Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
1.0 1 5265 0
11.09.2017

Questy które opłaca się zrobić na początek, część 1.

Pierwszym questami które należy zrobić są dwa zadania u Gebriosa, który znajduje się w ratuszu w Ithan (quest jest dedykowany dla postaci od 10lvl).
Najpierw dostajemy od niego bardzo prostego questa, który polega na odpowiadaniu na pytania dotyczące bezpieczeństwa w margonem, z tym zadaniem raczej nikt nie powinien mieć jakiegoś szczególnego problemu. W nagrodę za nie dostaniemy 50k złota, oraz certyfikat ukończenia szkolenia.
Po nim następuje quest w którym musimy wykorzystać nabytą przez nas wiedzę. Polega on na odwiedzeniu trzech chłopców, z których każdy znajduje się w innym mieście. Są to Rysio (znajduje się w zajeździe u Makiny), Benka ( w Karka-Han), oraz Zdzisia (Torneg). Quest jest bardzo prosty wystarczy przeklikać się przez linię dialogową każdego z chłopców. Po rozmowie z chłopcami udajemy się do Gebriosa i dostajemy od niego w nagrodę 50k złota trochę doświadczenia, oraz przydatne szczególnie na początku gry błogosławieństwo "Moc Demilisza"

Kolejną serię zadań możemy zacząć w biurze margonem w Ithan u księgowego Roberta. Zleca on nam zadanie w którym musimy przenieść kilka faktur do odpowiednich postaci w biurze, z czym nie ma większego problemu, wystarczy tylko podążać za wskazówkami Roberta. Za ukończonego questa dostajemy 50k złota, trochę expa, oraz miksturę administracji która daje nam 150k punktów całkowitego leczenia.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Drugiego questa otrzymujemy od Zwierza w pokoju obok. Polega on na tym że musimy oddać kilka przysług pracownikom biura. Najpierw musimy załatwić u zwierza kawę (tę znajdziemy u Esmerilii w domu Makiny). Z kawą udajemy się do szatniarza Henryka który stoi obok wejścia. On parzy dla nas kawę (musimy poczekać jakieś pięć minut). Odnosimy kawę do zwierza, a on odsyła nas do Roberta. On daje nam fakturę którą musimy odnieść od Thinkera.

Thinkerowi zaś popsuła się pieczątka więc musimy udać się z nią do Huslina, który mieszka zaraz za murami miasta. On za darmo naprawia dla nas pieczątkę z którą udajemy się do Thinkera. On odsyła nas do Laweny, Agawy, Cahir i Salema którym mamy pomóc w ich obowiązkach. Wystarczy że przeklikamy się przez linię dialogową każdego z nich, a następnie udamy się do Thinkera. On da nam kupon dobrego pomocnika który możemy wymienić na nagrody u szatniarza Henryka. Ja najbardziej polecam błogosławieństwo na 30 lvl.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Kolejnym questem do zrobienia jest zadania na broń żywiołów. Questa zaczynamy u Rozalii w Werbin. Ona odsyła nas do pustelnika Linarda w Dolinie Yss, który mówi nam
że może wykonać dla nas pewną potężną broń w zamian za dostarczenie mu kryształów żywiołów. W tym celu musimy zabić cztery żywioły w określonej kolejności. Pierwszym będzie żywioł ziemi. Znajduje się on w jaskini w Dolinie Yss. Następny jest żywioł powietrza który znajdziemy w Wichrowych Szczytach. Po nim następuje kolej na żywioł wody, który znajduje się na samym szczycie mapy Doliny Yss. Ostatnim, a zarazem najtrudniejszym do pokonania jest żywioł ognia. Znajduje się on w jaskini na przełęczy dwóch koron. Po pokonaniu wszystkich czterech żywiołów udajemy się do pustelnika Linarda. On każe nam wybrać jaką bronią będziemy się posługiwać. np miecz (paladyn, wojownik), następnie każe nam przynieść bazę pod broń ( którą kupujemy u Unila lub Huslina w zależności od profesji. Zanosimy mu ją i dostajemy naszą broń żywiołów.
1.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Cormac

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends League of Legends Olaf Top - Krótki Poradnik BANANKI.PL

Video ★✘нαcкεd✘★™
2

Minecraft Minecraft SkyWars Vertez pl #3

Video mitrefo pro banan :D
3

Garry's Mod (B2P) Krótkie zasady podstawowych trybów

Tutorial kubb
4

Manhunt, czyli esencja gier Rockstar Games

Recenzja LiquidSnake
5

Team Fortress 2 Team Fortress 2 Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (RECENZJA)

Recenzja DROBOT
6

Ile można było zarobić na Zimowej Przecenie Steam?

Poradnik cerakpl
7

CSGO Prime (B2P) Jak zrobić swój własny i unikalny plik autoexec? cz2

Poradnik Seb0L03
8

Retro Sektor XIII. Warcraft III: The Frozen Throne

Recenzja Tybero
9

League of Legends Jak gankować linie - Czym grać

Poradnik Davi69
10

MovieStarPlanet MSP Jak zdobyć dripa na MovieStarPlanet?

Poradnik Sylwiszel
Chat