Jak to działa

Magic The Gathering Arena

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Magic The Gathering Arena

Kojarzysz grę karcianą Magic: The Gathering? Arena jest wirtualną, niesamowicie wciągającą adaptacją popularnej gry kolekcjonerskiej! Twoim zadaniem będzie wcielenie się w rolę czarodzieja i złożenie talii kart ze stworami, zaklęciami czy artefaktami, należącymi do jednego z pięciu kolorów. Dzięki posiadanym magicznym kartom możesz przywołać do siebie pomocne potwory i czary, które na pewno pomogą w rozgrywce – walcząc między sobą na arenie. Masz ochotę na przygodę w świecie magii? Dzięki tej wciągającej karciance free-to-play będziesz mógł stanąć do pojedynku razem z innymi graczami. Wyczarujcie swoje zaklęcia i walczcie o zwycięstwo! Nie zapomnij jednak, że każde zagrywanie karty będzie wymagało skorzystania z punktów many.

Możesz na kilka sposobów zdobyć nowe karty do walki z przeciwnikami , np. poprzez booster pack (pakiet boosterowy), draft packs (14 kart-odbić), karty indywidualne (poprzez wygraną rozgrywkę), wildcards (karty specjalne, czasem pojawiają się w pakietach boosterowych) lub The Vault (system progresji). Jeżeli wygrasz mecz albo wypełnisz pojawiające się zadania codzienne, możesz zdobyć nowy pakiet dodatków – a to pozwoli na poprawienie Twojej talii kart i dostosowanie jej do gry. Za zwycięską grę możesz otrzymać również cenne złoto, które stanowi wirtualną walutę w Magic The Gathering Arena. Pamiętaj, że nie możesz wymieniać się kartami z innymi graczami – musisz zdobywać je zatem… sam.

Kolekcjonuj silne karty, pozbywaj się wszystkich punktów energii przeciwników i… wygrywaj!

pełny opis gry
Screeny
Magic The Gathering Arena screenshot1 Magic The Gathering Arena screenshot2 Magic The Gathering Arena screenshot3 Magic The Gathering Arena screenshot4 Magic The Gathering Arena screenshot5 Magic The Gathering Arena screenshot6 Magic The Gathering Arena screenshot7 Magic The Gathering Arena screenshot8 Magic The Gathering Arena screenshot9 Magic The Gathering Arena screenshot10
Video

Magic The Gathering Arena wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
 • Intel Core i5.
 • 4 GB
 • NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7800
 • 2 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat