Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
4 2 465 0
24.09.2017

Jak zdobyć heroiczne i legendarne eq

Witam chciałby się z wami podzielić sposobem na uzyskanie heroicznego bądź legendarnego eq w margonem. Pierwszym krokiem jest założenie pierwszego kont ana którym będziemy tylko kampili na herosów itp. Mniej więcej od 40 lvl zaczynamy zbierać wartościowe eq które możemy sprzedać albo przedmioty które nie są wartościowe po prostu sprzedać u aukcjonera lub u innego grasz, który byłby zainteresowany naszym przedmiotem.Drugim krokiem jest dołączenie do najlepszego klanu do którego macie szanse się dostać. Pamiętajcie te konto jest tylko i wyłącznie do bicia herosów itd. wskazane jest pvp z innymi graczami, żeby mieć potrzebne ph do fajny itemów. Naprawdę jest to bardzo fajny sposób na dorobienie się i na pewno każdemu się uda to zrobić bez wyjątku, chyba że ktoś po prostu zrezygnuje z grania w margonem.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Gdy zdobyliśmy już nasze konto, na którym tylko stoimy na herosach i zarabiamy pieniądze wtedy można przejść do założenia nowego konta na które przelejemy bardzo dużo pieniędzy. Po wbiciu większego lvla spokojnie można dołączyć do jeszcze lepszego klanu, z którym będziecie robili bitwy klanowe itp. pamiętajcie że musicie mieć legendarne eq, żeby spokojnie dostać się do dobrego klanu, który was przyjmie.I w taki oto sposobów ja i wiele moich kolegów zarobiło fortunę i dołączyli do najlepszych klanów w Polsce. Bardzo polecam ten sposób, ponieważ jest on najłatwiejszym sposobem do bardzo dobrego ekwipunku. Ja zdaję sobie sprawę, że to nie jest łatwe i jest bardzo czasochłonne, ponieważ gdy jesteśmy już w dobrym klanie musimy wiedzieć kiedy bić herosa i kiedy być aktywnym w klanie, żeby pomagać swoim towarzyszom z klanu.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Teraz opowiem o mojej historii i o historii mojego kolegi, jak trafiliśmy do mega klanu mieliśmy legendarny ekwipunek. Teraz zadajecie sobie takie dziwne pytanie, dlaczego piszę w formie przeszłej, a no dlatego, że już nie gram w margonem od roku, ale kolega nadal gra i idzie mu bardzo dobrze. Więc wracając do historii. Mieliśmy może ze 15 lat, gdy zaczęliśmy grac w margonem. Wciągną nas w ta przygodę nasz kolega z placu, który aktualnie ma 260 lvl. A więc pokazał nam tą grę i powiem szczerze, że nie wciągnęła nas tak gra ale potem gdy dał nam konto koło 50 lvl zaczęła się zam ta gra podobać i naprawdę mięliśmy ochotę w nią pograć. Lecz po jakimś czasie nudziła mię się ta gra i nie grałem w nią jakieś 2 lata. Lecz potem znowu powróciłem do margonem o kolega powiedział mi właśnie oto ten sposób zarabiania i zdobycia wartościowego ekwipunku. Dziękuję wam wszystkim za przeczytanie do końca moje artykułu, ponieważ włożyłem w to naprawdę dużo czasu.Pozdrawiam :D
Jak zdobyć heroiczne i legendarne eq 3.7 6
4 2
Art napisany przez LubiePlacki :)

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Martwe kanały na Youtube 2018 cz.2

Video kosus33
2

Sonic - król platformówek 2D

Recenzja LiquidSnake
3

MovieStarPlanet Jak szybko zdobyć Star Coins i darmowy vip.

Poradnik xRozzy
4

Roblox Roblox #3 - Jak zdobyć DARMOWE ROBUXY? (BANANKI)

Video matix550
5

Throne: Kingdom at War Szybki sposób na zadania, słabsza wersja War of Clans?

Poradnik BananekEw
6

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
7

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
8

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
9

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
10

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
Discord