Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 15 0
12.02.2021

Xayah - uniwersalnu build

Xayah jest buntowniczką, która najlepiej spisuje się w roli adc na dolnej alei. Jej umiejętność pasywna powoduje, że po użyciu umiejętności następne ataki automatyczne przebiją wszystkich przeciwników i zostawiają pióra. Pierwsza umiejętność Q powoduje wystrzelenie dwóch piór w linii prostej. Następna umiejętność W powoduje zwiększenie obrażeń, szybkości ataku oraz jeżeli trafimy przeciwnika również prędkość poruszania się. Wszystkie wykonane ataki podczas trwania umiejętności spowodują wystrzelenie piór przebijających przeciwników. Ostatnia umiejętność E powoduje przywołanie piór, które zadają obrażenia oraz unieruchamiają przeciwników, jeżeli przejdą przez nich co najmniej trzy pióra. Na samym końcu znajduje się superumiejętność R, która powoduje wyskoczenie bohaterki w powietrze oraz niemożliwość obrania jej za cel, a następnie strzela wachlarzem piór. Chciałbym jeszcze zauważyć, że Xayah może przyzywać wszystkie pióra jakie znajdują się na mapie, ale trzeba również pamiętać, że pióra po jakimś czasie znikają.

Na koniec przedstawię w jakiej kolejności należy rozwijać umiejętności: Q,E,W,E,E,R,E,W,E,W,R,W,W,Q,Q,R,Q,Q.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Przejdźmy do wyboru run, który w swoim pierwszym drzewku, jakim jest precyzja różni się wyborami run zależnie od naszego stylu gry oraz przeciwników w drużynie przeciwnej. Zaczynamy od runy kluczowej "zabójcze tempo". W pierwszej linii wybieramy "rozwój myśli", jeżeli mamy problem z maną, lub "triumf", aby zapewnić sobie większą przeżywalność przy walkach na wykończenie z przeciwnikiem, oraz w celu zdobycia większej ilości pieniędzy. Druga linia to zdecydowanie wybór "legenda: rodowód". Natomiast w trzeciej linii wybieramy "ostateczny cios", aby łatwiej eliminować przeciwników z małą ilością punktów życia lub "odcięcie" w celu zadawania większych obrażeń przeciwnikom z większym maksymalnym zdrowiem niż my. Jako drugie drzewko najlepszym wyborem będzie czarnoksięstwo z runami "płaszcz nimbu" oraz "nadchodząca burza". Jako ostatnie do wyboru mamy zwiększenie statystyk. Powinny to być: dodatkowa szybkość ataku, dodatkowa siła adaptacyjna oraz dodatkowy pancerz lub dodatkowa odporność na magię jeżeli oboje przeciwników na linii zadaje głównie obrażenia magiczne.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

W ostatnim akapicie przedstawię przedmioty, które powinniśmy składać w trakcie gry. Jako pierwsze polecam kupić Nagolenniki Berserkera a dopiero po ich zakupie Nieśmiertelny Łuklerz. następnym przedmiotem powinien być Złodziej Esencji. Wybór kolejnych przedmiotów zależy od tego jakie statystyki chcemy sobie poprawić. Jeżeli chcemy zwiększyć prędkość ataku powinniśmy zakupić Widmowego Tancerza lub/i Ognistą Armatę. W celu zwiększenia obrażeń od ataku należy kupić Ostrze Nieskończoności lub/i Krwiopijce. Ostatnim przedmiotem wartym rozważenia są Szybkie Ostrza Navori, który doda nam trochę obrażeń od ataków, ale przede wszystkim doda nam bardzo dużo przyśpieszenia umiejętności. Na tej postaci raczej nie jest dobrym pomysłem składanie przedmiotów takich jak Rtęciowy Bułat czy Anioł Stróż, sądzę że lepiej wydać pieniądze na przedmioty, które będą w stanie mocniej podnieść nasze statystyki niż te dwa wymienione.

To już wszystko co trzeba wiedzieć o postaci zwanej Xayah. Osobiście polecam tą postać ponieważ mnie dostarczyła ona sporo dobrej zabawy. Przypominam również o czytaniu opisów run, umiejętności oraz przedmiotów, gdyż pozwoli nam to lepiej zrozumieć grę, a tym samym osiągać lepsze wyniki i czerpać z niej więcej frajdy :).

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Gremlininio

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

PUBG lite - recenzja darmowego PUBGa

Recenzja cerakpl
2

League of Legends Ashe - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
3

Gry na które czekam !

Recenzja Osa1020
4

Heavy Metal Machines Heavy metal machines- hate it or love it

Recenzja Kalamondin
5

Roblox Superhero Tycoon - gra dla fanów superbohaterów

Recenzja Gerluk
6

League of Legends Heimerdinger Postać niedoceniana ?

Poradnik $Many$
7

CSGO Prime (B2P) Czy warto grać w CS:GO?

Tutorial Kurczaczek
8

Momio Czy warto zagrać w Momio?

Recenzja rybasnik
9

Roblox 5 nieznanych, a świetnych gier

Poradnik Mivi51
10

MovieStarPlanet MSP Recenzja gry MovieStarPlanet- Pani.Bananowa

Recenzja Pani.Bananowa
Chat