Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 496 0
26.10.2017

Utillity support poradnik

Witam w następnej części poradnika do gry league of legends dotyczącej gry supportami. W ostatnim artykule rozpisałem się na temat moich ulubionych "czołgów", ponieważ stanowią one ponad pięćdziesiąt procent moich możliwości dotyczących ilości wyboru bohaterów (czyli tak zwanego champion poolu). W tym artykule przybliżę wam trochę granie supportami o których mówiłem w tamtym artykule "squishy" oraz wspomnę trochę o tych niestandardowych.
Zacznę od bohaterów mało tankowatych którzy mogą przyjąć na siebie o wiele mniej obrażeń, ale za to mają wiele innych plusów. Ale zacznijmy od podstaw. Jak każdy support musisz zadbać o wizję. Grę zaczynamy podobnie jak na supportach tankach lecz zamiast reliktowej tarczy kupujemy ostrze złodziejki czarów/ starożytną monetę (nie jestem w 100% pewien co do polskich nazw tych przedmiotów).
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Następnym punktem jest zrobienie presji na przeciwnym adc (każdy musi o to zadbać) lecz jeśli chodzi o te "lżejsze" supporty mają one ciężej ponieważ większość agresywnych wysunięć kończy się śmiercią. Musimy pamiętać że takie coś może spowodować nie tylko naszą śmierć ale także naszego marksmana. Każda decyzja, każdy ruch musi być przemyślany bardzo starannie. Lecz wynagradza im to wiele tarcz, leczeń, i różnych "ulepszeń" pomagających twojemu strzelcowi (tak zwane utillity). Naszym głównym zadaniem we wczesnej fazie gry (pomijam wardowanie, ponieważ to jest ważne w całej grze nie tylko wczesnym jej etapie) jest trzymanie się z tyłu obijanie przeciwnika za pomocą umiejętności oraz leczenie, osłanianie tarczami swoich sojuszników. Pamiętajcie żeby nie dopuścić do zbyt dużej dominacji przeciwnika ponieważ wasz adc nie będzie mógł wtedy dobijać creepow (główne źródło złota).
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
W późnej fazie też staramy się trzymać z tyłu i wspomagać sojuszników. Trzeba rozegrać trochę gier żeby wyrobić sobie instynktowne wybieranie który sojusznik potrzebuje jakiej pomocy. Co do przedmiotów bardzo dobrym wyborem jest aktualnie ognisty trybularz składany na większości tego typu bohaterów.
Teraz sprytnie przejdę do opisania ostatniego typu czyli supporty niestandardowe. Zostały one stworzone z innego powodu niż przeznaczenie do supportowania. Często są grane na wyższym poziomie ale nie tylko, nie są zbyt trudne ale jednak wymagają umiaru żeby się nie pomylić na przykład tego że gramy na midzie a nie na supporcie. Mówię tutaj o wspierających typu brand, malzahar, sion. Pierwszych dwóch jako magowie dają nam duża przewagę w grze z powodu posiadania dużych obrażeń oraz dużej możliwości do obijania bez narażania siebie (mają one też jakieś efekty kontroli tłumu).
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez SanTur

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) Jak z GTA V zrobić ,,prawdziwe życie"

Poradnik Namirt
2

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
3

Hero Zero Poradnik do Hero Zero

Poradnik Stykuś
4

Fortnite Fortnite Dla Początkujących

Poradnik Kubapiekus
5

BlockStarPlanet Blockstarplanet - recenzja

Recenzja WiktoriaBananek!
6

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
7

Rocket League (B2P) Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Poradnik CreaMper
8

Minecraft Dlaczego jesteśmy tak uzależnieni od różnych trybów gry?

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
9

AD 2460 AD 2460 - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
10

Realm of the Mad God - Archer

Poradnik Fragorski
Chat