Jak to działa
5.0 2 2184 0
31.07.2017

Magoia - Zostań przywódcą plemienia! - recenzja gry.

Jest to gra o tematyce fantasy. Głównym zadaniem w grze jest to, aby bronić własnej osady przed przerażającymi kreaturami. Nie czekaj! Szybko zarejestruj się do gry i broń swojej wioski. A więc prędko weź swoją magiczną laskę i przeczytaj moją recenzje, którą napisałem specjalnie dla Ciebie!
Piękny świat naszej gry tworzy urocze plemię, które rozpaczliwie czeka na naszą pomoc! Naszą misją na tej niesamowitej wyspie jest wypielęgnowanie i utworzenie wielkiego ogrodu i tym samym opiekowanie się naszym plemieniem. Uwaga! Przerażająca siła wyłaniająca się z ciemności będzie nas straszyć wyglądająca jak cienie i będzie próbować przeistoczyć nasz przepiękny ogród w mroczny i pozbawiony uroku złe miejsce pełne mroku! Żeby przeżyć tą nieziemską przygodę musisz jedynie wejść do tej darmowej gry! Po założeniu konta automatycznie przenosi nas do tej pięknej krainy.
Wszystkie misje jakie zostaną nam zlecony są fajne, np. jedno z nich to skłonienie smoczej mamy do złożenia jaj. Gdy tylko zostaną złożone należy od razu zacząć sprawować opiekę na potomstwem! Bo nawet zwykłe jajo wymaga naprawdę dużo naszej uwagi. Trzeba je czyścić oraz głaskać! Zadowolenie smoka z naszej pracy możemy ujrzeć pod postacią ikonki uśmiechniętej miny na nim – trzeba o tym pamiętać. Dlaczego to takie ważne? To nie jest tylko domowe zwierzątko tylko twój sprzymierzeniec ułatwiający i trudne misje oraz bardzo dobrze chroni przed naszymi nieprzyjaciółmi.
Gra weźmie Was szturmem i przepuści atak na serca ulubieńców ogrodów! Jarzące się lampiony, grzyby wielokolorowe i wiele innych rzeczy, tylko czeka, żebyście się nimi zajęli i upiększyli. Duża ilość roślin (ponad 100 gatunków!) niesamowicie uprzyjemni rozgrywkę!
Zasiane przez Was liczne roślinki należycie mają swoje zastosowanie! W naszym browarze możemy uwarzyć wiele przydatnych napoi oraz eliksirów. Napoje grze zawierają wiele zastosowań. Niektóre z płynów pomogą w likwidowaniu trudnych i upierdliwych kreatur nam z upraw, lecz inne eliksiry będą wynagrodzeniem dla mieszkańców naszego ogrodu. Po pewnym czasie znajdziecie receptury na wszystkie rośliny i będziecie mogli warzyć naprawdę przydatne płyny. Nie wiem czy Was gra satysfakcjonuje, ale ja byłem zadowolony.
Nasza zachmurzona wyspa jest w posiadaniu mitycznego uroku i daje nam wiele do odkrywania. Zaczynając od bardzo dużych Smoczych Skał a zakończając na naszym ogrodzie wodnym i mogę to potwierdzić, że graficznie gra na pewno wszystkich wprowadzi w stan euforii. Gorąco polecam dla każdego. Komentujcie, oceniajcie i poprawiajcie. Pozdrawiam.
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Povered

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

War Thunder Jak NISZCZYĆ cele NAZIEMNE za pomocą BOMBOWCA w grze "War Thunder".

Poradnik mont2
2

CSGO Prime (B2P) CS:GO - Inwestycje i łatwy zarobek.

Poradnik BananowyCwelek
3

Tajemnice i Ciekawostki z gier.

Recenzja XjasiekX22
4

Karty w Clash Royale - Minions

Poradnik TheMaślak
5

War Thunder Od dwupłatowca do F-16

Poradnik BabciaGD
6

Hero Zero Poradnik Oponkowicza, czyli jak zdobyć trochę oponek za darmo

Poradnik Zbyszko z Bogdańc
7

Naruto Online Jak dobrze zacząć grę

Poradnik garden08
8

Metin2 Jak zarobić, na pierwsze eq / Jak zacząć grę ? TASMANIA

Poradnik BananowaBestia
9

League of Angels Heaven's Fury LOA Heaven's Fury- Łatwe bananki, "trudna gra"

Poradnik Amtaz
10

Roblox Superhero Tycoon - gra dla fanów superbohaterów

Recenzja Gerluk
Chat