Jak to działa
Przejdź do gry Metin2
Metin2
0.0 0 515 0
14.02.2018

Moja Recenzja Gry Metin2

Metin2 to gra MMORPG typu Fantasy. W grze możemy wcielić się w 5 różnych klas postaci, są to Wojownik, Ninja, Sura, Szaman. Każda z tych kas ma dwa wybory profesji dla przykładu Wojownika można podzielić na Body oraz Mental. Po osiągnieciu piątego lvl naszej postaci mamy wybór naszej profesji. Gra głownie polega na tym aby rozwijać nasza postać poprzez wbijanie to coraz wyższych lvl w celu odblokowania nałożenia lepszego ekwipunku w postaci zbroi czy miecza. W grze występują misje głownie polegające na standardowym układzie tego typu gier czyli idź zabij i przynieś. Gra posiada swój system wierzchowców a także petów. Codziennie o godzinie 19stej występuje mini event dzięki czemu możemy zdobyć naszego wierzchowca z kamienia Metin lecz taki wierzchowiec nie jest na zawsze występuje on bowiem na określony czas, jednak nie ma limitu możemy go dropić ciągle w trakcie trwania eventu.
Grając w tę grę możesz zdobyć 460 Graj
A skoro jesteśmy już przy kamieniach metin to warto by było coś o nich powiedzieć. Główna fabuła gry są właśnie tytułowe kamienie Metin to meteoryty które spadły na ziemie i podzieliły ludzi na trzy różne królestwa do wyboru zatem będziemy mieli królestwo Chunjo,Shinsoo czy Jinno. Z owych kamieni będziemy mogli zdobyć różne przedmioty, lepszy ekwipunek, ulepszacze czy po prostu księgi umiejętności. Po mimo wybranej profesji zmuszeni będziemy do czytania właśnie takich ksiąg w celu rozwinięcia naszych skili. Każdy skil dzieli się na M,G oraz P. Na początku musimy rozwinąć naszą umiejętność do M potem właśnie używamy ksiąg umiejętności. Oprócz wierzchowców które zdobędziemy z eventów mamy do dyspozycji zdobycia naszego wiernego towarzysza w postaci Konia. Musimy jednak mieć wystarczający lvl naszego bohatera w celu rozpoczęcia misji na naszego wierzchowca a z czasem trenujemy go. Trening nie tylko oferuje nam lepsze statystyki ale również zwiększa jego żywotność a także lepszy wygląd czy w końcu odblokowanie specjalnych umiejętności konia które będą nam bardzo przydatne w trakcie gry.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 540 Graj
Podsumowanie. Jeżeli lubisz gry w których trening twojego bohatera nie stwarza ci problemu a rozwijanie jego ekwipunku oraz zwiększania lvl twojej postaci uważasz za główny cel to ta gra jest właśnie stworzona dla ciebie!
Teraz przejdźmy do Wad i Zalet gry.
Zalety: wyśmienity tryb PvP,wystarczająca ilość umiejętności, rozbudowany system wierzchowców oraz zwierząt domowych (pet'ów), duża liczba map i bossów, ogromna ilość misji, Powolne wbijanie umiejętności i zwiększanie poziomu bohatera (gra wymaga dużego poświecenia), duża liczba broni oraz zbroi, Grafika, expienie na więcej niż jednym mobie, możliwość poruszania się i ubijania mobów z konia, czytelny i prosty interfejs.
Wady: Gracze oszuści krętacze złośliwi przeważnie dzieci od 8 do 17 lat, duże nastawienie na ItemShop,spadająca liczba graczy, częste wrzucanie z gry do pulpitu, polityka firmy GF nie interesują ich staży gracze przykładem było dodanie skrzyń które można otworzyć co każdy dziesiąty lvl naszej postaci staży gracze nie dostali takich wspomagaczy.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez gmork

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Leona build do lola

Poradnik bartey
2

Fortnite Uwolnienie się króla lodu | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
3

Brawl Stars - Nowa gra supercella

Recenzja BitLayek
4

Dużo bananków za darmo? To proste i możliwe

Poradnik LogunPL
5

Tom Clancy's Rainbow Six Siege (B2P) Rainbow Six Siege czyli najlepsza taktyczna strzelanka ostatnich lat

Recenzja BLAZEJ1
6

Big Farm Recenzja gry: Big Farm- Czyli jak zostać farmerem.

Recenzja Bax04
7

Overwatch - poradnik dla początkującego McCree

Poradnik Porarzo
8

Forge of Empires Punkty Rozwoju do czego służą i jak je zdobyć ?

Poradnik lasak
9

Minecraft Minecraft recenzja uptadu aquatic uptade

Recenzja korniszon21213
10

TOP 5 GIER STWORZONYCH PRZEZ POLAKÓW

Recenzja exhaus
Chat