Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 973 0
01.09.2018

Prosta recenzja League of Legends

League of Legends firmy Riot Games to jedna z najpopularniejszych gier na świecie - z serią mistrzostw świata, zapewniającą graczom setki tysięcy dolarów nagrody! Jest to gra typu Free-to-Play z gatunku MOBA, znana również jako Online Battle Arenas, dla wielu graczy te gry łączą szybką walkę drużynową ze strategicznym pozycjonowaniem. Ta gra zawiera ponad 141 różnych postaci (zwanych bohaterami) do gry, z maksymalnie 9 innymi graczami w grze! Istnieje wiele sposobów odblokowania nowych postaci na swoim koncie: Po pierwsze, co tydzień odbywa się darmowa rotacja dla nowszych graczy. Ta rotacja pozwala ci znaleźć swoją ulubioną rolę i mistrza, a także pozwala nowym graczom uchronić się przed zmuszaniem do wydawania pieniędzy na grę. Istnieją również dwie waluty. Są to NE, darmowa waluta uzyskana z grania meczów i RP, czyli waluta premium. NE powoli gromadzi się na Twoim koncie, a Ty w końcu możesz odwiedzić sklep, by sprawdzić postacie o różnych cenach i znaleźć swój mecz. RP jest kupowane za prawdziwe pieniądze z kart przed-płaconych lub transakcji bezpośrednich. Teraz, gdy przegląd już się skończył, przejdźmy do właściwej oceny.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Mecze trwają około 30 minut. Jednak nie będziesz się nudzić. Walka obejmuje system umiejętności składający się z 4 umiejętności, które rosną wraz z tobą, a prawidłowe wykorzystanie umiejętności bohatera jest konieczne, aby wygrać i odnieść sukces. Ostatecznym celem gry jest zniszczenie nexusa wrogiej drużyny, dużej struktury każdej drużyny po ich stronie mapy. Musisz najpierw zniszczyć trzy wieże i inną strukturę na trzech różnych pasach, aby dostać się do nexusa. Chociaż gra wydaje się początkowo zagmatwana, nudna lub powtarzalna, szybko przejdziesz do gry. Najlepsze aspekty tej gry znajdują się w dziełach sztuki - mapa jest ręcznie malowana, trójwymiarowe przedstawienie idealnego pola bitwy do gry. wspaniałe efekty wizualne są również widoczne na każdym bohaterze, z których każdy ma wiele skórek do użycia. Jest to zdecydowanie moja ulubiona część gry.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jednak nie możesz po prostu wpaść do gry - to była moja największa znienawidzona rzecz ,czyli zacząć. Przestarzały system samouczków stanowi coraz trudniejsze środowisko dla nowych graczy, a wielu z obecnych członków społeczności nie pomaga nowym graczom, patrząc na nie zamiast pomagać im. Moje doświadczenie z grą było wyczerpujące przez pierwsze kilka miesięcy w długim szlifie na mistrzowskie umiejętności. Jednak niech cię to nie odstrasza! Rezultat jest jednym z najbardziej oryginalnych, przyjemnych gier w grach online, z największą sceną zawodową w historii gier (i wciąż rośnie!). Moje cztery lata spędzone z tą grą wypełniły się niezapomnianymi chwilami i wspaniałymi grami, a ja będę smutny, że zostawiam tę grę za sobą. League of Legends jest dla każdego, kto lubi wyzwania. Szanuj innych i pomagaj innym, ponieważ w pewnym momencie wszyscy byliśmy nowymi graczami. Do zobaczenia w grze!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Hiro0

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Momio Najsłodsza gra w internecie!

Poradnik Sanderka23
2

Metin2 Metin 2. Klasyk. Czy nadal jest godny uwagi?

Poradnik PolPos13Studio
3

World of Tanks Gra o czołgach czy coś więcej ?

Recenzja Kapcio
4

World of Tanks E50M - Nie kompletny ideał

Poradnik ChUcKxPoMpA
5

CSGO Prime (B2P) 4 Mapy do grania w 2+ osób

Poradnik Kowalski03
6

Paladins Paladins - kompendium początkującego

Poradnik Ara
7

CSGO Prime (B2P) Najpopularniejsze metody kradzieży w CS:GO, czyli nie daj się oszukać!

Poradnik JestemKacper
8

Sleeping Dogs - krótka recenzja

Recenzja wzarek
9

Crossout Crossout [PC] - Recenzja gry i wprowadzenie [F2P]

Recenzja Aynomev
10

Minecraft Czemu Minecraft to gra w pewien sposób nieśmiertelna i czemu moim zdaniem jest tak popularny

Recenzja CRIPI2
Chat