Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
5.0 1 2146 0
16.09.2017

Dlaczego warto poznać margonem?

Margonem jest największą polską grą MMORPG. Posiada już setki tysięcy graczy. Panuje tam miła atmosfera, głównie dzięki moderatorom czatu, którym także możesz zostać! Gra oferuje 6 profesji, takich jak: Wojownik, Łowca, Tancerz ostrzy, Mag, Paladyn i Tropiciel. Każda z profesji ma swoje wyjątkowe umiejętności np. Wojownik włada bronią białą, a Tropiciel potrafi posługiwać się łukiem i magicznymi strzałami. Margoem już od samego początku oferuje masę questów, czyli zadań urozmaicających naszą rozgrywkę, w miarę upływu czasu quest robią się coraz trudniejsze, od wydojenia krowy po zabicie masy potworów. W grze występują również eventy np: Halloween czy Gwiazdka. Podczas eventów, przenosimy się na eventowe mapki, gdzie również możemy wykonać masę zadań, za które można otrzymać walutę eventową. Walutę tą możemy wymienić na wspaniałe nagrody!
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Świat Tempest, zarówno jak i Aldous oferują nowy interfejs gry. Natomiast świat Genus jest światem konkursowym, który oferuje wspaniałe nagrody za bycie w top 30, takie jak smocze łuski.
Margonem oferuje też światy prywatne, na które możemy zostać zaproszeni przez innych graczy. Świat prywatny można wykupić, jednak maksymalnie aktywnych może być 32 światy.
W uniwersum Margonem, występują także różne potwory. Od elit po tytanów. Najciekawszymi z nich są tytani. Czas respawnu takiego tytana, może sięgać kilku dni. Ale, gdy go pokonamy możemy otrzymać wspaniałe przedmioty. Tytani są strasznie silni, i najlepiej walczyć przeciwko nim razem z przyjaciółmi, zwiększa to także szansę na dobry loot. Oto przykłady kilku tytanów i ich czas respawnu:
Dziewicza Orlica(51lvl) - czas respawnu 2-4 dni.
Piekielny Arcymag(131lvl) - czas respawnu 2-4 dni.
Maddok Magua(231lvl) - czas respawnu ok. 7dni.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
W Margonem występują różne rodzaje przedmiotów, takie jak: unikat, heroik, legenda oraz artefakty (tylko u twórców gry :D).
Szansa na looty:
Unikat: 1/200
Heroik: 1/500
Legenda: 1/2000
Jak widać przedmioty legendarne bardzo ciężko lootnąć, jednak kiedy już nam się to uda to będziemy mieć dużą przewagę nad innymi. Taki przedmiot można też sprzedać na aukcji za dużą sumę pieniędzy (wirtualnych :D).
W grze występuje również system pvp. Który umożliwia stawienie czoła innemu graczowi. Jednak nie zawsze ta opcja jest dobra.
W Margonem występują tak zwane kolory mapki, są to:
zielona - brak pvp
żółta - warunkowe pvp
czerwona - pvp
Na czerwonej mapce, możemy zostać zaatakowani przez innego gracza bez naszej zgody.
Gorąco polecam wam Margonem, gra jest świetna i dostarcza dużo emocji. Dodatkowo teraz na banankach aktywna jest promocja, można otrzymać 2 pakiety promocyjne :D.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Rudolfw

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Potęga Nowych Światów cz. 1

Video DEADSHUTFIRE
2

Star Stable Wszystko o Star Stable

Poradnik Lena Kinga
3

Bleach Online Ciekawy "clicker" i nie tylko...

Recenzja Kapcio
4

Rocket League (B2P) Rocket League-niesamowita unikalna gra

Recenzja Vester YT
5

Ciekawostki na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - [3#]

Poradnik JestemKacper
6

Fortnite Kilka porad dla nowych graczy w Fortnite

Poradnik xnoobxpl
7

Retro Gry - Castlevania Aria of Sorrow

Recenzja Ishir0
8

Kultowa, nieśmiertelna gra pasjans

Recenzja LiquidSnake
9

World of Tanks World of Tanks - szybki sposób na wykonanie zadań

Poradnik Bananek2012
10

League of Legends League of Legends - jak stać się pro?

Poradnik Davey
Chat