Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 16 43 0
12.07.2021

Lucian - uniwersalny build

Lucian jest strzelcem, który potrafi wy wywierać dużą presję na przeciwników w czasie fazy liniowej. Może być grany z równym powodzeniem na górnej, środkowej i dolnej alei. przejdźmy do opisu umiejętności zaczynając od umiejętności pasywnej. Powoduje ona, że po każdym użyciu umiejętności nasz kolejny atak będzie podwójnym strzałem. Kolejna umiejętność Q to wystrzał wiązki przeszywającej cele. Następna umiejętność W powoduje wystrzał pocisku, który wychucha w kształcie gwiazdy. Pocisk ten na chwilę ujawnia przeciwników, a Lucian otrzymuje prędkość ruchu strzelając do przeciwników. Ostatnia umiejętność E to podbieg na krótki dystans, który pozwala przechodzić przez teren. Każda aktywacja umiejętności pasywnej powoduje skrócenie czasu odnowienia tej umiejętności. Na samym końcu pozostała jeszcze superumiejętność R, która aktywowana powoduje ostrzelanie przeciwników gradem pocisków.
Na końcu przedstawię jeszcze kolejność rozwijania umiejętności: Q,E,W,Q,Q,R,Q,E,Q,E,R,E,E,W,W,R,W,W.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Przechodzimy teraz do wyboru run. Zaproponowane tutaj runy będą grywalne na każdej linii. Zaczynamy od żółtego drzewka precyzji, a w nim wybieramy runę kluczową "do ataku". Pierwsza linia to zdecydowanie wybór "rozwoju myśli". Druga linia to wybór między "legenda: rodowód", a "legenda: żwawość". Natomiast w trzeciej linii najlepiej wybrać "ostateczny cios", chociaż czasami bardziej przydatny może okazać się "odcięcie". Jako drugorzędne drzewko możemy wybrać czerwoną dominacje, a w niej runy "smak krwi" oraz "krwiożerczy łowca". Jednak moim zdaniem lepsza jest niebieska inspiracja z runami zależnie od naszych preferencji "magiczne obuwie", "dostawa ciastek", "kosmiczna przenikliwość albo "zaginający czas tonik". Na samym końcu pozostał jeszcze wybór dodatkowych statystyk. W pierwszej linii najlepsza jest dodatkowa prędkość ataku. W drugiej linii najlepiej wybrać dodatkową silę adaptacyjną. Natomiast w trzeciej linii wybieramy dodatkowy pancerz lub dodatkową odporność na magię zależnie od przeciwników na linii.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Na koniec zostało jeszcze przedstawienie przedmiotów, które powinniśmy składać podczas gry Lucianem. Zaczynamy od butów, którymi w zdecydowanej większości będą Nagolenniki Berserkera. Następnie mamy przedmiot mityczny, którym będzie Pogromca Krakenów albo Potęga Wichury ze względu na dodatkowy doskok. Innymi przedmiotami, które są użyteczne na Lucianie to: Anioł Stróż, Złodziej Esencji, Ostrze Nieskończoności, Pozdrowienia Lorda Dominika, Krwiopijec, Szybkie Ostrza Navori oraz Śmiertelne Przypomnienie. Warto również zaznaczyć, że Lucian lepiej sprawdza się we wczesnych fazach gry do momentu momentu uzyskania 3 przedmiotów. Po tym czasie zaczynamy tracić naszą mocną prezencję (oczywiście jeżeli zakładamy, że wszystkie postacie farmią na równym poziomie co my.

Jak zawsze zachęcam do gry i testowania postaci oraz do zostawienia oceny i komentarza pod artykułem oraz odwiedzenia mojego kanału YT dostępnego pod linkiem: https://www.youtube.com/channel/UCqcKybTDEUHZSljIlEbimeQ

Do zobaczenia w grze lub na streamie :)

5.0 (głosów: 16)
Art napisany przez Gremlininio

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

NosTale Nostale - jak grać łucznikiem?

Poradnik Ara
2

Plemiona Plemiona, grać czy nie?

Recenzja Rockney
3

League of Legends Rammus kręć się kręć!

Poradnik Ulicznybanan
4

League of Legends Draven - Mistrz wśród ADC

Poradnik 01001101
5

CSGO Prime (B2P) Space Soldiers - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
6

League of Legends Blitzcrank - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
7

Najciekawsze gry roguelike.

Recenzja TurboBagiety
8

Hero Zero Hero Zero - omówienie gry

Poradnik Janux
9

Scrap Mechanic Survival - recenzja

Recenzja Filiq343
10

League of Legends Poradnik do postaci: Nami

Poradnik BananowaBestia
Chat