Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 1750 0
24.12.2017

Talon assassin w pełnym tego słowa znaczeniu

Chciałbym wam przedstawić mojego ulubionego zabójcę na mida Talona. Talon jest to postać posiadająca bardzo duże obrażenia i mobilność. Z łatwością potrafi zabić swojego przeciwnika z linii po czym magicznie znaleźć się na bocie i ,,zniknąć" wrogiego ADC. Postać ta nie jest zbyt trudna do opanowania więc jest dobra dla początkujących. Ma też przewagę nad prawie każdym magiem na midzie i większością assassinów. Problemem jest jego mała żywotność więc albo ty kogoś ,,Złanszotujesz" albo on ciebie. Umiejętności Talona to:
-Q jego działanie zależy od odległości od celu, jeśli znajdujemy się blisko celu Talon atakuje go zadając obrażenia krytyczne, a jeśli daleko Talon doskoczy do niego i zada normalne obrażenia.
-W Talon wyrzuca trzy ostrza, które zadają obrażenia wszystkiemu na swojej drodze po czym do niego wracają. Wracające ostrza zadają większe obrażenia i spowalniają przeciwników.
-E pozwala Talonowi przeskoczyć przez najbliższą ścianę na drugą stronę.
-R Talon wyrzuca dokoła siebie ostrza, podczas tego jest niewidzialny a jego prędkość ruchu się zwiększa. Gdy Talon kogoś zaatakuje ostrza go przebiją a Talon będzie znowu w pełni widzialny.
-pasywka czyli mały ignite sprawia, że nasze zdolności zostawiają na przeciwniku ładunki, gdy zbierzemy trzy można je aktywować auto atakiem. Po aktywowaniu nasz przeciwnik zacznie na parę sekund krwawić.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Postacie, których Talon powinien się bać to:
-Vladimir ze względu na to, że potrafi się mocno leczyć może być problemem dla naszego zabójcy. Oprócz tego jego umiejętność W sprawia, że jest niewrażliwy na obrażenia. Tu proponuje poczekać aż Vladimir zużyje swoje W i dopiero zaatakować.
- Yasuo, który swoją ścianą pod W może blokować nasze ostrza. I tutaj taktyka, której używamy na Vladimira będzie dobra, czyli czekamy aż zużyje W i atakujemy.
-Ekko możemy w niego wbić z R zaatakować wszystkim co mamy nałożyć pasywke a on po prostu użyje ulta, odzyska HP a my zostaniemy obici bez R i części many. Walczyć z nim należy tylko gdy wiemy, że niema ulta.
-Zed i tu może tylko ja mam taki problem, że gdy gram na Zeda to nie gram na zwykłego gościa, który wziął Zeda tylko na mejna, który 90% gier ma rozegranych Zedem, ma 7 poziom, skina i jeszcze w tagu wpisane Zed, żeby każdy wiedział, że to jego ulubiona postać. A wracając do gry na niego to polecam przeczekać aż zużyje W żeby nie mógł nam uciec.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Pod koniec dam wam jeszcze jakiś porady do gry.
-Gdy gramy Talonem powinniśmy się postarać szybko skończyć grę ponieważ Talon po 40 minucie dużo nie zrobi.
-Na start gry polecam wam wziąć W, żeby muc już na starcie obijać przeciwnika z linii i postarać się zdobyć drugi poziom przednim. Będziemy w tedy wstanie go już na samym początku zabić. Gdy nasze W trafi go dwa razy doskakujemy z Q aktywujemy pasywke i jeśli nasz przeciwnik nadal ma trochę HP używamy ignite i zabijamy.
-Po odblokowaniu R możemy schodzić z linii na Bota i zabijać wrogiego ADC.
-Na początek w aktualnej mecie polecam złożyć Duskblade i ot teraz możecie zabić, każdego przeciwnika. Potem warto jest złożyć Youmuu dzięki, któremu łatwiej jest przemieszczać się między liniami.
Na zakończenie chciałbym podziękować za przeczytanie do końca.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez MrJaso

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Gry jeja - recenzja strony.

Recenzja Typowypolak nr 1
2

ARMA III (B2P) ARMA III - Realistyczna symulacja wojskowa

Recenzja Daniel P.
3

Metin2 Moje spotkanie po latach z Metin 2.

Recenzja Kruciak
4

Garry's Mod (B2P) Garry's Mod - Prawdopodobnie jedna z najlepszych gier multiplayer

Recenzja eryklegend
5

Eternal Edge+ Prologue Recenzja Eternal Edge+ Prologue

Recenzja koko796
6

Warframe Czy Warframe jest stworzone dla Ciebie?

Recenzja DanhonyV09
7

Klasyka po latach- Fallout

Recenzja JanuszB
8

The Crew 2 - Recenzja + Moja Opinia

Recenzja Kacper12361838
9

World of Tanks Vickers Medium Mk. 1 - czyli "fenomenalny" 1 tier

Poradnik Dziobaty
10

My Little Farmies My Little Farmies - Gry za bananki #3

Recenzja toya_xd
Chat