Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 246 0
09.02.2018

Absolutny gigant w swojej klasie.

Gra World of Tanks została wydana na świat przez Białoruskie studio Wargaming.net w 2010 roku. Gra szybko stała się hitem i często zdobywa liczne nagrody np. Golden Joystick Award: Najlepszy multiplayer. Nieprzerwanie od 8 lat gra cieszy się ogromnym zainteresowanie ze strony graczy. Przyczyniła się do tego zapewne sama prostota gry oraz liczne aktualizacje często wydawane przez twórców. Klasyczna rozgrywka polega na starciach pancernych w wymiarze 15 na 15 graczy. Zmagania te odbywają się na jednej z prawie 40 map.W grze mamy do dyspozycji także klany dzięki którym możemy brać udział w wojnach klanów czy różnych operacjach w których można wygrać złoto( płatna waluta ), kredyty ( główna waluta w grze),czołgi premium czy konta premium. Jeżeli czujemy że jesteśmy świetnym graczem możemy brać udział w turniejach o prawdziwe pieniądze.
Grając w tę grę możesz zdobyć 800 Graj
Przechodząc do rozgrywki możemy korzystać z pojazdów jednej z 10 nacji: Niemcy, ZSRR, Francja, USA, Wielka Brytania, Japonia, Chiny, Czechosłowacja, Polska ( narazie posiada 1 czołg premium ale w przyszłości ma powstać całe drzewko ), czy w niedalekiej przyszłości Włochy, czołgi podzielone są na tiery od I ( najsłabszy ) do X ( najmocniejszy ).Każdy czołg posiada odpowiednia liczbę punktów życia odpowiednią dla danego typu pojazdu oraz tieru, a sprowadzenie HP do 0 powoduje zniszczenie przeciwnika. Wszystkie te pojazdy podzielona są na 5 typów: czołgi lekkie, czołgi średnie, czołgi ciężkie, niszczyciele czołgów i artyleria samobieżna.Każda z tych klas posiada inne style gry dla przykładu czołgi lekkie są strasznie szybkie, lecz posiadają słaby pancerz i mało kalibrowe działa zadające mało uszkodzeń, czołgi ciężki są powolne lecz nadrabiają to grubymi płytami pancerz i działami z dużą penetracją i obrażeniami. Tak duża liczba dostępnych pojazdów i ich różnorodnych zastosowań sprawia że każdy gracz znajdzie linię pojazdów odpowiadającą jego stylowi gry i da mu dużo frajdy z rozgrywki. Przechodząc do trybów rozgrywki są 3: klasyczny gdzie każda z drużyn ( są 2 ) posiada po 15 pojazdów i bazę. Zniszczenie wszystkich pojazdów przeciwnika, bądź zajęcie bazy daje wygraną. W szturmie także są 2 drużyny po 15 graczy jednak bazę posiada tylko drużyna broniąca. Wygraną w tym trybie można osiągnąć poprzez: drużyna broniąca - zniszczenie wszystkich pojazdów przeciwnika bądź wytrzymanie do końca czasu bitwy, drużyna atakująca - zniszczenie wszystkich pojazdów wroga bądź zajęcie bazy. Ostatnim trybem jest potyczka: jedna neutralna baza pośrodku mapy, 2 drużyny, wygrać można poprzez zajęcie bazy lub unicestwienie wszystkich maszyn przeciwnika. Sama gra jest dosyć prosta lecz żeby stać się naprawdę dobrym graczem trzeba poświęcić trochę czasu na grę.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 960 Graj
Podsumowując gra jest naprawdę prosta, a dzięki dużej ilości pojazdów można grac w nią przez długie godziny i nie będzie mam się nudziła. dzięki plutonom składającym się z max 3 osób możemy wprowadzać jakieś taktyki dzięki czemu gra stanie się jeszcze ciekawsza i będziemy w nią wkręceni jeszcze bardziej. Mimo tego że gra posiada dużo liczbę plusów które stawiają tą grę naprawdę wysoko w hierarchii to nie ustrzegła się ona wad. Jedną z nich jest na pewno balans pojazdów. Przy tak dużej liczbie dostępnych maszyn odpowiedni balans jest bardzo trudny by nie sprawić by jakiś czołg nie był za mocny lub za słaby. Inną wadą jest dosyć długi czas jaki musimy poświęcić na odblokowywanie czołgów z wyższych tierów, lecz nie można zapomnieć że gra jest darmowa, a grind możemy przyśpieszyć poprzez używanie złota, zakup kont premium czy czołgów premium. Jednak te minusy nie mogą przesłonić plusów i gra jest naprawdę jak na grę darmową godna polecenie dla każdego gracza.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez AngryPanda

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
2

Minecraft 5 Niesamowitych Ciekawostek o Minecraft!

Video Nexowyy
3

KASA ZA GRANIE W GRY?! bananki.pl

Video Komisarz Yt
4

Gry typu poszukiwacz złota.

Recenzja TheMaślak
5

Zarabiaj grając w gry:D

Video stefan89
6

Roblox Gra z niesamowitymi możliwościami!

Recenzja Sanderka23
7

CSGO Prime (B2P) Potęga Nowych Światów cz. 1

Video DEADSHUTFIRE
8

CSGO Prime (B2P) Najfajniejsza mapa #2 | CS:GO

Video IKY
9

Roblox Jak zdobyć robuxy za free www.bananki.pl

Video Luckymen
10

Warframe Warframe czy jest dobrą grą ?

Recenzja Klimenso
Discord