Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
5.0 1 3323 0
20.07.2017

Jak najszybciej wbić 40 poziom?

Witam. W tym poradniku przedstawię Wam dwie strategie na szybkie wyexpienie postaci do 40 lvla, co pozwoli przede wszystkim, zatrzymując się na wymaganych lvlach, wykonać zadania na Bananki.pl, a poza tym da nam dostęp do pierwszych elit, elit II, herosów, lepszych questów i ekwipunku. Na tym poziomie możemy też znaleźć klan z życzliwymi i (co ważne) aktywnymi ludźmi. Jeśli zrobiliście już zadania, ten poradnik może pomóc waszym zreflinkowanym znajomym. By zrealizować jeden z podanych przeze mnie sposobów:

1. Załóżcie postać z profesją Mag lub Tancerz Ostrzy, na jakimkolwiek serwerze.
2. Pamiętajcie, że początkowe questy nie są zbyt opłacalne i jeśli nie potrzebujecie zagłębiać się w fabułę gry to do 40-50 lvla możecie pominąć niemal wszystkie questy. Zdecydowanie szybszy exp to po prostu bicie potworków.
3. Kupowanie unikatów do 46 poziomu mija się z celem bo i tak szybko je wymienimy, a złota nikt nam nie zwróci.

Przejdźmy zatem do rzeczy. Poniżej opisy obu strategii.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Pierwsza strategia
Pierwszy sposób polega na niczym innym jak graniu w przeglądarce na pc, lecz pomija nieopłacalne działania, tak aby zdobyć jak najwięcej expa w jak najkrótszym czasie oraz z jak najmniejszym nakładem Waszych starań. Tak więc krok po kroku:
1. Gdy logujemy się po raz pierwszy do gry, wyjmujemy ze skrzyni obok (odległość kilku kratek) itemki na 1 lvl, zakładamy i bijemy w naszej Wiosce Startowej króliki 1 lvl, szybko levelując do 3 poziomu możemy bić również świerszcze, młode żuki, żaby. Gdy brakuje wam HP, udajcie się do NPC który zawsze w nazwie ma coś z "uzdrowiciel".
2. Bijemy potworki z Wioski do 8 lvla, po czym udajemy się na Leśną Przełęcz i bijemy jelenie do 10 lvla.
3. Idziemy do miasta Ithan, kupujemy teleport za 1000 od 10 lvl oraz potki od czerwonowłosej Makatary, i wracamy na Leśną Przełęcz. Tam expimy do 15 lvla na wilkach, żmijach.
4. Przenosimy się na Orlą Grań, są tam niedźwiedzie i strażnicy wampira, na których wbijamy 18 lvl. Możemy tam ubić Mithrylową Łapę, a jej głowę (z małą dopłatą) wymienić na teleport do Torneg.
5. Następnym expowiskiem jest Zniszczone Opactwo (grupki wilków) i dalej w prawo (Leśny Bród) (niedźwiedzie, pancerniki). Pozostajemy tu do 20-22 lvla.
6. Kolejnym naszym celem będzie exp na mrówkach (Leśny Bród). Jedan uważajcie, bywają one zabójcze, zwłaszcza trucizna Mrówki Żołnierza :) Zostajemy aż wbijemy 25 lvl, powinno szybko pójść.
7. Pora na Zulusy. Znajdziemy je nad Karka-han, najlepiej wykupić tam teleport, który jest od 18 lvla. Bijemy grupki tych tubylców aż do 29 lvla.
8. Czas na dwa ostatnie expowiska. Pagórki Łupieżców - grupki bandytów z których leci wiele przedmiotów oraz drogie Głowy Zbira. Najlepiej uzbierajcie ich dużo jeśli chcecie kontynuować grę po 40 lvlu. Jeśli chcecie można tu zostać do samego 40 lvla, bo exp wciąż dobry. Lecz ja polecam do 37-38 lvla.
9. Orki - Zburzona Twierdza, Nawiedzony Jar - tutaj dobijamy 40 lvl.
Całość powinna wam zająć góra 2 tyg, przy 1h dziennie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Czas na drugą o wiele szybszą strategię! Aplikacja mobilna Margonem Mini pozwoli wam osiągnąć 40 lvl w niespełna tydzień. Lecz najpierw musimy zdobyć pierwsze poziomy w przeglądarce, gdyż na apce początkowe lvle wbija się wolno.
_____________________________________________________________________
!!! Przed uruchomieniem aplikacji zrealizujcie punkty 1, 2 oraz 3 z poprzedniej strategii !!!

Gdy już to zrobiliście, zalogujcie się do aplikacji mobilnej na swoim urządzeniu z Androidem. Expimy tam przeklikując punkty "staminy" na expowiskach.
1. Jeden punkt staminy dostajemy co 1 minutę. Limit posiadanej staminy to 50. Tak więc wchodźcie co jakieś 45 minut, aby przeklikać.
2. Jeśli brakuje wam potek, expcie na niżym expowisku, tak aby nie zabierało wam HP, a gdy dropniecie kilkanaście potek, przenieście się znów na wyższe.
3. Jeśli umrzecie, wejdźcie do gry w przeglądarce i zagadajcie z uzdrowicielem. Polecam ustawić postać koło Makatary i korzystać z jej usług w razie śmierci w aplikacji. Bez problemu odpalicie normalną wersję gry na smartfonie czy tablecie na wbudowanym Chrome.

Gdy przeklikujecie te 45-50 staminy kilkanaście razy dziennie, wbicie 40 lvla to kwestia kilku dni.
Gdy jednak nie macie tyle czasu, to kilka razy dziennie również wystarczy, aby uzyskać zadowalający wynik 40 lvla w tydzień lub trochę więcej.

Mam nadzieję że poradnik się podobał i skorzystacie z niego Wy - mniej lub bardziej doświadczeni Margonemczycy - lub Wasi znajomi.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Dave Mustaine

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Czy warto czekać - Cyberpunk 2077?

Poradnik TurboBagiety
2

League of Legends Omówienie pozycji w League of Legends.

Poradnik mati#kicia
3

Roblox Rozgrywka niczym w GTA!

Poradnik ketty
4

Czy VALORANT jest konkurentem CS:GO

Tutorial Mati 11
5

The Sims 4 - Życie Eko! Moja opinia.

Recenzja Miruki
6

Call of War Call of War 1.5 - co wiadomo?

Recenzja Bart1607
7

Jak stworzyć ładny dom w The Sims 4?

Poradnik ni.colaa
8

Najlepsze gry z Barbie

Recenzja Cesere
9

Szybcy i wściekli w FIFA 19? czyli najszybsi zawodnicy w grze

Poradnik MatiSzelka007
10

Hearthstone - Rycerze Mroźnego Tronu

Poradnik MrMilosz254
Chat