Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
5.0 1 1069 0
08.09.2022

Top 3 mało znane gry na roblox, w które warto zagrać

Masz problem z wyborem gier na robloxie? Czy za każdym razem, gdy próbujesz znaleźć coś nowego wyświetlają Ci się te same, znajome już nazwy i obrazy? Ten artykuł jest dla Ciebie! W nim postaram się przedstawić Tobie 3 mało znane gry na robloxie, na które warto chociażby zerknąć! Lista nie jest robiona w kolejności od najlepszej do najgorszej bądź na odwrót. Każda gra ma po prostu swój numer, nie znaczy to, że jest ona lepsza lub gorsza. Gry wybierane są do 5M wejść. Jest więc szansa, że już ją widzieliście, bądź nawet i graliście. Mam nadzieję, że któraś z nich się Tobie spodoba!


Numer 1

Slime Tower Tycoon


Gra typu wciśnij przycisk i poczekaj. Jest ona na tej liście ze względu na swoją oryginalność i całkiem ładną, przyjemną dla oka grafikę. osobiście przegrałem w niej już z jakieś 2 lub 3 godziny. Z tego co wiem nie ma tutaj limitu, zakończenia. Po prostu twoja wieża slime staje się coraz wyższa i wyższa! Lubisz tycoony? Spróbuj tego!

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Numer 3

Lost Rooms


Gra widocznie dobrze zrobiona już od początku. Lobby jest przecudowne. Idealna gra do grania ze znajomymi! Co? Nie masz z kim grać? To nie problem! Tworząc grę szybko znajdziesz kogoś do wspólnej rozgrywki! A więc o co w grze chodzi? Budzisz się w jednym z pokoi. Musisz zbierać surowce oraz dbać o swoje statystyki. Pragnienie zaspokajamy pijąc wodę, którą możemy znaleźć prawie wszędzie. jest jej dużo i jej znalezienie nie powinno stanowić dla Ciebie większego wyzwania. Głód zaspokajamy spożywając puszki. Gdzie je znaleźć? Tak samo jak wodę. Musisz się na nie natknąć i podnieść. Osobiście mam większy problem z głodem niż z czymkolwiek innym. Życie. Swoje hp można stracić, gdy natkniemy się na czarną, wysoką postać podczas nocy. Jak w ogóle mamy wiedzieć kiedy ona nastanie? Gdy nastanie ta pora dnia, wszystko dookoła nas pociemnieje. Myślę, że się zorientujecie. Jak jej unikać? Gdy tylko ją zobaczycie, po prostu starajcie się biec w inną stronę. Jeżeli uda wam się ją zgubić, odpocznijcie, jako, że wasza postać może się również zmęczyć.


Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj


Numer 2

Camp BonkersW wielkim skrócie: możesz być obozowiczem, przewodnikiem lub doradcą (counselor, nie wiem czy google dobrze przetłumaczył). Rolę wybiera się każdorazowo przy wejściu do gry. Jest dużo minigierek oraz różnorodnych atrakcji. Sama mapa wygląda świetnie, nawet na najgorszych ustawieniach, więc nie ma co się martwić, że wypali Ci oczy. Muzyczka też nie jest zła. Jest dużo odznak za nawet najmniejsze rzeczy co mnie, jako że jestem osobą, która kocha kolekcjonować odznaki w grach, jest przecudowne. Same odznaki, jak i cała gra, ma swój własny, cudowny i oryginalny styl. Dobra do grania ze znajomymi lub poznawania nowych osób!

Research do tego artykułu zajął mi jakieś dwie godziny. Bardzo trudno jest znaleźć gry poniżej 5 miliona wejść! Ale udało się! Także ja znalazłem coś nowego! :) Mam nadzieję, że będziecie się doskonale bawić!


Jeżeli zauważysz jakiekolwiek błędy będę wdzięczny, jeżeli mnie o nich poinformujesz! :)

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Charliethebug

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Jak poprawić swoje umiejętności/movement ?

Poradnik kaynis
2

7 Porad dla nowych graczy Invisible, Inc

Poradnik Banankowiec2453
3

Steam - sklep czy coś więcej?

Poradnik Natalia280
4

PUBG lite - recenzja darmowego PUBGa

Recenzja cerakpl
5

League of Legends Sylas - poradnik League of Legends Poradnik

Poradnik TurboBagiety
6

Bezpieczne korzystnie z sieci - jak zabezpieczyć się przed włamaniem

Poradnik Antymed
7

MovieStarPlanet MSP Jak szybko i skutecznie zdobywać fame na MSP ?

Poradnik OlciaDolcia
8

Hero Zero Hero Zero zostań bohaterem

Recenzja KaperoXpompA
9

CSGO Prime (B2P) BIG - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
10

Margonem Questy Gwiazdkowe 2017

Poradnik trzcinka
Chat