wszystkich umiejętności. Many, której dotychczas używało się do rzucanie zaklęć umiejętności nie ubywa. Cel gry jest taki sam. ( W skrócie ten tryb daje nam boosta do wszystkiego). Możemy w niego zagrać około kwietnia. Pojawia się on wtedy co roku. Studio LoL'a (Root Games) w ten sposób chcę powspominać bohatera, który został usunięty z tej gry - czyli Urfa, manata morskiego. Wszystko co wymieniłem w recenzji powyżej jest plusami LoL'a.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Teraz minusy:
Gra co jakiś czas przeprowadza aktualizację, której ładowanie nie trwa najkrócej. Takie aktualizację zabierają nieraz dużo miejsca, co jest dość uporczywe, zwłaszcza na mniej wydajnych komputerach. Są takie aktualizację po kilka megabitów, ale są też takie co sięgają aż kilkuset. Najgorzej jest przy instalacji, przy której możemy poczekać nawet godzinę. Kolejnym minusem jest to, że czas przeciętnej gry wacha się od pół godziny do 45 minut, ale mi nieraz zdarzały się zacięte mecze trwające ponad godzinę. Gry nie można zastopować, a gdy nie będziemy nic robić prze 5 min, to nas wyrzuci. Podczas późnej fazy gry, nawet najmniejszy błąd typu miss umiejętnością jest równoznaczny z przegraniem gry. Są to szczerze mówiąc wszystkie minusy, które są jednak dość dotkliwe, ale da się je przeżyć.

Oto już koniec mojego wpisu. Mam nadzieję, że się spodobał i przy okazji was wciągnął.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Maciej Sztos

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
2

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
3

Terraria - Biomy i ich tajemnice

Poradnik TheMaślak
4

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
5

ETS2 Recenzja modyfikacji ,,Poland Rebuilding''

Recenzja Piotrek_WAR
6

World of Tanks AMX 50 B - Opis francuskiego czołgu i jego krótka historia!

Poradnik JestemKacper
7

CSGO Prime (B2P) Najlepsza strzelanka + historia Virtus.pro

Recenzja Saszeta123
8

League of Legends Patch 7.16 - Hecarim Jungle

Poradnik TurboBagiety
9

Star Stable Kucyk Jorvik - stary i nowy model.

Recenzja Yellow :3
10

Margonem Margonem co to jest?

Recenzja lisus
Discord