Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 711 0
11.07.2017

League z oczu Nooba- czyli jak go widzą gracze początkujący

Witam,
Ostatnio postanowiłem, że jako wiele z moich przyjaciół gra w LoL'a i często gadają tylko o tym, postanowiłem, że też sobie zagram nawet tylko po to żeby mieć z nimi temat do rozmów Co mnie w nim zdziwiło, to dosyć słaby tutorial, który pokazuje Ci, że PPM strzelasz a skille masz pod QWER. Następny tutorial nazwany "treningiem bojowym" wrzuca na głębokie wody i mówi:" wybierz sobie linię i graj. Musisz zniszczyć TO tam. Sobie myśle, no dobra idę na środek bo najbliżej. I to był cały tutorial. Od czas udo czasu dostawałem zadania typu zabij te tam potwory czy zniszcz wieżę. Jakoś ten etap przeszedłem, ale mętlik w głowie nie pozostawał. Po paru grach na boty, rozumiałem ogólny zarys gry i mniej więcej na czym polega, lecz wciąż nie wiedziałem po co ten cały las i rzeka.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
.Coraz więcej pytań, coraz mniej odpowiedzi. Ile jest tych postaci? Jak ja się ich nauczę? Co to są runy, specjalizacje? Jakie są dobre do każdej z tych postaci? Jakie przedmioty kupować? Kiedy Kupować z zakładki "przedmioty obronne"? Co to są przedmioty sytuacyjne? Im więcej odpowiedzi znalazłem na te pytania tym więcej się ich pojawiało. Szukałem w internecie tzw. Buildów do postaci którymi grałem, lecz czasem to nie pomagało. Kiedy wreszcie będę mógł grać na ludzi? Kłódeczka przy tym trybie mówiła, ale kiedy ja wbiję ten poziom... Czy wbiję ten poziom... Czemu umiejętności przywoływacza mają ograniczenia levelowe... jakby nie można było pozowlić używać flasha od początku... coraz mniej mi się podobała ta graz powodu dezinforamcji. Grałem te gry na boty w błogim przekonaniu że PvP będzie lepsze i wytłumaczy wszystko.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Nadszedł czas PvP.
Pierwsze co mnie zdziwiło to to, że są jakieś ukryte role i każda postać ma z góry ją przypisaną. Ja na przykład chciałem zagrać Ashe na środkowej alei bo grałem nią przez cały tutorial i wszystkie gry na boty, i spowodowało to głębokie oburzenie innych graczy. Jak to ADC na midzie? zaczynali mnie wyzywać od noobów, pytali się ile gram w tą grę że tak gram itd.
Pomyślałem koniec, muszę pogadać z ekipą oni mi to wytłumaczą.
I tak było, wytłumaczyli mi z czym się tą grę je, co to są role, co to za las. W tym momencie gdy to piszę mam prawie 30 lvl (wiem, że to jest maksymalny) i jestem zajawiony na LoLa.

Podsumowanie:
LoL to gra o bardzo dużym Community, jest bo bardzo rozbudowana gra, zupełnie inna od jakiś RPG, czy FPS. Community to jest zamknięte na nowe osoby i poirytowane gdy ktoś jest nowy.
Niemniej jednak po wprowadzeniu, wdrążeniu się w ten świat, zrozumieniu w jaki sposób to wszystko działa, LoL to bardzo dobra gra.

- bardzo mało tłumaczący tutorial
9/10
Zdjęcia dodałem bo musiałem i są one z google grafika, bo nie robiłem screenów podczas gry, a nie wiedziałem że w artykule muszą być zdjęcia. Tekst ma być podzielony na 3 części. Jakby to nie powinno być zależne od twórcy...
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez bananekgoaw;lkdmfl;akwme

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

| Bananki.pl | jak szybko zbierać i wydawać bananki ?

Poradnik Baca1234pl
2

Football Team Jak szybko wbijać OVR w Football Team?

Poradnik MaxxY
3

Gry jeja - recenzja strony.

Recenzja Typowypolak nr 1
4

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
5

Margonem Recenzja gry dynamiczno-przygodowej Margonem !

Tutorial Go Bankai
6

Ostra jazda bez trzymanki czyli recenzujemy GTA V

Recenzja adrianos253
7

Realm of the Mad God - Knight

Poradnik Fragorski
8

World of Tanks Jak zostać kolekcjonerem wirtualnych czołgów?

Poradnik HansOmen
9

Clash of Clans Clash of Clans The Best!

Poradnik karyna2019
10

Rocket League (B2P) Rocket League - Recenzja!

Recenzja Malfour
Chat