Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 1359 0
16.03.2018

Miss Fortune - poradnik

Cześć,
Dzisiaj przychodzę z innym tematem. Nie będzie to ani Steam, ani artykuł poświęcony pisaniu na Banankach.
Jestem dzisiaj z poradnikiem do mojej ulubionej postaci w ostatnio znanej grze ( League of Legends - lub jak ktoś woli - LoL ) - Miss Fortune. Jest to bohaterka, która dawniej żyła w Bilgewater. Jako dziecko była świadkiem, jak groźny król łupieżców Gangplank zamordował jej rodziców. Na szczęście ta odwdzięczyła się okropnemu łotrowi i wysadziła jego okręt flagowy ( statek, na którym pływa jeden kapitan z całą flotą ;D ) kiedy on był na pokładzie jako kapitan. Od tego czasu we dwoje rywalizują ze sobą. Prowadzą ciężkie walki. Gangplank trochę przesadził dlatego nawet w grze możemy zobaczyć, że Miss Fortune czasami przytrzymuje swoje umiejętności na wszystkich przyjaciół złego pirata! Miejcie się na baczności!
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Ten i następny akapit poświęcimy umiejętnościom Miss Fortune zwaną Łowcą nagród.
  • Skażone pociski - na pierwszy ogień ( he, he taki żarcik :P ) pójdzie pasywna umiejętność bohaterki. Podstawowe strzały kumulują dodatkowe umiejętności magiczne.
  • Dwustrzał - pierwsza umiejętność ("Q"). Bohaterka strzela przed siebie jeden duży pocisk. Trafia on pierwszego napotkanego bohatera lub Miniona ( małe "robociki", które nazywane są również "farmą" lub "creepami" ). Zadaje niewielkie obrażenia. Jeżeli pierwszy atak zabije jakiegoś bohatera to drugi zostanie wzmocniony.
  • Szybki bieg ( umiejętność bierna ) - ("W") z każdą sekundą Miss Fortune zyskuje coraz większą prędkość. Przyspieszenia działa dopóki nie otrzyma żadnych obrażeń. Wzrost Szybkiego kroku zależy od poziomu doświadczenia bohatera.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
( Powyżej na zdjęciu pokazana jest super umiejętność Miss Fortune - "Czas na ostrzał". )

  • Deszcz kul - ("E") umiejętność ( według mnie ) bardzo dobra podczas ucieczki. W dość dużym obrębie Miss Fortune może wywołać deszcz z... kul! Jeżeli wróg wejdzie w ostrzeliwany obszar to dostanie bardzo duże obrażenia, a dodatkowo zostanie spowolniony. Jeżeli uciekamy to możemy użyć "E" strzelając we wroga i klikając "W" sprytnie uciekając.
  • Czas na ostrzał - ("R") najlepsza umiejętność Miss Fortune. Zabiera 100 pkt. many, a to dość mało jak na tą postać. Bohaterka staje w miejscu i przez 3 sekundy wystrzeliwuje dużą ilość pocisków w kształcie stożka na dość dużą odległość zadając wrogom duże obrażenia przy okazji ich spowalniając. MISS FORTUNE NIE MOŻE SIĘ WTEDY RUSZAĆ!!
Oto mój pierwszy poradnik do jakiejś gry. Piszcie czy wam się podobało!
Dzięki,
Natalia280 <3
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Natalia280

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zalogować się do starego MSP??

Poradnik Porarzo
2

Jak zdobywać bananki i exp?

Poradnik lol troll
3

Apex Legends Apex Legends - Recenzja

Recenzja Gasior15
4

Minecraft Jak stworzyć własny TEXTUREPACK do Minecraft'a?

Tutorial WalcQ
5

League of Legends Ivern - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
6

Crossout Fenomenalna rozwałka!

Recenzja Banagus
7

Minecraft Minecraft- Kwadratowy świat

Recenzja cezard002
8

Clash Royale - Kilka rad dla początkujących #2

Poradnik TheMaślak
9

Retro Sektor VI. Recenzja Celtic Kings: Rage of War

Recenzja Tybero
10

League of Legends NOWY Volibear top build do lola

Poradnik TurboBagiety
Chat