Jak to działa

Legend of Junior

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Legend of Junior

Fascynujesz się grami przeglądarkowymi MMORPG związanymi z chińską kulturą? W Legend Of Junior odkryjesz niesamowity świat azjatycki połączony z elementami fantasy. Podejmij wyzwanie jako męski waleczny bohater bądź mistrzyni gry, bohaterka bitew. Razem ze swoją postacią odkrywaj krainę wypełnioną starożytnymi miastami, odkrywaj w sobie niepokonanego w boju wojownika, zbieraj potężne artefakty, kolekcjonuj niesamowity sprzęt i skuteczną broń, a także odnajdź… wierzchowce do oswojenia! Mistyczne postaci, tajemnicze stwory i dzikie regiony do zbadania czekają na Twoją wizytę w tym baśniowym świecie!

Łącz wszystkie zadania razem i odkrywaj fascynujące historie. Pamiętaj, że w rozgrywce często odbywają się Konkursy Koronne, wojny pomiędzy poszczególnymi gildiami, a także walki na arenie w trybie PVP – oczywiście w czasie rzeczywistym! Każde z tych wydarzeń sprawi, że będziesz mógł porównywać swoje postępy i osiągnięcia do pozostałych graczy z całego świata! Staraj się nie pozostawać w tyle i zaglądaj do swojej rozgrywki – sprawdzaj statystyki Legend Of Junior codziennie, aby uzyskać niezwykle cenne korzyści z każdego… logowania! Każde zalogowanie gwarantuje Ci bowiem specjalne nagrody, podwyższenie umiejętności bohatera oraz pasywne moce, przydatne w wielu bojach oraz zadaniach specjalnych.
Zanurz się w świecie walecznych bohaterów Legend Of Junior, niesamowitych sztukach walk, bogatej w liczne wątki historii i absolutnego bogactwa treści – po prostu, aby poznać urok rozgrywki, musisz odkryć ten specyficzny kraj… sam!

pełny opis gry
Screeny
Legend of Junior screenshot1 Legend of Junior screenshot2 Legend of Junior screenshot3 Legend of Junior screenshot4 Legend of Junior screenshot5 Legend of Junior screenshot6 Legend of Junior screenshot7 Legend of Junior screenshot8 Legend of Junior screenshot9 Legend of Junior screenshot10
Video

Legend of Junior wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat