Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
5.0 1 1064 0
02.07.2017

Jak expić na początku?

Zacznijmy od tego co to jest Margonem:
Margonem jest to gra o prężnie rozwijającym się świecie, pełen groźnych potworów i unikatowych przedmiotów, świat w którym nieustannie czekają na ciebie nowe zadania do wykonania. Masz możliwość, handlowania, sprzedawania oraz kupowania itemków od handlarzy oraz graczy. Od 25 poziomu doświadczenia odblokowuje się możliwość dodawania umiejętności postaci co wyższy lvl. Możesz także atakować graczy, ale tylko na wybranych obszarach. W prawym dolnym rogu gry widoczna jest kropka. Jej kolor zmienia się na:
zielono - nie można atakować graczy,
żółto - można atakować graczy za ich pozwoleniem,
czerwono - nie ma zasad i można atakować graczy.
Dlatego uważaj gdzie chodzisz oraz zwracaj uwagę na jaki kolor zmieniła się kropka (na mapie widoczne są kropki na różnych obszarach gry)!
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Wiedząc teraz co to jest za gra warto od czegoś zacząć, a ponieważ zaczyna się od początku no to trzeba stworzyć konto, a co najważniejsze postać w tej grze. Starannie dobierz profesję swojej postaci:
Mag - posiada największy intelekt spośród wszystkich postaci. Najchętniej walczy na
dystans laskami i różdżkami magicznymi, dzięki którym może zadawać bardzo mocne ciosy
magiczne na odległość.

Paladyn - to połączenie wojownika oraz maga. Walczy prawie zawsze z tarczą, co czyni go najbardziej defensywną profesją w grze, a dodatkowo zadaje obrażenia i magiczne i fizyczne.

Łowca - wyróżnia się tym, że posiada najdalszy atak dystansowy (wojownik potrzebuje dwóch tur ruchu by podejść na odległość zadania ciosu). Potrafi być bardzo zabójczy, przebija pancerz przeciwnika albo powoli go zabija trucizną w strzałach.

Tropiciel - połączenie maga i łowcy, używa łuków wzmocnionych magią, a nie tradycyjną trucizną jak u łowcy. Dodatkowo może używać magicznych zdolności, które są dla łowcy niedostępne.

Wojownik - charakteryzuje się duża siłą, a co za tym idzie duża ilością punktów życia. Ulubioną bronią wojownika są duże ciężkie miecze dwuręczne, lecz potrafi również walczyć mieczem jednoręcznym, półtora-ręcznym i tarczą.

Tancerz ostrzy - wojownik specjalizujący się w walce z użyciem dwóch broni jednocześnie. Jest bardzo szybki, częściej robi uniki, jednak okupuje to słabszym niż wojownik pancerzem i mniejszym życiem.
(Wszystkie postacie są ułożone losowo)
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Na początku zobaczyłeś czym jest margonem oraz jakie w niej występują postaci. Teraz czas na expienie. Opiszę to tobie tak bardzo ogólnie. Wybierając daną profesję respisz się na innym miejscu na mapie, lecz zawsze obok miasta tzw. wioska startowa. Najlepiej jak będziesz w niej przebywał do póki nie pod expisz sobie do 12 - 15 lvl. Jeżeli chodzi o uleczanie i pancerz, nie martw się w twojej wiosce znajduje się uzdrowiciel oraz handlarz. zabijaj potworki adekwatne z twoim lvl'em tzn. jeżeli masz 3 poziom to walcz z potworkami na 3 poziomie itd. Od potworków dostaniesz itemy które
później sprzedaj u handlarza. U niego kupuj lepszy pancerz. Mając 12lvl staraj wychodzić się z wioski i zabiać przydrożne potworki, oraz co najważniejsze wykonuj questy. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat expienia to wejdź na forum margonem lub pytaj graczy podczas gry. Na pewno tobie pomogą.

Źródła: www.margonem.pl ; https://www.google.com/imghp?hl=pl
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Popek_krol

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Ocena gry ,,Adopt me,,

Recenzja Fire cookiex
2

Minecraft 3 najlepsze serwery Minecraft

Recenzja LooLxD
3

Jak faktycznie zdobyć dużo bananków?

Poradnik Xevtio
4

Team Fortress 2 Team Fortress 2 - Ciekawe akcje!

Recenzja Cesere
5

Kholat - zajefajna gra!

Recenzja EnCyklo_
6

Karty w Clash Royale - Spear Goblins

Poradnik TheMaślak
7

CSGO Prime (B2P) CS:GO Jak awansować ? - Poradnik

Poradnik Wojtek2363
8

Ile można było zarobić na Zimowej Przecenie Steam?

Poradnik cerakpl
9

DOTA 2 Pancerz i jego znaczenie w grze

Poradnik Zwyrolek
10

Realm of the Mad God - Recenzja

Recenzja Fragorski
Chat