Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
0.0 0 218 0
04.06.2018

Zmiany w strzelcach oraz ich ranking.

Dnia 31.05.2018 do League of Legends zawitał dość duży patch, który wprowadził znaczące zmiany dotyczące strzelców. Obecnie tylko szóstka z nich osiąga win ratio wyższe, bądź równe 50%, co jest bardzo niskim współczynnikiem. Oczywiście jest to spowodowane faktem, że patch pojawił się kilka dni temu, a gracze dopiero przyzwyczają się i testują nowe przedmioty.


W grze zostało zmienione mnóstwo przedmiotów oraz został wprowadzony zupełnie nowy, który przyczynia się do testowania różnorakich zestawów przedmiotów na wszystkich postaciach opierających swoją siłę na obrażeniach fizycznych.


Warto również zaznaczyć, że oprócz przedmiotów, strzelcy otrzymali również zmianę w bazowych statystykach takich jak przyrost obrażeń fizycznych, prędkości ataku i wielu innych.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Obecnie sytuacja ADC uległa znaczącemu pogorszeniu. Winne jest tutaj przede wszystkim trafienie krytyczne, które zostało znacząco osłabione poprzez przedmioty.


Zacznijmy od faktu, że Inifnity Edge nie daje już szansy na obrażenia krytyczne, ani nie wzmacnia obrażeń od obrażeń krytycznych, zwiększa natomiast szansę na obrażenia krytyczne dwukrotnie (tego co posiadamy) oraz zamienia część z obrażeń krytycznych na nieuchronne obrażenia. Co to oznacza?


Przede wszystkim nie można złożyć tego przedmiotu jako pierwszy item, ponieważ zwyczajnie nie skorzystamy z żadnej z jego pasywy. Dodatkowo przedmioty, które dają szanse na obrażenia krytyczne znacząco podrożały, więc cały zestaw przedmiotów jest o wiele droższy. Co zatem jest mocne?Otóż okazuje się, że nowy Złodziej Esencji stał się jednym z najlepszych przedmiotów w tym patchu. Skracanie czasu odnowienia innych umiejętności po użyciu superumiejętności za pomocą podstawowych ataków jest bardzo sprzyjające zwłaszcza dla Luciana.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jakimi zatem strzelcami grać? Kto jest warty uwagi, a kogo lepiej sobie odpuścić?Lucian - postać, która wyjątkowo zyskała w patchu 8.11, jego win ratio z początku nie było wysokie, ale od kilku dni stale rośnie i wzbija się na wyżyny. Obecnie bardzo polecam złożenie przedmiotów w następującej kolejności: Essence Reaver, Botrk, Black Cleaver. Build ten zapewnia niesamowite obrażenia oraz mobilność.


Kai'sa - strzelec, który niedawno zawitał na Summoner's Rift. Przedmioty, które były na nią budowane nie zostały w ogóle zmieniony, a co za tym idzie, jej siła nie zmalała ani trochę, a jej współczynnik wygranych jest na bardzo wysokim poziomie, Wystarczy zbudować Guinsoo, Nashor Tooth oraz Rabadona, aby siać całkowite spustoszenie.


Ezreal, Jhin, Miss Fortune, Draven - wszystkie te postacie zasługują tutaj na uwzględnienie, ze względu na ich siłę. Zmiany w przedmiotach są całkowicie obojętne dla Mf i Ezreala, ponieważ ich itemizacja praktycznie się nie zmieniła, natomiast Jhin i Draven mogą zdobyć pokaźną liczbę obrażeń fizycznych, co sprawia, że obrażenia krytyczne nie są im tak potrzebne.A wy jak sądzicie, którzy ADC są obecnie najsilniejsi?
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Xevtio

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Pogrywamy kucharzem nieudacznikiem czyli recenzja cooking simulator 2019

Recenzja adrianos253
2

Jak zrobić Jewelery Store na najtrudniejszym poziomie ? - tutorial | Payday 2

Video Kowalski03
3

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
4

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
5

MovieStarPlanet MSP MSP - unikaty za level i z tygodniów unikatów

Poradnik BiałyBananek
6

Naruto Online Naruto online - "niby wszystko fajnie, ale jednak p2w"

Recenzja Szustii
7

My Little Farmies Opis gry My Little Farmies

Recenzja playerfull
8

World of Tanks AMX 50 B - Opis francuskiego czołgu i jego krótka historia!

Poradnik JestemKacper
9

CSGO Prime (B2P) Najlepsza strzelanka + historia Virtus.pro

Recenzja Saszeta123
10

Roblox Roblox - Event Universe

Poradnik Fragorski
Chat