Jak to działa
Przejdź do gry Metin2
Metin2
0.0 0 321 0
30.01.2018

Metin2, Według Talasa

Cześć, będę dzisiaj pisał o bardzo rozwiniętej grze i przy okazji przyjemnej jaką jest Metin2. Na wstępie chcę powiedzieć, że to tylko moja opinia i mogę się pomylić w paru rzeczach, ponieważ mam poziom 18 Wojownikiem, a reszta bardziej rozwiniętych graczy wie o grze wiele więcej. Lecz kiedyś miałem dość wysoki poziom, bo 50, ale pozapominałem parę rzeczy. Powiem jeszcze, że na tej stronie bananki można nieźle zdobyć bananków właśnie w grze na, której temat będę się wypowiadał. Do gry Metin2 nie należy zasiadać gdy: nie masz czasu, nie odrobiłeś zadania z Matmy, nie masz pieniędzy, bo jak się wciągniesz się w tą grę przygotuj się na mały wydatek... I zapomniałem wspomnieć, jeśli nie chcesz się od tej gry uzależnić. Jak nie obchodzą Cię te warunki powyżej przejdźmy dalej. Jeśli nie wiesz co to Metin2 i patrzysz czy gra Ci się spodoba i zaczniesz w nią grać to od razu mówię "Graj Wojownikiem Body i Max. Aurę Miecza".
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Gra Metin2 jest... bardzo, bardzo i jeszcze raz bardzo wciągająca. Można w niej zasiąść na długie godziny rozwijając postać, szukać bardzo rzadkiego przedmiotu, chodzić po lochach, otworzyć własny biznes i handlować przedmiotami lub szukać futra wilka, które wypada raz na 1000 razy i wiele, wiele innych. Ale każda gra ma swoje minusy, a Metin2 ma według mnie jeden duży minus, a mianowicie słyszałem i dowiadywałem się od graczy, że kiedy ma się poziom około 50 to albo płacisz prawdziwą walutą albo musisz przeznaczyć na grę masę czasu żeby zdobyć przedmiot do misji lub zebrać ogromną liczbę Yang, czyli wirtualnej waluty w grze Metin2, a raczej wybiera się niestety tą pierwszą opcję. A co do samych klas... Sura to bardzo ciekawa postać ponieważ jest to Wojownik-Czarodziej, można szkolić się w tym i w tym lecz według mnie lepiej jest się obsługiwać bronią białą. Wojownik to najłatwiejsza postać do opanowania i ją bardzo gorąco polecam, ponieważ ma bardzo dobre umiejętności takie jak Aura Miecza. Co do klasy Szaman, Likan i Ninja nie mogę dużo powiedzieć bo nie miałem z nimi większej styczności.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Pamiętaj to tylko i wyłącznie moja opinia o tej grze, jeśli jej nie lubisz nie mam nic przeciwko temu szanuję twoje zdanie. No ale co do całej recenzji gra według mnie jest bardzo fajna, ponieważ lubię grać w gry tego typu i mogę łączyć przyjemne granie ze zdobywaniem bananków. I jeszcze jedna sprawa jak lubisz przyjmować dużo obrażeń i nie ginąć polecam grać Likanem, ale koniecznie musisz znaleźć drużynę. bo kiedy grasz Likanem Solo nie osiągniesz wiele lecz w drużynie, na ciebie będą leciały obrażenia i nie będziesz giną, a twoi sojusznicy będą dzielnie walczyć. Jak już wspomniałem, kiedy jesteś nowym graczem polecam Wojownika Body. Cóż mogę więcej powiedzieć recenzja pozytywna gra jest dla każdego i każdy może znaleźć coś dla siebie w tej grze. Ostatecznie Polecam i mam nadzieję, że recenzja Ci się spodobała. Miłej Gry!
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Talas

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
3

Vikings: War of Clans Vikings: War of Clans. Jak szybko wbijać poziom?

Poradnik ExeNati
4

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Nowy Motyw!

Video Tviiss
5

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
6

Big Farm BIG FARM - RECENZJA TYTUŁU

Recenzja Mesashii
7

Aion Aion - Wszystko i nic o klasach postaci

Poradnik Aeno
8

CSGO (B2P) Pick'em Challenge PGL Kraków 2017 | cz.1

Poradnik lynnSSky
9

Lego Marvel's Avengers - to samo dobre Lego.

Recenzja Kubsoon243
10

War Thunder War Thunder, czyli niezupełnie klon gier Wargamingu

Recenzja DanhonyV09
Discord