Jak to działa

MageRealm

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis MageRealm

Szukasz klasycznego hack’n’slasha w epickim wydaniu i to bez wymagania instalacji klienta? W takim razie bardzo dobrze, że los zawiódł Cię właśnie do świata MageRealm. Wciel się w agenta Rady Magów i czuwaj wraz z nią nad bezpieczeństwem i pokojem mistycznego uniwersum.

Oprócz długiej kampanii w trybie singleplayer, to RPG oferuje graczom mnóstwo atrakcji w systemie PvP.

Wybierz jedną s trzech klas postać: Spellmastera, Realmguarda i Truthkeepera. Pierwszy bohater sieje spustoszenie wśród wrogów przy pomocy śmiercionośnych czarów; Realmguard to z kolei typowy tank lubujący się w bliskim kontakcie z bronią, a Truthkeeper – pół-człowiek, pół-demon – opiera się na metamorfozach i w każdej formie stanowi zagrożenie dla przeciwnika.

Pamiętaj, że Twoja postać nigdy nie jest sama, a pomagać będą jej różni bohaterowie oraz Anioł sprawujący pieczę nad naszym awatarem. Wraz ze swoimi pomocnikami weźmiecie udział w bogatej kampanii w trybie pojedynczym, w której przemierzysz przeróżne zakątki świata MageRealm i będziesz wykonywać ekscytujące misje, przeplatane poskramianiem Światowych Bossów. Oprócz tych cech, MageRealm raz na jakiś czas wezwie Cię do obrony Rady Magów przed zmasowanymi atakami coraz to potężniejszych wrogów.

W misjach specjalnych, które odgrywają się zarówno na terenach PvE i PvP, nie ma absolutnie żadnych zasad. Możesz więc atakować się wzajemnie z innymi graczami i łupić ich truchła z drogocennych kryształów.

Jednym z wielu powodów, dla których warto dołączyć do gildii jest to, że dopiero wtedy gra ujawnia swój pełen potencjał. Wraz z innymi członkami swojego klanu wybierzesz się na specjalne rajdy, zorganizujesz imprezę integracyjną i spędzisz miłe chwile przy płomieniach wirtualnego ogniska.

Jeśli na samą myśl o MageRealm nie możesz się doczekać, aby w końcu odwiedzić ten świat, nie zwlekaj dłużej i pobierz ją na swoją przeglądarkę.

pełny opis gry
Screeny
MageRealm screenshot1 MageRealm screenshot2 MageRealm screenshot3 MageRealm screenshot4 MageRealm screenshot5 MageRealm screenshot6 MageRealm screenshot7 MageRealm screenshot8 MageRealm screenshot9 MageRealm screenshot10
Video

MageRealm wymagania

 • Windows XP, Vista, 7, 8
 • Intel Dual Core 1.3 GHz to 2.6 GHz
 • 1 GB
 • Integrated Graphics Card
 • 1 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat